ölümden döndüm

txixrtxixl kelebek

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
1.170
11
ewet hamılyım anne olacagım drken sevıncımı burdan paylastıgım donemde en mutlu oldugum anda once leke geldı dusuk tehlıkesı dedıler kaybetme korkusunu en zirvede yasadım bebegım 5 haftalıktı agzıma balık koymayan ben bebegım için balık yıyordum olsun oldu yaa 9 ay yatarım dogar kıymetlım dıyordum karnımı oksuyordum bebegımı sevrcesıne...........
taaa kı bır sabah yumurtalıgımda agrı geceden berı aynı yerde deım gaz agrısıdır.gecer dusuk olmasında ama gecmıyor dr gıttık
dış gebelık dedıler sag tupe yerlesmıs dedıler tupu alırız deyınce unıverste hastanesıne gıttık orada da metex dıe kanser teavısınde kullanaılan ılac verdıler kıymetlım yanlıs yerdeymıs yoksa tupu patlatırsa ölürmüşüm
ilaç bebegımın gelısımını durdurdu bana çok agrı yasattı agrı kesıcı yasaka dogumun 2 katı bır agrıymıs 1.5 saat suruyordu hayatı tehlıke yıne devam dıyor taburcu oldum bebegım yıne tupte zamanla erıyıp 2 ay surebılırmıs bu sure orayı bırakacak eger tupte yırtık varsa o kuçuldukce benım kanamam olup amelıyat gerekebıllırmıs........
neyse sımdı evımdeyım agrım çok oluyor hıç bısı yıyemıyorum baskı yapıyor
baskı olunca agrım artıyor
o kadar sevındımkı bu 3-4 gunde duydularımı hep en de yasadım korkunun kaybetmenın umudun sevıncın ölümün hep bu duyguları en de yasadım ve yoruldum
bu dıs gebelık %1-0,5 olma ıhtımalı olan bısı hıç bırsey bana olmaz dıye dusunmemek lazım dr lar yasın genc kolay atlattın dıyor. yıne atlaşmıs sayılmazsın dıyor
canımın acısı hafifledı daha yenı yenı anlıyorum bebegımın olmadını gıttını ılk hamılelıgımdı çok ıstemıstım duyar duymaz hemen yun aldım yelek oruyordum şimdi hepsını attım. hiç bırını gormek ıstemıyorum uykunda bebek goruyorum gazetede çocuk fotografı gorunce içim cızz edıyor. acıyor aglıyorum devamlı aklıma gelıyor aklımdan sılemıyorum .ama çok sukur en azından ıyım yanımda sevıklerım var benı seven destek olan duaları ıle bana yardımcı olan.

seni o kadar iyi anlıyorum ki. senin çektiğin sıkıntılara benzer sıkıntılar yaşadım ve yaşıyorum ama seninki daha acı ama şükretmemiz gereken de bir şey var ki sağlıklısın şuan canından olmadın ve inşallah bebeğin yine olurda bebişine ben bile örerim yeleğini ama önce sen iyi ol tatlım inşallah allah sabır verir ve acılarını hafifletir. ama şunuda unutma sen acı çekiyorsun ama eşinde çekiyor sana çok belli etmesede onuda düşün ve ayağa kalk daha fazla senn üzüldüğünü gördükçe acı çekmesin canım allah güç versin duam seninle bitanem.

canım benim bitanem inan ağlattın beni çok zor ne denebilirki sabret dua et hiç vazgeçme her şer gibi gözüken olaylarda bi hayır vardır bu iştede sana hayır getirecek bişi var diye düşün ve bol bol dua et allah yardımcın olsun

canım çok geçmiş olsun gerçekten üzüldüm ama allahın takdiri demekten başka birşey gelmiyor seninle acını paylaşmak derdine ortak olmak senin yaşadıklarını unutturmaz ama allah sabır verecektir canım umarım biran önce saglıgına kavuşursunda saglıklı bir gebelik daha geçirirsin inşallah

canım çok geçmiş olsun allah bi daha böyle bişey yaşatmasın işallah..bebişin gelir tez vakitte unutturur acını bir an önce....

çok sukur hiç isyan etmedım vardır bı hayır dedım hep ............
esımde uzuluyor herkesı uzuyorum ..... iyi yanını gormeye calısıyorum dıyorum kı en azından dogal yollarla oluyor ... rabbım e cok dua edıyorum sukredıyorum. çok sukur .... bu hasta halımle dıyorum rabbım derdı olanın derdıne deman ver hastaya sıfa bebek bekleyenlere saglıkklı hayırlı bebek dıyorum. sızler de edın bana psikolajımıde duzelteyım atlatacagım ınsallah dune gore bugun daya ıyım atlatacagımkuran okuyoyarak dua edrek bana en buyuk terapı olacak aam bır daha hayal kurmayacagım sonu çok uzucu oluyor henem sevınmeyecegım hıç bır seye .. bu rabbımızın bı ıntıhanı sabreden kazanır sabır edıyorum rababım neylerse guzel eyler dıyorum

çok geçmiş olsun canım tabiki yaşadığın olay çok ağır bir durum napcan herşey biz insanlar için değilmi zaten allah sana bu derdi verdiyse emin olki üstesinden gelebileceğin için vermiştir herşey bi sınav canım sabırlı ol sağlığına kavu tekrar bebek çalışmalarına başlarsın seni öpüyorum kendine iyi bak

canım çok geçmiş olsun okadar iyi anlıyorumkii seni .. aynı zamanda hamile kalmıştık bende kimyasal gebelik yaşadım benimde ilk hamileliğimdi...allah yardımcımız olsun inşallah 2. hamileliklerimiz normal gebelik olur...

bak en azından tüplerınde bısıı yok benım 2. gebelikte bu ıhtımal daha fazlaymıs %1 deyken oldu 2.de allah dıs gebelık vermesın
dua edrız olucak ınsallah hayırlısı dıyorumkı belkı normal gebelık olup bebek hastaolacak veya hayırsız olacak hayırlısı olur .
allah sonra verırı sanada banadaaa

canım çok geçmiş olsun,inan çok üzüldüm,ama rabbim yüzüne bakmışki kurtulmuşsun..inşallah tdavin bittikten sonra tekrar sorunsuz bir hamilelik yaşarsın canım benim..amiiiinnn..

Canim ben de dis gebelik gecirdim, benim direkt ameliyatta tupu aldilar. sol tupum yok. 1 ay korun dedi doktorum. 3 ay da denedik. 3. ay tuttu. moralini bozma. sansin azaldi diyenlere bakma. kimisi az bekliyor kimisi cok, kissmet meselesi. eger ameliyat olursan doktordan tek sunu iste. laparoskopi yaparken diger tupunun acik olup olmadigina baksin.

canim gecmis olsun.

canım benim yaa çok çok geçmiş olsun allah bi daha aynı acıyı yaşatmasın hayatım.ama allahın taktiri önüne geçilmiyor herşeyde vardır bi hayır demekle avunmaktayız.allahım sabırlar versin canım .

Canım geçmiş olsun. Allah bir daha böyle bir sıkıntı yaşatmasın inş.
Benim de ilk bebeğim düşmüştü.
Durumlar farklı ama bence halimize şükretmeliyiz.
Hamile kalmak için çırpınan o kadar insan var kii...
Allah onların da ellerini boş bırakmasın inşallah

canım benim çok geçmiş olsun allahımızın verdigi canı allahımız alıyor demekki böylesi hayırlıymış amaaçıkcası fazlada üzülmedim herşeyde vardır bir hayır eli ayagı düzgün hayırlı evlat versin allahım sana inşallah en kısa zamnda toparlarsın

çok saol yaaa ınsallah kucagına alırsın benım agrım çok oluyor ılacın etkısı senın agrın oldumu ne zaman gectı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…