Oncomed test silik cizgi

GunceSare

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2023
29
5
26
Merhaba kızlar oncomed gebelik testi yorumlarına baktıgımda cok güvenilir geldi kuruma cizgisi cıkmıyo yazıyodu. Simdi benim adetime 4 gün var ama silik cizgi cıktı kuruma cizgisi olabilirmi bu markayı kullananlar yardımcı olabilirmi acaba. Bide adetime 13 kala kahverengi akıntım basladı halâ devam ediyor adet olmadıgına eminim ama yerlesme kanaması bukadar uzun sürer mi

Eklentiler

• IMG_20231117_113121.jpg
    IMG_20231117_113121.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 943
Bence kan verin. Düzenli artisa bakılsın. Kimyasl filan olabilir gibi geldi bana.

Prodoctor hatta imkanınız varsa predictor erken gebelik testiyle bakarsanız daha sağlıklı olur. Freely kaset test de güvenilir derler ama gününüz geçmeden kaset testlerde çıkmayabilir.

Bu markayı kullanan yok mu acaba kuruma cizgisi cıkıyomuydu
Bende bundan yaptım benimkide hafif silik ama adetime bir hafta var daha. 10 dakikadan sonra çıkan çizgiler kuruma çizgisidir. Şuandan kimyasal olup olmadığı belli olmaz. Beta değeri zaten iki günde bir iki katına çıkar yani testi iki günde bir tekrarladığınızda eğer gebelik varsa çizgi rengi koyulaşır

Bende bundan yaptım benimkide hafif silik ama adetime bir hafta var daha. 10 dakikadan sonra çıkan çizgiler kuruma çizgisidir. Şuandan kimyasal olup olmadığı belli olmaz. Beta değeri zaten iki günde bir iki katına çıkar yani testi iki günde bir tekrarladığınızda eğer gebelik varsa çizgi rengi koyulaşır
Benim 1 gün kaldı bekliyorum bklm sabah laboquick test yapıcam sonucu paylasırım burdada

Kizlsr bende bu testen vardı oncomed adete 12 varken 2 gün öncesinde şiddetli mide bulantısı ve baş dönmem vardı 3 gün bu şikayetleri yaşayınca 12 gün varken akşam 4 gibi şüphelerim kalktım test yaptım bariz ikinci çizgiler hemen çıktı 3 tanesini aynı gün yaptım saglik ocağına ertesi gün kan vermeye gittim hiç silik bile çıkmazdı önceleri saglik ocağına pazartesiye cikar dedi yani yarın için doktoruma attım idrar testleri var dedi testlere göre pazartesi gel dedi hastaneye hafif lekelenme var bendede ayakta fazla kalınca oluyor dün çarşıda çok dolaştık eşimle ayakta kalınca oluyor peçeteye geliyor sütlü kahve birsey yoktur demi kizlar kan sonucunda daha çıkmadı bu arada testleri koyuyorum foto olarak varmi sizce bendede geçen hafta çarşamba akşam üzeri 4 adet oncomed marka yaptım hepsi pozitif çıktı hemen beklemeden perşembe saglik ocağına gittim kan verdim ilk idrardada 4 tane yaptım onlarda pozitif çıktı cumada dedim farklı bir markada alayım artı med aldım ondanda pozitif gördüm kiyu bir şekilde birde erken gebelikte aldım ondanda pozitif çıktı si,ce hamilemiyimdir yarın doktoradq gidicem

Eklentiler

• 20231123_103853.jpg
    20231123_103853.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 481
X