Onu geri istiyorum. Ama o beni istemiyor:/

pyrrha

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2016
1
0
29
Merhaba. Ben 5-6 ay önce twitterdan bir beyle tanıştım. Farklı şehirlerde olduğumuz için yüzyüze görüşemedik. Onunla konuşmaya başladığımızda ben kendime, vücuduma güvenmiyordum; özen göstermiyordum. Depresyondaydım. Kendim olmak istemedim. O özgüvensiz, bakımsız ve depresif beni tanımasın diye kendime bir maske yarattım ve ona yalan söyledim. Adım, yaşım, oturduğum yer, üniversitede okuduğum hepsi yalandı. Ona tanıttığım kız kendine güvenen, serbest, olgun biriydi. Hem kendimi hem onu kandırdım. Giderek daha fazla yalan söyledim ona. Ondan etkileniyordum; siyasi fikirleri, başka konulardaki bazı fikirleri, kişiliği beni etkiliyordu. Onu çekici buluyordum. Sanaldan konuştuğumuz için beni kullandığını falan sanacaksınız belki ama o öyle biri değil. Çok farklı bir kişiliği var. İyi biri. Hissettiğim sanal aşk falan değildi sadece onu istiyordum. O da beni istiyordu. Bir gün ona gerçekleri anlatınca maskem düştü. Eskisi gibi özgüvensiz, bakımsız, depresif kız oldum yine. Bazen çok saçmasapan bir konuda gereksiz yere onu suçluyordum. Çoğu zaman benim yüzümden kavga ediyorduk. Bir sürü hata yaptım. O sevişirken onun kölesi olmamı istiyordu. Köle olmak hoşuma gitsin diye çabaladım ama sonra köle olmak istemediğimi farkettim. Bunu ona da söyledim. O da sen bilirsin dedi. Ben ayrıldığımızı sandım. Bana günlerce yazmadı. Ama twitterda başkalarıyla mentionlaştı, neşeli gibiydi. Ben onu kıskandım. Beni önemsemiyor sandım. Biraz abarttım ve yine onu suçladım. Gitmek istiyorum dedim gidemedim. Zaman zaman benden sütyenli veya çıplak fotoğrafımı istiyordu. Bende vücudumu beğenmediğim için erteliyordum. O gece yine benden fotoğraf istedi. Ona tam güvenmediğimi söyledim. O da sen ne hakla bana bunu söylersin tüm yalanları söyleyen sensin benim sana güvenmemem gerekir pişkinliğe bak ya hep kendine saklayamazsın gösterip tahrik etmen lazım oysa sen çocuksun 5-10 sene sonra anca büyürsün ne yapmak istiyorsan sevgilinle o zaman yaparsın soğudum senden artık istemiyorum seni dedi. Özetle bunu söyledi. Ona fotoğraf göndermemin asıl nedeni ağda yapmamıştım. Spor yapmamıştım. Vücudum sıkı ve güzel değildi. Her erkek gibi bunlara önem vereceğini düşündüm. Beni beğenmemesinden çekindim. Bu yüzden fotoğraf göndermedim. Ne kadar dil döktüysem de benimle barışmadı. Bu sefer çok ciddiydi. Bir daha sana yazmıcam merak etme diyorum heleşükür yazıyor bana. Birkaç gün onun tüm söylediklerini düşündüm. Sonra kendime olan özgüvenim artmaya başladı. Çünkü iş aramaya başladım. Artık kendime özen gösteriyordum. Ona durumu açıklayan bir özür mesajı yazdım ve sütyenli fotoğrafımı attım onu deliler gibi istediğimi içimde olmasını istediğimi yazdım. O da şaşırdı ne söyleyeceğini bilemedi. Sonra seni kullanmak istemiyorum ama seninle seks yapmak istiyorum dedi. Bende geçen gün söylediklerini sordum. Onlar da aynı soğuttun kendinden dedi. Sadece benim fotoğrafımdan tahrik olmuş. Ona beni kullanmasını istemediğimi söyledim o da kullanmak istemiyorum ama soyun dersem anında soyunacaksın dedi. Ben de istemediğim zaman soyunmayacağımı, köle olmak istemediğimi, bana emir verilmesinden hoşlanmadığımı söyledim. O da bana şart koşma seni deliler gibi istiyorum içimde olmanı istiyorum diyen sensin sonra pişman oluyorsun yine yoruyorsun beni sen bilirsin dedi ve başka bir şey yazmadı. Ben onu geri kazanmak istedim ama bu şekilde değil ben onunla eskisi gibi olmak istedim, hala istiyorum. Ama sanırım bu onun için bu pek mümkün değil. Keşke en başa dönebilseydim. Sizden tavsiye istiyorum. Sizce bundan sonra ona nasıl davranmalıyım? Onu geri nasıl kazanabilirim? Yardım edin. Çok çaresizim. Bazen ona nasıl davranacağımı bilmiyorum. En başından biliyordum üzüleceğimi ama kendime engel olamadım onu istedim sadece onu. Ben sanırım olgun bir kadın nasıl olur, nasıl davranır bilmiyorum. Lütfen bana yol gösterin.

Son düzenleme:
Oğlum çok yazık size ya valla acıyorum nelerden medet umuyorsunuz ne kadar zavallıca bi eylem bu kadar mı acizsiniz bide üşenmemiş siteye üye olmuş

Bu ne ya?
Kusura bakma da ne rezil bir insan ne rezil bir ilişki bu?
Resmen cinsellik üzerine kurulu ve cinsellik için pazarlık yapılan bi ilişki.
Hala onu istiyorum diyorsun pes yani dicek çok şey var da yazamıyorum.:KK12:

X