Oral ilişki sorunsalı

Aslında koku sorunum yok bana öyle geliyor. Enfeksiyon vs ondan değil de çok sıcak bi yerde yaşadığım için çok terleyen bir insanım. Hemen öncesinde duş almadiysam terden kokarmis gibi geliyor rahat edemiyorum ama adama hayır da diyemiyorum 🤣 birakicam ama bu alışkanlığı. İyi bişey yapmıyorum farkındayım.
Ya tabii şimdi sizin eşiniz olduğu için cinsel hayatınız daha sık ve normal olduğu için öncesinde duş almanız normal benim sevgilim olduğu için zaten buluşunca oraya gideceğini bildiğim için öncesinde almış oluyorum. Evli olsam herhalde ben de yazın işten vs gelince alır öyle sevişirdim 😂 eşinizin şikayeti olsa söylerdi. Bu şart olmasın sadece yeterli. Bir de malum feromon olayı var yani sizin kokuyor diye düşündüğünüz koku eşinizi aşık ediyor olabilir

Ya tabii şimdi sizin eşiniz olduğu için cinsel hayatınız daha sık ve normal olduğu için öncesinde duş almanız normal benim sevgilim olduğu için zaten buluşunca oraya gideceğini bildiğim için öncesinde almış oluyorum. Evli olsam herhalde ben de yazın işten vs gelince alır öyle sevişirdim 😂 eşinizin şikayeti olsa söylerdi. Bu şart olmasın sadece yeterli. Bir de malum feromon olayı var yani sizin kokuyor diye düşündüğünüz koku eşinizi aşık ediyor olabilir
Hiç öyle düşünmemiştim evet belki de adam onu seviyor yada ıslak mendil seviyor 🤣 dışarda bi yerde o ıslak mendilin kokusunu alınca aklına geliyor muyum acaba 🤣🤣🤣

Hiç öyle düşünmemiştim evet belki de adam onu seviyor yada ıslak mendil seviyor 🤣 dışarda bi yerde o ıslak mendilin kokusunu alınca aklına geliyor muyum acaba 🤣🤣🤣
😂 Dikkat edin ıslak mendil yeme bağımlılığı olmasın

O yedigi içtiği ile alakali birsey ayrica bosalmadigi surece sikintj yok bosalirsa o dediginiz tadi hissedersiniz yapin ama bosalmayi yaptirmayin 🤭
Zevk sıvısından bahsediyor bence neyse rahatsız olunacak birşey yok eşi temizliğine dikkat etsin ne diyelim

X