Ölüm çiçekleri :((Tanıtım .

Ölüm çiçeklerinin hikayesini biliyor muydunuz?

• Ankete Katılan
    30

BenOzgurce

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2007
2.870
11
50
http://www.olumcicekleri.gen.tr/ arkadaşlar tanıtımdan çok etkilendim bir bakar mısınız. :senağlama: Sesi açın lütfen.Avrupanın ortasında olanlara bakın.Nerde insan hakları örgütleri,nerde adalet ? :üzgünüm:
Bosnada 312 bin kişi öldü ,50 bin kadına tecavüz edildi ,düşünebiliyor musunuz senağlama
Toplu mezarları bulmak için bir kelebeği takip ediyorlar , bu kelebekler sadece bir çiçek türünün olduğu yere gidiyor. Ölüm çiçekleri... Toplu mezarların olduğu yerler de açıyor, bu ölüm çiçekleri, kelebekler ölüm çiçeklerinin açtığı yere uçuyor, insanlar kelebekleri takip edip 300 toplu mezar buluyor :KK43:(

Son düzenleme:
Avrupa’nın göbeğinde 312 bin kişi öldü…

35 bini çocuktu…

50 bin kadına tecavü ... senağlamasenağlama

bu nasıl bir insanlıktır.........

ben bunun kitabını okudum ağlaya ağlaya mahvolmuştum
bu insanları yapmadıkları kalmamış
ne fena arkadaşlar
bu insanlıktan çıkmışları allah bildiği gibi yapsın....
cezasını mutlaka çekerler bundan şüphem yokk

dün ekrandaydı galiba,ben o kızın oyunculuğunu pek beğenmiyorum,çekimide pek hoşuma gitmedi..
kitabada göz atmıştım moralimi bozacağını anlayıp almamıştım.tavsiyen üzerine diziye bi daha
bakacağım özgürcüm..

Açıkçası konusu olmasa, biraz bakıp geçeceğim bir oyunculuk ama konu can alıcı canım .Zamanla roller oturur bence .Konusundan dolayı şans verdim ben de :sm_confused:

konusu çok güzel kesinlikle ancak ilk bölümü izleidkten sonra çok sinirleirm bozuldu bu yuzden bakmadım bir daha ben zaten çabuk demoralize olan biriyim ve böyle şeylerde çok hislenen bir insanım ....böyle insanlık dışı şeyleir görünce kötü oluyorum .... bugün leman sam ı dinleidm diyordu ki hayvanla rinsanlardan daha iyi çünkü onlardan korunmak gibi bir düşüncen olmuyor kaçmak gibi bi rdüşüncen olmuyor sevgi gösterince seni anlıyor diyordu ama bir düşünün bir hayvan gibi sadık bir inan göremedim ... baktıgınızda kime karşı kimlere karşı önlem alıoyruz hırısıza karşı hırsız kim İNSAN pencereleri demirletiyoruz kime karşı İNSAN A karşı ..... bir kadına tecavüz etmek bir insanı öldürmek yok etmek nasıl bri vicdandır nasıl bir şeydir zaten vicdanı olan bunu yapmaz ki açıkcası bu dizinin konusundan sonr ahatta ilk bölümünden sonr aleman sam a hak vermemek eld edegil kesinlikle

ölüm çiçekleri saraybosna dizisi gerçekten özellikle biz gençlere bilgiler vermektedir.bu nedenle çok başarılı ve çok güzel bir dizi.herkesin izlemesini hiç kaçırmamasını tavsiye ediyorum.türklerle ortodoks sırpların mücadelesini yaşanmış gerçekler

demiş sitede bi arkadaş

benim dikkatimi çekmemişti şu aralar pek televizyon seğredemiyorumda

Ayşe Kulin in Sevdalinka adlı romanını okuduktan sonra Bosnalıların neler yaşadıklarını daha iyi öğrendim. Çok acı savaş insanı insanlıktan çıkartıyor. Günümüzde savaşlar olmasa ama bu biraz zor gibi.
sevdalinkayı bende okudum hic unutamayacagım bir kitaptır

Konu çok güzel ama dizi de ki oyunculuğu hiç beğenmedim sırf konusu için izledik ilk bölümünü... dikkatimi çeken bir örnek vermek isterim bosnanın yeni bayrağı vardı bir kapıda tam dikkatimizi çekti ya nasıl dikkat etmemişler dedik çıkışta bayrak yoktu :) inşallah oyunculukta oturur zamanla ve izlenir...

bir baktım diziye final yapmışla rbugün sanırım bu kadar dizi arasınd a pek ilgi çekmedi oyuncular gerçekten hiç yakışmamış ancak konusu güzel olan bir şeye yazık oldu

Aslında konuyu açarken ,tanıtımdaki bilgilerden çok etkilendiğim için açtım.Paylaşmak istedim.Sadece tanıtımda neler olduğunu görsek zaten yeter.
İzleyin arkadaşlar, izleyin 312 bin kişi ölmüş ve 50 bin kadın tecavüze uğramış.
Tanıtımda, ölenlerin kaçı çocuk ,ölüm çiçekleri nedir,toplu mezarlar nasıl bulunmuş , daha ayrıntılı öğreneceksiniz.

X