ölümden döndüm

ewet çok sukur ıyı temennı ve dulaarınız ıçın cok saolun bıraz daha moralım ıyı oldu hastanın duası makbulmus dua edıom sızlere

Büyük geçmiş olsun canım. Düşük yapmakla eşdeğer bir durum değil tabii ki, kendi canın da tehlikeye düşmüş. Ama çok şükür ki sağ salim atlatmışsın. Şu anda en önemli şey senin sağlığın canım. Moralini yüksek tutup, ümidini kaybetmeyip sağlığına bir an önce kavuşmak için elinden ne geliyorsa yapmalısın. Yazgında varsa bir gün bebişin mutlaka gelecektir. Daha zamanı gelmemiş demek ki. Sen yeter ki sağlıklı ol, Allah sana en uygun zamanda dileğini verecektira.s.

canım çok geçmiş olsun..........

dış gebelik geçiren biri olarak seni en iyi anlayan biriside ben olurum herhalde.....

geçen sene benimde bebeğim 6 hafta 4 günlüktü o güne kadar ultrasona girmedim sadece kan tahlili yaptırmıştım ve sevinçle 4 aralık gününe randevu aldık hatta bir gün öncesinden dedimki çok heyecanlıyım bebeğimi göreceğim yarın akşam nasıl olacak falan dedim.... sabah lekelenmeyle uyandım sonra inanılmaz bir ağrı ölüyordum artık sonra bir mide bulantısı ve tahmin edersiniz arkasından kanama dr. randevu saatinden önce kabul etmedi mecbur akşamı bekledik dr. karından baktı göremedi birde vajinal bakalım dedi oda ne dış gebelik şok oldum dünyam yıkıldı dr. dedi acil ameliyat olman lazım karın içi kanamam olduğu için hayati tehlikem başlamıştı ve o gece birkaç saat içinde herşey oldu ve bitti ben bebeğimi kaybettim çok ağladım ameliyata girene kadar ağladım.......ameliyattan 4 ay sonra rahim filmi çekildi ve ameliyat olduğum sol tüpüm tıkalı çıktı diğeri açıktı şükür ama ben çok umutsuzdum.... insanlar çok üstüme geliyordu resmen yüzüme söylediler işte dış gebelik geçirenin bir daha çocuğu olması çok zor falan filan diye kısır muamelesi yaptılar bana ve rabbim şuan küçük mucizemi gönderdi rabbime binlerce şükür hiç beklemediğim bir anda geldi meleğim bana ve geçen sene ameliyat olduğum bebeğimi kaybettiğim zamanda bu sene bu ay hamile olduğumu öğrendim rabbim çok büyük.....tüpümün teki tıkalı olduğu için şansımın yarı yarıya düştüğünü düşünüyordum hatta tüp bebek araştırıyordum ama şükür hamile kaldım.... şuan için sadece keseyi gördük allahın izniyle rabbim nasip ederse haftayada kalp atışlarını duyacağız inşallah..... rabbim sanada tez zamanda nasip edecek inşallah....kendine çok iyi bak çok geçmiş olsun bundan sonrası inşallah çok güzel olacak tatlım hayırlısıyla sende tez zamanda yeniden bu duyguyu yaşacaksın.....

cok cok gecmiş olsun canım.ben 4 kez gecirdim dıs gebelik.1i acık ameliyat diğer 3ü seninüki gibi metatraksat tedavisiyle sonlandı.ameliyat olduğum hamileliğimde usg ye girdim kese vardı.meğer dış gebelikte yalancıkese olusuyormus.buna kandık.bir gece beynimin uyusmasıyla kalktım.karnım deli gibi ağrıyordu.evde bayıldım.hastaneye götürdüler.orda bayıldım.allahım ne korkunc günlerdi.rabbim düşmanıma yasatmasın.sonra bi doktor kkan değerlerime bakıo.sıfıra yaklasmıs.günlerdir iç kanama geciriyormusum.doktor asistanlarına yarım saate kadar ameliyata almazsak kaybederiz demiş.ben hatırlamıorum çünkü şoktaydım kanamadan dolayı.evet sanada dedikleri gibi kez gecirirsen bu gebeliği riskin normal insanlara göre artıo.ama bu durum milkshake inde dediği gibi kısırlık değil.allahım tez zamanda göbüşünüde evinin içinide bebişle doldursun..alahım kimseye bu acıyı yasatmasın..

cok geçmiş olsun canım.sağlığın en kısa zamanda yerine gelir umarım.acını iyi anlıyorum canım.bende 22.haftada kaybettim kızımı zor ama allah sabrınıda veriyor.sabırla tekrar hamile kalıp bebeğinide sağlıkla alırsın kucagina inşallah

Ah canım çok geçmiş olsun,şükürki erken farkedilmiş,Allah göstermesin çok kötü sonuçlar doğurabilirmiş

geçmiş olsun canım.bir daha böyle birşey yaşamazsın umarım.inanıyorumki er yada geç bebeğini kucağına alacaksın

canım çok geçmiş olsun, bende 4 yıl önce aynısını yaşadım seni çook iyi anlıyorum..
Rabbim böylesini hayırlı görmul demekki.

yaa kızlar çık saolun herkes aynı seyıı yasadıgı ıçın halden anlıyorlar hayırlısı bakalım gelısmelerı bıldırırım sıze

canım bende yaşadım dış gebeliğe.ağustosda ameliyat oldum.tüpüm alınmadı ama yapışıklık olduğunu söylediler.sol tüpdeydi dış gebelik sağ tüpümede bakılmdı.bişeyde söylenmedi.korunmayacaksınız dendi bakalım artık bende senin gibi çok üzgünüm.ama üzülmekle elimize bişey geçmiyo.umudumuzu yitirmeyeceyiz.bak hamile kalanlar var

canım benım uzme kendını hiç su durumda önemlı olan sensın sen olmazsan bebekte olmaz..hayırlısı boyleymıs dıye dusun ve kendını uzme...dua etkı zamanında anlasıldı gereken yapıldı..sende saglıgına kavusuyosun zamanı gelınce bebısınıde kucagına alırsın ..kendınee ıı bak canım

şu an aynı şeyleri yaşıyoruz 6,haftada dr gittim ultrasonda gözükmedi kandegerim 5,700 dr dış gebelik olabilir bizdeki ultrasonlar kanalları tam olarak göstermiyor dedi 2 gün sonra beta 3000 e düşmüş dr kendilinden düşer dedi 2 gün sonra kandegeri yine çıkmış 4200 2 gün sonra 4700 falan 1 hafta geçti baska bi dr gittim oda ayrıntılı ultrasona gönderdi kanaldaymış ama gelişmemiş oda Allahtan şimdi kanamam basladı ve kandegerim düşüyor 0 olana kadar bakılacak ayrıca o sancıyı bende yasadım ve 1 gecede hastanede yattım gelişmeleri birbirimize yazalım olurmu ve suan ben 9+4 üm beklemedeyiz persembe tekrar kan tahlili war bakalım ne olcak deger düşmemişse ameliyat yani Allah yardımcımız olsun ve tüm isteyenlerin kucagını boş bırakmasın saglıkla inşallah ayrıca bu benim 3, düşüğüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…