Op.Dr.Ali Murat Akkuş

Ben gördüm ancak😃 ne alemdesin hala ali murat ı düşünüyor musun? Ben yaptırmadım ama adam güven veriyor sanki. Burunları fazla yapayda değil filan.

Merhaba, bana lutfen burnunun resimlerini yollarmisin. Bende ali Murat akkus a ameliyat olmayi dusunuyorum. Tesekkurler simdiden

Merhabalar, burnunda deviasyon olup Ali Murat Akkuş'a ameliyat olan var mı acaba aranızda? Burnumda dışarıdan da görünen bir yamukluk mevcut, görüştüğüm bir kbb uzmanı deviasyon olduğunu söylemişti. Videolarında deviasyonu da ameliyat sırasında düzelttiğini belirtiyor Ali Bey; ancak deneyimlemiş biri varsa ve paylaşabilirse süper olur!

Arkadaşlar ben birkaç gün önce Ali beyle görüşmeye gittim. Kendisi çok sakin, güler yüzlü bir bey ama ben ameliyattan çok korktuğumu felan söyleyince o da biraz geri çekildi gibi oldu. Benim kaygımın kendisini de etkileyeceğini söyledi. Haklı tabi bir yandan ama keşke daha olumlu geçseydi diye düşündüm sonradan. Ameliyat ücreti 40 bin imiş. Eğer yakın zamanda Ali Bey e ameliyat olan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşırsa ben de çok sevinirim.

Merhaba ben temmuz ayında Ali beye burun ameliyati oldum. Bugünde kontrolum vardı. Kendisi iyi ve hastalariyla ilgilenen bir doktor.Ben çok takıntılı biriyim ve ameliyat olduguma da hiç pişman olmadim ve tavsiye ederim herşey çok iyi geçti agrisiz geçti çok şükür ve sonuç da mükemmel hatta çoğu kişi ameliyat oldugumu anlamiyo bile olmak isteyenler için doğru adres
Özelden foto atar mısıbız merak ettim 🌺

Arkadaşlar Ali Murat akkuş a ameliyat olmak için tarih aldım iki ay bekledim ön ödemeyi on gün öncesinden yaptım şehir dışından gittiğim için uçaktan iner inmez ameliyat öncesi muayene için yanına gittim öncesine kadar herşey yolunda iken odaya girer girmez selam bile vermeden çok gergin karşıladı bende gülerek çok heyecanlıyım hocam dememle beraber üstüme bağırıp ameliyat yapmayalım o zaman seni dedi yanımdaki eşim ve arkadaşım şok oldular ortada hiçbirşey yoktu salondayken ağlayan bir kadın görnüştüm ve gerilmişti günah keçisi oldum. o klinikten ağlayarak çıkanda ben oldum! Arkadaşlar asla tavsiye etmiyorum sizinle iyi giderken birden patlayabilir profesyonel değil kendine yeterince güveni yok! Ayrıca ameliyat sonrası asla ilgilenmeyen bir doktor olduğunu söyledi salonda bekleyenler. İnsanı çaresiz bırakıyor karşında ameliyat sonrası bir muhattap olmuyor tavsiye etmiyorum

Merhaba, bana lutfen burnunun resimlerini yollarmisin. Bende ali Murat akkus a ameliyat olmayi dusunuyorum. Tesekkurler simdiden
Ben asla önermiyorum beni günlerce ağlattı bu doktor. ameliyat sonrası kayboluyor soru dahi soramaZsınız kaba profesyonel değil Nişantaşı’nda klinik açması hava cıva ondan milyon kat iyi doktorlar var zaten klinikte ağlayan kadınlar gördüğümde vazgeçmeliydim kızlar asla düşünmeıin bile derim

Ben asla önermiyorum beni günlerce ağlattı bu doktor. ameliyat sonrası kayboluyor soru dahi soramaZsınız kaba profesyonel değil Nişantaşı’nda klinik açması hava cıva ondan milyon kat iyi doktorlar var zaten klinikte ağlayan kadınlar gördüğümde vazgeçmeliydim kızlar asla düşünmeıin bile derimAyni kabaligi malesef ben de hasta

Ayni kabaligi ben de malesef hastane odasinda varis corabima kadar giyilmisken yasadim.soru sorup burnum biraz daha soylemi olsa dedigim icin birden cildirip olmayin deyip kapilari carpip ufak bir sinir krizi gecirdi.sehir disindan geldigim ve asiri masraf yaptigim icin bir de o tavira ragmen ameliyata girmek zorunda kaldim.bu yaptigi o cool tavrinin altinda nasil kaba nasil insanliktan cikmis biri oldugunu gosteriyo.sonucta orda birazdan narkoz alacak korkan bir kadin var oncelikle kadin.esimin yaninda bana bagirman ne haddine.ortada bise de yok.kendini bisey zannediyo.burnum da istedigim gibi olmadi nefes problemim var oncesinde yoktu.kesinlikle tavsiye etmiyorum.para o kadar cokki senin disinden tirnagindan biriktirdigin onun umrunda degil.o kadar sok oldumki keske ameliyatta olmasaydim hastaneye sikayet etseydim.ego tavan adamda.hasta hakki felan hak getire.biz yine efendi efendi kontrole gittik yine terbiyemizi bozmadik.normal bir piskoloji gormedim ben.

Ayni kabaligi ben de malesef hastane odasinda varis corabima kadar giyilmisken yasadim.soru sorup burnum biraz daha soylemi olsa dedigim icin birden cildirip olmayin deyip kapilari carpip ufak bir sinir krizi gecirdi.sehir disindan geldigim ve asiri masraf yaptigim icin bir de o tavira ragmen ameliyata girmek zorunda kaldim.bu yaptigi o cool tavrinin altinda nasil kaba nasil insanliktan cikmis biri oldugunu gosteriyo.sonucta orda birazdan narkoz alacak korkan bir kadin var oncelikle kadin.esimin yaninda bana bagirman ne haddine.ortada bise de yok.kendini bisey zannediyo.burnum da istedigim gibi olmadi nefes problemim var oncesinde yoktu.kesinlikle tavsiye etmiyorum.para o kadar cokki senin disinden tirnagindan biriktirdigin onun umrunda degil.o kadar sok oldumki keske ameliyatta olmasaydim hastaneye sikayet etseydim.ego tavan adamda.hasta hakki felan hak getire.biz yine efendi efendi kontrole gittik yine terbiyemizi bozmadik.normal bir piskoloji gormedim ben.
Ahahha hiç şaşırmadım. Bu hikayenin içinde Ali Murat bey varsa bu hikaye genelde böyle biter.Eğer gerçekten revizyon ihtiyacı varsa revizyon talep edin. Ücret almayacaktır. Ben 10 ay önce kendisine ameliyat oldum. Sizin kadar efendi olamadım.Hiç kontrole gitmedim. 5 ay sonra ücretimi almaya gittim. Hastane ücreti dahil hepsini iade etti. Ödenen para ne burnunu geri veriyor ne de yıpranan psikolojini. Ama benim hakkım helaldir. Bu artık kendi meselesidir.

Ahahha hiç şaşırmadım. Bu hikayenin içinde Ali Murat bey varsa bu hikaye genelde böyle biter.Eğer gerçekten revizyon ihtiyacı varsa revizyon talep edin. Ücret almayacaktır. Ben 10 ay önce kendisine ameliyat oldum. Sizin kadar efendi olamadım.Hiç kontrole gitmedim. 5 ay sonra ücretimi almaya gittim. Hastane ücreti dahil hepsini iade etti. Ödenen para ne burnunu geri veriyor ne de yıpranan psikolojini. Ama benim hakkım helaldir. Bu artık kendi meselesidir.
Size de mi hastane odasinda bagirdi.Nasil basardiniz bunlari helal olsun valla.ona guvenip bidaha ona revizyon yaptiramamki

Size de mi hastane odasinda bagirdi.Nasil basardiniz bunlari helal olsun valla.ona guvenip bidaha ona revizyon yaptiramamki
Hayır bağırmadı. Hastane çıkışı ilk kez soru sormuştum. Tersledi. Sonra burnum atelden o kadar korkunç çıktı ki burnumu ve beni suçlamaya başladı. %85 i solda %15 i sağda olan kemik yapıma hiç dokunmadı.Öylece eğri bırakmış. Septum desteğim çok zayıfladı. Kısmen çöktü.Yeniden kaburga alınıp tekrardan ameliyat olacağım. Çok büyük hatalar olduğu ve kendimde doktor olmamdan ötürü muhtemelen itibar söz konusu olduğu için parayı ben isteyince verdi. Yani 10 aydır sanki 10 yıl gibi yaşıyorum. Bu burun bu halde olduğu için değil tutumuyla psikolojim alt üst oldu. Ne diyeyim, yaşanacakmış bunlar. Başa gelecekten kaçamıyoruz işte.

Hayır bağırmadı. Hastane çıkışı ilk kez soru sormuştum. Tersledi. Sonra burnum atelden o kadar korkunç çıktı ki burnumu ve beni suçlamaya başladı. %85 i solda %15 i sağda olan kemik yapıma hiç dokunmadı.Öylece eğri bırakmış. Septum desteğim çok zayıfladı. Kısmen çöktü.Yeniden kaburga alınıp tekrardan ameliyat olacağım. Çok büyük hatalar olduğu ve kendimde doktor olmamdan ötürü muhtemelen itibar söz konusu olduğu için parayı ben isteyince verdi. Yani 10 aydır sanki 10 yıl gibi yaşıyorum. Bu burun bu halde olduğu için değil tutumuyla psikolojim alt üst oldu. Ne diyeyim, yaşanacakmış bunlar. Başa gelecekten kaçamıyoruz işte.
Çok geçmiş olsun.. peki revizyon için kimi düşnüyorsunuz ?

Çok geçmiş olsun.. peki revizyon için kimi düşnüyorsunuz ?
Çok sağolun. Açıkçası 3 doktor düşündüm ama şunu anladım ki hiçbir doktora fazla anlam biçmemek gerekiyor. Her yapılan burun ameliyatı revizyon olmaya adaydır. Doktor ismi vermiyorum. Çünkü benim sorunumu çözebileceğinden emin değilim. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yiyor. Kimseye güvenecek halim kalmadı.

X