oof off moralim sıfır arkadaşalr :(((

• Konu Sahibi sherry456
  • Başlangıç Tarihi
  • Konu Sahibi sherry456
Çok geçmiş olsun.Benim de en korktuğum sey bu .İnşallah bi daha böyle bişey yaşamazsın.. Sen de biz de..

• Konu Sahibi sherry456
geçmiş olsun canım.çok dikkatli olmamız lazım.bende hep yanına yastık koyuyorum.bu sabahta koydum.montumu giyene kadar tekmeleyerek düşürmüş yastığı.yol açmış kendine benim zillim.artık yere sünger gibi bişey koyup,üzerine koymamız gerekiyor sanırım...tekrar geçmiş olsun...

• Konu Sahibi sherry456
canım geçmiş olsun allah beterinden saklasın

• Konu Sahibi sherry456
çok geçmiş olsun allah bebişleri korusun

• Konu Sahibi sherry456
cnm benim çok geçmiş olsun Allah korusun yavrularımızı iyi di mi şimdi?

• Konu Sahibi sherry456
çok geçmiş olsun canım allah korumuş.....

• Konu Sahibi sherry456
kızlar size bişey anlatayım ben hamileydim o zaman ama tüylerim diken diken olmuştu duyduğumda arkadaşım anlattı akrabası 3 aylık bebeği varmış gece bebek uyumamış sabah 10 gibi kendi çekyata yatmış kızınıda yere yatak yapmış salonda gece uyumadığı için derin uyumuş heralde gözünü açtığında bebeği yerde yokmuş kocasıda subaymış şehir dışındaymış kız biran şok olmuş düşünsenize insan kafayı yer minik bücür sürüne sürüne konsoldan ayağını itmiş galiba öyle ordan güç alarak ilerlemiş şok olmuştum duyunca geçenlerdede yatağın ortasına koydum bebeğimi mutfağa gittim yemeğe baktım bi kaç dakka durdum bizim prenses yeleğini çıkarmıştım yatağın üstünde bırakmıştım ona uzanmılş tabi direk ağza yüzü kapanmış eller kenarda öyle duruyor Allah muhafaza uzun süre kalsam o yüzden gecede yorganı falan yüzüne çekerse diye çok korkuyorum sizinkilerde ordamı artık herşeyi tutuyor ama bazen oyuncaklarınıda yüzüne düşünce elleriyle almıyor öyle bekliyor yavrum daha ne yapcağını bilemiyor oyuncak derken bez bebeği var bebeğin ayakları yumuşakya hep kızımım ağzında işte bazen yüzüne düşürüyor

• Konu Sahibi sherry456
geçmiş olsun. bilirim o duyguyu. geçen günde babannesi düşürdü benim kızımı. aklımı oynatıcaktım felç geçirdim sanki görünce. babanneside şoka girdi. bişey olmadı çok şükür.

• Konu Sahibi sherry456
ayyy büyük geçmiş olsun, Allah korumuş, koruyor onlrı çok şükür melekler , Parmaklıkları eminim hemen takmışsındır :)

Erdemix warya ödümü kopardın, tüylerim diken diken oldu, ben yorganını sıkıştırıyorum, kenarlara ki çekmesin yüzüne diye, birde altı muşamba gibi önlükleri , kullandıktan sonra çıkarın, benim kız önlüklerinide yüzüne geçiriyor, bir gün öylece kımışdamadan gördüm, yanına koştum ama o an saatler sürdü sanki, bir açtım fıldır fıldır bakıyor maymun, işte bu altı muşamba olanlar, böyle durumda hava alamamasına sebep olabilir, tedbiri elden bırakmamalı

• Konu Sahibi sherry456
çok geçmiş olsun. böyle bir kötü deneyim bende yaşadım 3 aylıktı kucağıda gece uyuya kalmışım gazını çıkartırken Bebeğimin küt sesiyle irkildim yüzüstü düştü allhım korudu bişey olmadı yerde mınder vardı ona carpınca hızı kesılmıs acımmıs bı yeri kaldırdığımda gülümsedi ama yüreğim ağzıma geldi iki gün kendime gelemedim..

• Konu Sahibi sherry456
ayyy büyük geçmiş olsun, Allah korumuş, koruyor onlrı çok şükür melekler , Parmaklıkları eminim hemen takmışsındır :)

hemen taktık tabii ama bunlara parmaklılta işlemez. yatğında oynasın diye bıraktım bende yanındayım parmaklığa tutnup kalkmaya çalışıyo napıcaz bu yaramazlarla bilmiyorum.ama gözüm her daim üstünde.

• Konu Sahibi sherry456
ZEYNEPCİM ÇİÇEKCİM sizlere de geçmiş olsun cnm.
bizimki de ne bulsa ağzına,battaniyesi önlüğü ağız mendili ,eline bir şey verip yalnız bırakılmaz bu veletler...

• Konu Sahibi sherry456
40 günlükken kanepeden düştüğümü duyduğumdan beri her yatan bebeğin yanına yastık koyarım ya da tutarım :roflol: :roflol:

çok geçmiş olsun, en büyük kazanız bu olsun ve bir daha böyle birşey yaşamayın, sağlıka ağız tadıyla büyüyün inşallah a.s.

• Konu Sahibi sherry456
tatlım çok geçmiş olsun çok üzüldüm Allah korumuş walla çok dikkat etmek lazım ben iş yaparken 100 kere bakıyorum nerdeyse benimki çok velet çokta hareketli zaten beşiğinde yattığı yerden kalkmaz hiçbirzaman .

bizdede aynı durum var eylül battaniyesini yüzüne çekiyor bi gece öyle yakaladım yavrum inliyordu resmen nefes alamamış ödüm patladı. oyüzden gece yatarken ince çoraplarını takıyorum böylelikle battaniyeyi tutamıyor tutamadığı içinde yüzüne çekemiyor.

Allah herkesin meleğini korusun :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…