önemli!!!!

angel_78_

ailesi meleğini bekliyo
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2009
544
0
40
Dün boğaz enfeksiyonu için doktora gittim!...
Klasik Antibyotik filan verdi kontrol amaçlı adetimin 1 gün sürdüğünü ve bebek istediğimi anlattım.Oda TSH ve gebeliğe baktı.. TSH da normal ama beta hcg 1,9 çıktı daha önce baktırıdğımda 0,1 çıkmıştı.. (2 ay filan oldu tabi).Doktor gebelik yok dedi. Ama bu değer de az değil dedi. Ben şimdi napiim antibiyotiği kullanıyım mı araştırdım 1,9 olup değerleri yükselen varmışşş.. Doktorda emin değil gibi baktı konuştu kafam karıştı :KK43::26:

Klasik Antibyotik filan verdi kontrol amaçlı adetimin 1 gün sürdüğünü ve bebek istediğimi anlattım.Oda TSH ve gebeliğe baktı.. TSH da normal ama beta hcg 1,9 çıktı daha önce baktırıdğımda 0,1 çıkmıştı.. (2 ay filan oldu tabi).Doktor gebelik yok dedi. Ama bu değer de az değil dedi. Ben şimdi napiim antibiyotiği kullanıyım mı araştırdım 1,9 olup değerleri yükselen varmışşş.. Doktorda emin değil gibi baktı konuştu kafam karıştı :KK43::26:

slm cnm
bence gebelik testini birkaç gün sonra tekrar yaptır belki değerin artmıştır
eğer istiyosan inşallah hamilesindir

slm.geçmiş olsun bogazın için elma kbugu kalınca soyulmuş olsun kaynat bal karıştır iç ilaç bence alma içine şüphe düşmesin biraz daha bekle yine test yaptırırsın inşaallah gebesindir.

X