Op.Dr. Jale Gürlüler

ahmet beyin konusu vardı.bulamıyorum bir türlü .
yapraknil çok teşekkür ederim canım.

ben ahmet beyi tercih etmedim tesadüf yönlerdirdiler beni fakülteden ben medicale gidince hemşireler bile çok şanslısın ahmet bey doktorun dediler bi daha bi problemim olursa bir tek ahmet beyi bilirim sanada çok sevindim psilokumcum:)inş sağlıklı bi bebek kucağına alırsın yoğun bi insan olduğu ahmet beyin gözlerinden belli her zaman kırmızıydı ben hastanede yatarken:)

ben ahmet beyi tercih etmedim tesadüf yönlerdirdiler beni fakülteden ben medicale gidince hemşireler bile çok şanslısın ahmet bey doktorun dediler bi daha bi problemim olursa bir tek ahmet beyi bilirim sanada çok sevindim psilokumcum:)inş sağlıklı bi bebek kucağına alırsın yoğun bi insan olduğu ahmet beyin gözlerinden belli her zaman kırmızıydı ben hastanede yatarken:)

tesadüfte olsa çok isabetli olmuş canım. şansın varmış yine de.
her şerde bir hayır var derler ya bu da öyle olmuş sanırım.

ama arkadaşlar tepki göstermiş burası ahmet beyin topiği değil diye. sen istersen ahmet beyin topiğinde yaz bu yaşadıklarını. psilokum sen de öyle canım.

ben ahmet bey için yazmadım zaten sadece jale hanımın bana yaşattıklarını paylaştım o kadar tepki göstermelerine saygı duyarım bana bundan altı ay önce jale hanım hakkında bişey söyleseler çok tepki gösterirdim ama canımın acısını bir ben bilirim

mecbue canım tekrar çok geçmiş olsun.neyseki o kötü günlerin hepsi geride kaldı.tatlı kızın zaten sana hepsini unutturur değil mi :nazar:

unutulmuyo ama kızımın sağlığı yerinde olunca keyifleniyorum ben ahmet beyin topicine yazdım ordan haberleşelim bundan sonra senin içinde uygun olursa ben senin hamileliyinin her dönemini dinlemek sevinçlerini senle paylaşmak isterim ben ilk hamileyken kızıma pirinç tanesi derdim sende dikkat et pirincine:)

slm kızlar bişi sormak istiyorum ayrıntılı usg yaptıran varmı aranızda jale hanıma bu konuda ki fikirlerinizi deneyimlerinizi almak istedim. benim daha sürem var geçi büyük ihtimalle jale hanım yapacak ayrıntılımıda ama bi çok yerde ayrı bir doktorun uzmanın bakması gerektiğini okudum o yüzden size bi sormak istedim

jale hanımın ultrasonu çok iyidir
anne karnında bir bebeğin karaciğeindeki problemi bile farketmişti bebeiş doğar doğmaz ameliyat oldu ve yaşama yeniden merhaba dedi

güvenle baktırabilirsin jale hanıma ve ayrıca ultrason makineleride çok yeni ve son teknolojide

zaten jale hanımda uzman doktor ve ingilterede bu işin eğitimini aldığını söylemişti

slm kızlar bişi sormak istiyorum ayrıntılı usg yaptıran varmı aranızda jale hanıma bu konuda ki fikirlerinizi deneyimlerinizi almak istedim. benim daha sürem var geçi büyük ihtimalle jale hanım yapacak ayrıntılımıda ama bi çok yerde ayrı bir doktorun uzmanın bakması gerektiğini okudum o yüzden size bi sormak istedim

canım bu ayrıntılı usg lerle genelde radyoloji uzmanları inceliyor,

ben setbaşında bilsonda yaptırdım ayrıntılı usg yi,
yani normal kadın doğumcu harici radyoloji uzmanı incelemişti,

13., 21. ve 30 . haftalarda gitmiştim ayrıntılı usg ye.
yaklaşık 1 saat inceliyor. yanılma payları çok düşük.
bilsonun usg cihazları çok kaliteli ve doktor ismail bey var
ismail şeker, hacettepe mezunu ve halen bilimsel yayınları ve yenilikleri yakından takip ediyor.
biraz pahalı ama bebişler için değer.

jale hanımın ultrasonu çok iyidir
anne karnında bir bebeğin karaciğeindeki problemi bile farketmişti bebeiş doğar doğmaz ameliyat oldu ve yaşama yeniden merhaba dedi

güvenle baktırabilirsin jale hanıma ve ayrıca ultrason makineleride çok yeni ve son teknolojide

teşekkür ederim canım bende jale hanıma güveniyorum ulrason aletininde iyi olduğunu biliyorum zaten oyüzden ona gidiyorum çok iyi bi doktor olduğununda farkındayım sadece demek istediğim radyoloji uzmanı olması gerekiyormuş öyle söylüyor herkes o yüzden sormuştum.

canım bu ayrıntılı usg lerle genelde radyoloji uzmanları inceliyor,

ben setbaşında bilsonda yaptırdım ayrıntılı usg yi,
yani normal kadın doğumcu harici radyoloji uzmanı incelemişti,

13., 21. ve 30 . haftalarda gitmiştim ayrıntılı usg ye.
yaklaşık 1 saat inceliyor. yanılma payları çok düşük.
bilsonun usg cihazları çok kaliteli ve doktor ismail bey var
ismail şeker, hacettepe mezunu ve halen bilimsel yayınları ve yenilikleri yakından takip ediyor.
biraz pahalı ama bebişler için değer.

tamam sağolasın aklımda bulunsun canım gerçi eşim de bende jale hanıma güveniriz ki ablamında doktoru jale hanımdı ama ayrıntılıda kafasına takılıyo insanın

hayır medical parkta ahmet bey var ahmet yılmaz beni hemen müşayede altına aldı inannırmısınız sanki yıllardır hastasıymışım gibi ilgi gösterildi 10 gün tedavi gördüm sonra doğum oldu jale hanımı arayınca bana sadece dediki fakülteden ayrılma demiştim sana boş kuvöz yokmuş ben bişey yapamam dedi kapattı

çok geçmişolsun tekrar cnm.
ahmet beye bende gitmiştim gerçekten çok ii bir doktor..bende ona devam etmek isterdim aslında bana çok çok güven vermişti..ama eşim bayan doktora gitsek daha iyi olur falan demişti birkeresinde bende oyüzden bayana geçtim...ahmet yılmaza baya bir süre devam etmiştim .çokta memnundum ozamanlar.

blueness canım benim usg kontrolüme hem jale hanım hemde bir radyoloji uzmanı girdi jimerde.ama neden diye sormamıştım yaklaşık 1.5 saatlik bir inceleme yapıldı. ama normalde bu kadar uzun sürmüyormuş. bizim afacan ters konumdaymış inceleme için onun için uzun sürmüş.fakat bursasuyun söylediğide doğru eğer jale hanımın aldığı eğitimleri incelersen usg eğitimide almış olduğunu görüceksin.ayrıca bu eğitimler için ve işiyle ilgili hiç bir semineride kaçırmadığınada şahit olursun.

şimdiye kadar bişey demek istemedim ama şunu unutmayınki hanımlar herkes kendi yaşadığını biliyor.ne güzel size farklı yaklaşımları olmuş bense ahmet bey sayesinde o çataldan nefret ettim.jale hanım beni ona alıştırana kadar neler çekti.detaya girmek istemiyorum çünkü doğumu yaklaşmış olan arkadaşlarımız da okuyabilirler tesadüfen kimseyi ürkütmek istemem.ancak ahmet beyle yaşadıklarımdan sonra bir daha erkek jinekologmu topunun canı cehenneme diyesim geliyo.ancak şuda bir gerçek her insanın eşref saatide var e.... saatide belkide bende onun o zamanına denk geldim.

jale hanım o kadar iyidir ki bebeyin suyunun bittiyini bile farkedemez:)

mecbue anlaşılan jale hanımdan sen baya dertlisin. ben kendisini çok severim şükür bu güne kadar da aksi bi durumlada karşılaşmadım benim derdim sadece ayrıntılıda ona gitme radyoloji uzmanına git diyen çok oldu jale hanımın hastaları ayrıntılsını nerde yaptırıyo onu merak ettim. verdiğiniz bilgiler içinde teşekkür ederim ayrıca jale hanımın aldığı eğitimleri yada işini nasıl yaptığını biliyorum kendisini 7-8 senedir tanıyorum. şevket yılmazdan beri görüşürüz. doktorluğuna yada karakterine dicek lafım yok.

e herhalde kız nasıl dertli olmasın nerdeyse bebeği ölüyormuş jale hanım yüzünden.tabi derti olacak))))))))
anlaşılan baya bi dertlisin gibi bir cümlede enteresannn yaniiakannehir

kısacası jale hanım hastalarını bilsona yönlendiriryor benidaoraya yönlerdirdi gerek yk ama içim rahat etsin dersen git dedi
aradım ve çok uçuk bi fiyat söylendi
burtoma gittim orda daha uygundu

cidden enteresan:)))))))))))))))hem ben hem bebeyim ölüyoduk sen kendinden bi pay biçsene bebeyin için en iyisi olsun istiyosun o yüzden araştırıyosun bende senin gibi en iyisini istedim bütün tahlillerimi jale hanımın gözetiminde pembemavide ordan ayrıldı sonra jimere geçti oraya gittim geri kalanlarımıda orda yaptırdım çünkü ben biraz riskli bi hamilelik geçirdim aldığı eğitimi ailesini eşinin ailesinin ne iş yaptığını bende biliyorum körü körüne gitmedim yani ama çevremden çok tepki aldım deyiştir doktorunu diye ben deyiştirmedim ısrarla jale hanım dedim ama sonu pek hoş olmadı ben genede sana saygı duyarım tabi güvenmekte özgürsün inş sorunsuz alırsın bebeyini kucağına inan bana sağlıklı bi bebek dünyaya getirirsen en az senin kadar bende sevinirim anne olunca herşeye farklı bi pencereden bakıyosun senden isteyim kendini benim yerime koy yaşadıklarımı yaşasaydın sen neler düşünürdün

mecbue nin yaşadığını iddaa ettiği şeyleri yaşasaydım ben de jale hanımı övmezdim tabiki
ama hiçbir şeyle karşılaşmadım bugüne kadar o yüzden tuhaf geliyor bana

sevgili bursasu bundan 7 ay önce aynı şeyleri biride bana söylese asla olmaz derdim ama böyle hassas bi konu hakkında yalan söyleyebileciyimi düşünmüyosundur inş ben yaşadıklarımı sizlerle paylaştım artı benim jala hanımla herhangibir problemim yoktu 6 ay boyunca her ay deyil ben her hafta gittim sen çok şanslısın çünkü bebeyin sağlıklıymış ve güzel bi hamilelik geçirmişsin ben yaşadığım şeylerden dolayı ikinci kez anne olmaktan korkuyorum sen bebeyini kaybetme noktasına gelseydin tepkin ne olurdu allah herbirinizin evlatlarını sizlere sizleride evlatlarınıza bağışlasın ben zor şeyler yaşadım ama kızım şimde bana bi kere gülünce allahıma şükrediyorum:)

X