oof off moralim sıfır arkadaşalr :(((

• Konu Sahibi sherry456
  • Başlangıç Tarihi
S

sherry456

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sherry456
o kadar moralim bozuk ki anlatamam ( dokunsanız ağlıycam
dün gece kızımı emzirdim uyuttum gece uyanmadı hiç ta kii sabah 5 buçuktaki çığlık kıyamete kadar. yataktan nasıl fırladığımı bilemedim.bir de baktım kızım yerde yüzüstü yatıyor. kuzum yataktan düşmüş.daha dönemiyo diye yatağının parmaklığını takmamıştık ha bugün ha yarın takacaktık.
allaha şükür bişeyi yok sadece dudağı kanıyordu dişide yok nasıl patladı dudağı bilemiyorum.
çok uykusu vardı ama uyutmadık tepkilerini kontrol ettik biyeri acıyomu diye baktık vücuduna.
allahım korudu meleğimi hala bakıp bakıp ağlıyorum kızıma.yerde yatan görüntüsü gözümün önünden gitmiyor inanın.allah kimseyi çocuğuyla sınamasın.
bunu başka kimsenin başına gelmesin diye yazıyorum arkadaşlar daha dönmüyo nasılsa demeyin önleminizi mutlaka alın.

• Konu Sahibi sherry456
offfffffffff.canım çok büyük geçmiş olsun çok kötü oldum okuunca bile .ama tamam geçti gitti bi şeyi de yok olur böyle kjazalr dikkatli olmak lazım çok üzmemeye çalış kendinii ufundan öp benim için(

• Konu Sahibi sherry456
ah canım geçmiş olsun bende böle bi kaza geçirdim hala acısı içimde gerçekten çok kötü oluyo insan

• Konu Sahibi sherry456
cok cok geçmiş olsun ALLAH BETERDEN SAKLASIN
benimki de 3 aylıkken düşmüştüya,,40 cm ffalandı yükseklik nerdeyse aynı saatlerde
benimki de sırtüstü idi küt die bi ses o sesi hiç unutamam allah bi dana göstermesin hiçkimseye
insan müthiş kötü oluyo anlatılmaz bişi
moralini bozma sonra bi sürü büyüklerden ooo ben daha bilmemkaç günlükken bazadan düşürmüştüm anakucağnıın sapı çıkmıştı küt yerde merdivenlerden düşmüştü dienlerle doldu etrafım
allahım koruyo onlrı
hiç bişi olmazzzz üzülme sen

• Konu Sahibi sherry456
Dönemiyorlar ama kayarak hareket edebilirler canım...

Çok geçmiş olsun... Aman daha dikkatli ol Allah korumuş...

• Konu Sahibi sherry456
Geçmiş olsun canım benim.
Allah bir daha göstermesin..

• Konu Sahibi sherry456
çok geçmiş olsun cnm... dikkat etmek lazım allah korumuş hakketten

• Konu Sahibi sherry456
Çok geçmiş olsun... Allah korumuş.
Parmaklıkları takmışsınızdır artık.
Dikkatli ol canım bir yere bıraktığın zaman da sağına soluna yastık koy...

• Konu Sahibi sherry456
shery canım aynı şey ertuğ 3 buçuk aylıkken oldu bizede koltuk takımının 3 lüsünü açtım rahat rahat oynasın diye mama yapmaya gittim m.bir çığlık içim nasıl oldu bi anda koştum geldim agzıaşagı yerde o an kalbim çıkacak zannetim hemen aldım kontrol ettim eşimi aradım kusarsa hemen beni ara dediçok şükür bişe olmadı allahıma çok şükür bide engindi düştüğü yer kalında halı vardı hala suçlarım kendimi

• Konu Sahibi sherry456

bitanem ben daha 8+5 hamişim ve cok duygusalım suanda içimi çekiyorum valla ağladım okuyunca kendımı yerıne koydum konusamıyoda cnm bnm ya zuzummm ne olur dıkkat et olurmu allaha emanet bebişlerimiz bende bu cumartesı gıdıcem bakalım zuzum buyumusmu

• Konu Sahibi sherry456
teşekkür ederim arkadaşlar.gerçekten allah koruyor bebeklerimiz biz düşsek yüzüstü heralde burnumuz kırılır.şükür herşey normal ama acayip psikolojim bozuldu.uyurken dakika başı tepesindeyim napıyo diye.

• Konu Sahibi sherry456
Allah bir daha göstermesin..
Geçmiş olsun canım benim.

• Konu Sahibi sherry456

canım inşallah sağlıcakla kavuşursun bebişine ama sen kendini üzme fazla bebiişinde üzülür seninle. bende başkaları anlattığında bile ağlardım bir de şimdi düşün halimi. bunu okuyan herkes ne olur daha dikkatli olsun.her şerde bi hayır vardır derler bu olay ders olsun hepimize.

• Konu Sahibi sherry456

allaha şükür nehir de halının üstüne düşmüş parkeye düşseydi daha kötü olurdu heralde.
bende kendimi çok suçlu hissediyorum hep yüzüstü yatırırdım dün yan yatırdım gerçi yorganla falan set yapıyorum yanına ama set falan dinlemiyomuş üzücü bi şekilde öğrenmiş oldum.

• Konu Sahibi sherry456
gecmıs olsun canım allah korumus uzulme daha melek onlar bısey olmaz dayanıklılar ama genede tebbırımızı almak lazım gecmıs canım artık uzme kendını allah daha beterlerınden korusun kuzularmızı

• Konu Sahibi sherry456
canım benim ya çok geçmiş olsun kuzum benim kanayan dudağını yerim ben kıyamam

• Konu Sahibi sherry456
canım çok geçmiş olsun. allaha emanet olsun kuzucun.

• Konu Sahibi sherry456
annemi aradım düşürdüm diye aglayarak annemde gülüyooo daha dur bakiiim ne düşmeler görücen diye aykıyamam ben ya yürürken çok kötüymüş kızlar ya bide eger sert düşerse yürümeyi bile bırakırmış korkudan

• Konu Sahibi sherry456
çok büyük geçmiş olsun allah koruyor meleklerimizi dikkat edelim walla sakınan göze çöp batarmış derle aman allah korusun hepsini
cnmm tuğbaya bende katılıyorum ayaklandıklarında çok sert düşüşte korkudan cesaretlerini kaybediyorlarmış bide ayy off ağlama yapılmasın bebekler daha çok etkileniyorlar geçti bitti v.b. şekilde davranmalıyız yanlış anlaşılmasın tabiki içimiz yanıyor ama herşey onlar içinn yapıyoruz.. sevgilerr

• Konu Sahibi sherry456
aynı şeyi kızım bana doğum günümde yaptı.27 Aralık ı sırf bu yüzden unutamıycam.koydum koltuğa arkamı dmnmedim bile anında yerdeydi kalbim yerinden o gün çıkmadıysa bi daha çıkmaz diye düşünürdum ki annemi aradım tuğbanın annesi ne dediyse annem de bana aynısını dedi gülerek..
Allah koruusun hepsini tüm bebekleri
daha dikkatli olmalıyız artık ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…