Op.Dr.Ali Murat Akkuş

yok cnm ben ince deriliymişim. Ama baya korkmuştum o yüzden bir sürü doktora resim göndermiştm. Barış beyden randevu aldım günümü bekliyorum zaman geçmiyor bir türlü :)
Ince derili olman supermis! Umarim istedigin buruna sahip olursun! Nezaman randevun? Bana haberdar et nasil gecti falan filan? Olur mu?

Ince derili olman supermis! Umarim istedigin buruna sahip olursun! Nezaman randevun? Bana haberdar et nasil gecti falan filan? Olur mu?
Cnm ben bir sürü doktora resim gönderdim hepsi inceye benziyor normal falan dedi. Tabi elle muayene de gerekiyor. Barış beye randevum Eylül sonunda .Tabi anlatırım heyecanla günümün gelmesini bekliyorum :)

Cnm ben bir sürü doktora resim gönderdim hepsi inceye benziyor normal falan dedi. Tabi elle muayene de gerekiyor. Barış beye randevum Eylül sonunda .Tabi anlatırım heyecanla günümün gelmesini bekliyorum :)

offf daha cok varmis, ben bile sabirsizlandim! Heycanlandimm resmen! Baris bey ne kadar istiyor peki? (Ozelden yazabilirsin eger burdan yazmak istemezsen?)

had ya, iyi oldugu bunlari yazdigim ozmn.. bir kac ayda nasil degisti diyordum bende kendi kendime.. demek ki artimislar fiyatlarini offff offf! para biriktiricem diye diye hahha aylar geciyor fiyat artiyor... hayirlisiyla oluruz bizde.. sende mi kalin deriliydin?
Canım cem altındağ var istanbulda bende ona ameliyat oldum çokta memnunum. Bi sorunum yok kbb doktoru ayriyetten. Özel hastanede oldum 2011 ve 2000 euro falan tutmuştu. 13 bin tl nedir ya delirmişler :S

Düz burunlar erkeksii görüntü verdigi icin bu doktoru kimseye tavsiye etmem gerci keyfiniz bilir

Ceren' cim sen ameliyat oldun mu? Olduysan kime oldun? Memnun musun?

Aslında beklentiler ve zevkler ne kadar farklı. :-) Ben mesela şöyle düşünüyorum: Kalkık veya kavisli burun insana resim olarak cazip/şık geliyor. Ama ben gerçekte kendimde, daha düz olan burnu tercih ederim. Çünkü düz burun doğal burundur. Yüzünde sırıtmaz ama güzel bir ifade katar. Ben bir kez ameliyat oldum. Burnum biraz fazla oyulduğu için, belki o yüzden doğal, düz bir burun tercih ederim.

Muayene 200, ameliyat 15000 tl imis. Ameliyat Acibadem Fulya'daymis. 1 Gece kaliniyormus. Acaba resim paylasabilir mi ameliyat olanlar?

Ben Ali bey'e ameliyat oldum ve burnum hic düz olmadi, gayet kavisli ve erkeksi görüntü de yok, isteyene fotograf yollayabilirim :)
Merhabalar bende Ali beye ameliyat olmayi dusunuyorum , siz memnun kaldiniz mi aradan 4 sene gecmis umarim mesajimi gorursunuzz😬

X