Oral ilişki sorunsalı

Cevaplar için teşekkürler kızlar. Yanlış yapıyorum bende farkındayım da işte biraz takıntı oldu. Vazgeçmek için elimden geleni yapacağım

Yıkamanız yeterli bence ya, diğer türlü eşiniz ıslak mendili yemiş oluyor resmen yıkanamadığınız durumlarda da oralı atlayıverin o kadar şart değildir herhalde?

Yorumlara baktım da kimse şu noktaya değinmemiş, şaşırdım açıkçası. Oral seks dediğiniz şey ilişkinizde karşılıklıysa eşinizin kendi temizliğini ne kadar takıntı ettiğine bi bakmalısınız :) Bence bu çok net bir cevap. Muhtemelen kendisinin “duş almadan olmaz” gibi bir tedirginliği yok. Teklif ne zaman gelirse anın tadını çıkarıyor ve siz de onun temizliğini bu kadar dert etmiyorsunuz. O halde bu durum neden karşılıklı olmasın, neden biz de bu kadar rahat olmayalım ki? Kaba tabirle biz nasıl yapıyorsak o da öyle yapmalı, ki bence yapar zaten takılmaz. Özet olarak kendimize verdiğimiz değere bi bakıp “ben de bunu bu kadar takıntı yapmadan hakediyorum.” diyebilmek gerekir. Ben de yeni evliyim ve sizin yaşadığınızı bir süre yaşadım fakat aştım. Baktım ben elimden geleni yapıyorum ve onun temizliğini bu kadar dert etmiyorum, o da bunu bu şekilde yapabilir ve dert etmez. Bu şekilde düşünerek zamanla kendinizi o kollara rahatlıkla bırakıyorsunuz:)) Biraz da bir şeylerin keyfini biz çıkaralım, kendimize değer vermeyi öğrenelim.

en güzeli oral yapmamak eşimde karşı bende çokta gerekli değil yani ne kadar temzde olsa acıkcası benm midem kaldırmaz herkesn kendi hayatı seyi ama buda benm görüşüm

Sex öncesi duş aliyorum, ani bir sevişmeyse banyoda devam ediyoruz zaten günlük duş alıp , temizliğine dikkat ettiğim için çok da kötü bir koku olmuyor en azından sexin heycanini söndürmüyor.

Ya aslında bende bu takıntı yoğun akıntı donemimden kaldı. Peynir gibi akıntım oluyordu haliyle duş bile alsam yine de ayrıca detaylı temizleme ihtiyacı duyuyordum. Yapisiyordu falan çok gıcık biseydi. O alışkanlık oyle de kaldı bende. Eşimin duş almadan olmaz takıntısı yok evet ama kendisi de çok titizdir. Bir kere kötü bir kokuya vs denk gelmedim.

Günlük ped kullanım sıklığı akıntı sıklığını fazlasıyla etkiliyor. Eğer günlük ped yerine rahatsız oldukça iç çamaşırı değiştirmeye çalışırsanız akıntınız fazlasıyla azalır. Bir doktordan duymuş, uygulamış ve sonuç almıştım.

Hemen gittim aldim yazdan kaynakli galiba tabi bide sporda terliyorum mantar falan yok ama bi deride tahriş ve hafif bir kaşintı var zaten temizliği konusunda çok hassasim kullanayim sağol canim

Eşiniz seviyor belliki ama yinede sağlıklı değil. Ayrica suyun değdiği yerde kokunun kalacağını sanmıyorum eğer bölgeye bakım da yapılmışsa neden koku olsun ki

Eşiniz seviyor belliki ama yinede sağlıklı değil. Ayrica suyun değdiği yerde kokunun kalacağını sanmıyorum eğer bölgeye bakım da yapılmışsa neden koku olsun ki
Sadece suyun çok koku giderecegini düşünmüyorum. Ayrıca sizce neden sağlıksız hijyene dikkat ettikten sonra?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…