Ona olan aşkımın karşılıksız olmadığını anladığım an

LUBABE

hızlanmam lazımmmmm
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2008
793
0
44
2 sene sadece uzaktan sevdiğim ilk tanıştığımda abi dediğim sonra nasıl gönlüme sevdasının düştüğünü anlamadığım aşkımın iki seneden sonra direk evleneme teklifi etmesi benim en mutlu olduğum andı heralde o günden sonra aynı mutluluğum hala devam ediyor allahım huzurumuzu sevgimizi mutluluğumuzu arttırsın inşallah onsuz olmayı düşünemem allah iki dünyadada ayırmasın beni sevdiklerimden
mevlam herkesin yuvasına ailesine huzur sağlık bereket versin inşallaha.s.a.s.

amin arkadaşlar mevlam sizleri en az benim kadar mutlu etsin 11 yıl oldu evleneli ama dün gibi 17 yaşımda evlenmeme rağmen geç bulmuşum teşke daha önce evlenseydim diyorum onu çokkkkkk seviyorum ilk ve son aşkım

yeşil gözlüm seniii çokkkk seviyorum
ve herkese mutlu bir hayat diliyorum

mevlam sizlerede mutlu yuva nasip etsin hayırlı evlatlar versin inşallah

ne güsel bi yazı bu böleee Allahım bizede bölesini nasip etsin sizin mutluluğunuda daim olsun hiç bozulmasın(amin)

canımsınız ya o güzel ve iyi dileklerinizim kat kat fazlası olsun sizlere canım

gülaycım cnm mevlam seni sevdiğine bağışlasın mutluluk ve bereket dolu bir yuvanız olsun inşallah

aminnnnnnnnn inşallahhh o kadar sewindimki şu duana anlatamam Rabbim herkesin içinde bizimde yar ve yardımcımız olsun seni çok sewiorum lalubemmm

canım arkadaşım her zaman dualarımdasın bende seni çokkkkkk seviyorum

insan sevince sevdiğide onu sevince her şeyin üstesinden kolaycana geliniyor mevlam yeterki sağlık versin

böylesi güzel haberler almkatan ve mutluluğunuzu siznle yaşamaktan dolayı bizleri çok mutlu etmenden dolayı çok svindim canım tebrikler bir ömür boyu mutluluklar...
gülan gözler olsun hep bizlerlleeeeeeeeeeeeeee....
iyi dileklerin tüm dünyaya yayılsın inşallah....

Son düzenleme:
dilerim mutlulugun hic bozulmasin...
daha güzel, daha mutlu günlere insallah...
darisi mutlu bir askin, evliligin özlemini cekenlere....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…