Onu Kaybettimm....

nigarim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2007
25
0
40
O Kadar Uzgunum Ki Anlatamam...9 Haftalik Bebegim Beni Birakti...kendimi Bu Acidan Siyirmak Bayagi Yol Alacak Galiba, Resmen Bir Bebek Halinde Dustu Yani Kafasi Belirgindi. Onu Alip Bahcemde En Guzel Yeri Verdim...kisada Olsa Yasadi Beni Tanidi Belkide Sesimi Duydu...cok Uzgunum Hemde Cok...

canım benim,çok geçmiş olsun,üzme kendini,demek ki sağlıksızmış! ilk bebeğin miydi? benim de ilk bebeğim düştü , bak yeniden hamileyim.her şeyde bi hayır vardır canım...yeniden olacak bebeğin inşallah..Allahtan çok minikken düşmüş.

allah yardımcın olsun en söyleyeyim inşaallah bir dahakine saglıklı bir gebeliğin olur

O Kadar Uzgunum Ki Anlatamam...9 Haftalik Bebegim Beni Birakti...kendimi Bu Acidan Siyirmak Bayagi Yol Alacak Galiba, Resmen Bir Bebek Halinde Dustu Yani Kafasi Belirgindi. Onu Alip Bahcemde En Guzel Yeri Verdim...kisada Olsa Yasadi Beni Tanidi Belkide Sesimi Duydu...cok Uzgunum Hemde Cok...

canim benim ya cok uzuldum benim acimda cok taze canim seni cok ii anlayabiliyorum ama elden bise gelmiyor malesef allahim en yakin zamanda kucagimizi doldurur isallah bende cok yikilmistim cok agir depresyon yasadim ama hic umudumu kaybetmedim cnm kendini cok yipratma lutfen dualarim seninle

öncelikle geçmiş olsun...canım kendini üzme ve soğuk alma...inşallah en kısa zamanda acını unutturan bir bebeğin olur...

geçmış olsun canım rabbım bu acıyıkımseye yaşatmasın bır daha...

dua ıle

canım çok üzüzldüm allah bidaha yaşatmasın inş tez zamana sağlıklı bir bebeişin olur

geçmiş olsun canım allah sabır versin inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın...

canım benim geçmiş olsun.biliyorum tesellisi yok ama maalesef sabretmek mek zorundayız seni çok iyi anlıyorum aynı duyguları 20 gün önce bende yaşadım.ilk zamanlar kabullenmek zor ama zamanla alışıyo insan acılar ilk günkü gibi kalmıyo allah sabırların en büyüğünü versin hayırlısı böyleymiş.ben kendimi benimde cennette bir meleğim var diye teselli ediyorum sen de öyle yap canım.allah inş en kısa zamanda sanada banada ve tüm bebiş bekleyen herkeze sağlıklı uzun ömürlü hayırlı evlatlar versin.bol bol dua et canım.

çok geçmiş olsun canım.ama nasıl nerde düştü kafasını gördüm falan yazmışın.ben anlamadım.wc de düştü............

hepinize tesekkurler gercekten buyuk bir aciymis...mevlamdan tek dilegim en kisa zamanda bu duyguyu tekrar yasatsin...

çok geçmiş olsun canım.ama nasıl nerde düştü kafasını gördüm falan yazmışın.ben anlamadım.wc de düştü............

bebegin kafasi olusmustu yuvarlak bir sekilde...wc dusmedi, ped kullaniyordum ona dustu...ama ona en guzel yeri verdik evimizin bahcesine gomduk...

canim ne denir bilmiyorum ama.ne olur toparlan guzelim.olanda olmayanda hayir vardir guzelim.allah yasadigin bu aciyi yeni bir bebekle unutturur insallah

Allah sabirlar versin canim cok uzuldum inanki.insallah en kisa zamanda yeniden hamile kalir ve onunla evlat sevgisini tadarsin.

gecmis olsun.....canim....:çok üzgünüm:hayirlisi Allah´tan....o seni tabiiki taniyordur....:teselli:

öncelikle çok geçmiş olsun. ne büyür bir acıdır bilirim. çünkü bende yaşadım... benimde bebeğimin kalbi durmuştu... ve aradan bir yıl geçti acısı hala yüreğimde. ama her işte bi hayır vardır. doğup sağlıksız olması daha büyük acı.. o yüzden canımm güçlü olmalıyız... ve inşalah yeni bir bebekle acısını hafifletirsin...

geçmiş olsun.üzülme desekde bu kolay değil biliyorum ama kendini bırakma.allah inşallah en kısa zamanda yeni bir bebiş verir sana inşallah

geçmiş olsun canım.suan bende 9 haftalık hamileyim bi an benimde öyle olmuş gibi hissettim çok büyük acı.allah sana tekrardan bebek verir inşallah

X