olmuyor.. lütfen yardım edin.. :(

Glorymoon

Prensesini bekliyor...
Kayıtlı Üye
2 Mart 2010
398
1
mrb arkadaşlar..
yardımınıza cok ihtiyacım var.
cok mu cahilim,biz mi bu işi bilmiyoruz ya da bi sorun mu var kafayı yicem..:KK43:
6aydır deniyoruz hamile kalamıyorum.. neden olabilir ? :KK43: Dr.a mı gitsem artık..
özellikle yumurtlama gunlerinde düzenli ilişkiye giriyoruz. fakat ben herzmn yaptıgım sabahı beklemeden banyo yapıyorum. bu alışkanlık haline geldi ,bu yüzden olabilir mi?? bi de nasıl söylenir bilmiorum ki... meni geri dışarı çıkıyor. bunun normal old. okumuştum ama yine de bunu da düşünüyorum...

sizler hamile kalmak için neler yapıyorsunuz?? hamilelerden de yardım bekliyorum..

Lüftennn :KK43:

hayatım meninin dışarı çıkması kadar normal bir durum yok sonuçta ramimizde onu tutucak bir depo yok.o gördüğün azıcık meninin içinde milyonlarca sperm var ve gebe kalmak için sadece bir tanesi yeterli.bnece daha çok erken 6 ay çok bir zaman diil.çok fazla kafana takma bence psikolojiyle çok alakası var.ayrıca bana kalırsa doktor içinde çok erken herşeyin bir zamanı var ve sen doğru zamanı bekliyorsun bence

canım korundunmu hiç.
ben 1 seneye yakın doğum kontrol hapı kullandım 11 ay kullanmadım . 11 ay sonra hamile kaldım. bende doktora gitmiştim hamile kalmdan 1 ay önce doktor herşey temiz rahim yumurtalıklar dedi. bidahaki ayda hamıle kaldım zaten. ben banyoyu hep ertesi günü yaptım burda öyle okumuştum. bide ilişkiden sonra hemen ayağa kalkma yarım saat falan yat ayaklarını yukarı kaldır . :kedi: bide böyle dene. . . bikaç ay daha olmazsa doktora öyle gidersin için rahatlasın diye .. inşallah en kısa zamanda hamıle kalırsın cnmm .
ben çok bekledim herkese dua ediyorum :Saruboceq:

canım korundunmu hiç.
ben 1 seneye yakın doğum kontrol hapı kullandım 11 ay kullanmadım . 11 ay sonra hamile kaldım. bende doktora gitmiştim hamile kalmdan 1 ay önce doktor herşey temiz rahim yumurtalıklar dedi. bidahaki ayda hamıle kaldım zaten. ben banyoyu hep ertesi günü yaptım burda öyle okumuştum. bide ilişkiden sonra hemen ayağa kalkma yarım saat falan yat ayaklarını yukarı kaldır . :kedi: bide böyle dene. . . bikaç ay daha olmazsa doktora öyle gidersin için rahatlasın diye .. inşallah en kısa zamanda hamıle kalırsın cnmm .
ben çok bekledim herkese dua ediyorum :Saruboceq:

evlendikten sonra 6 ay kdr eşim korundu hep. doğum kontrol hapı hiç kullanmadım.. 6 aydır da olmuyor işte :KK43: ayaklarımı yukarı kaldırıp bekledim hep yarım saat fln.. olmadı..
duaların için allah razı olsun canım..

peki bişey daha soracağım: bu soğan kürü ve çörekotu tarçın bal karışımı hakkında ne diyorsunuz? bugun adetimin 2. gunu.. denesem mi acaba ?

canım öncelikle rabbim sana en kısa zamanda bir bebiş nasip etsin..
arkadaşlarında söylediği gibi 6 ay daha erken dr. gitsen bile 1 yıl gecmeden tedaviye başlamaz o yüzden biraz daha bekle derimm..sağon kürüne gelince biraz tehlikeli edetini cok fazla getiriyomuş ve adet düzünlizliği yapıyormuşş ama sen bilirsin tabi..
gecen birşey duydum hamileleiği kolaylaştıran sperm dostu jel varmış ve bu jelle birkac arkadaş ilk denemde hamiş kalmış..jelin adı preseedi vajina jeli g.g cok uygunmuş fiyatı....
bende 4 yıllık evliyim ve 3 kez hamiş kaldım ama bebeklerimi her dafasında kaybettim..ve bu gebeliklere hiç beklemeden kalmıştım.ama bende hazirandan bu yana deniyorum olmuyor..hakkımızda hayırlısı muhakkak zamanı var deyip bekliyorum..
canım duarım ve kalbim seninle inş en kısa zamanda hamile kalırsın

canım öncelikle rabbim sana en kısa zamanda bir bebiş nasip etsin..
arkadaşlarında söylediği gibi 6 ay daha erken dr. gitsen bile 1 yıl gecmeden tedaviye başlamaz o yüzden biraz daha bekle derimm..sağon kürüne gelince biraz tehlikeli edetini cok fazla getiriyomuş ve adet düzünlizliği yapıyormuşş ama sen bilirsin tabi..
gecen birşey duydum hamileleiği kolaylaştıran sperm dostu jel varmış ve bu jelle birkac arkadaş ilk denemde hamiş kalmış..jelin adı preseedi vajina jeli g.g cok uygunmuş fiyatı....
bende 4 yıllık evliyim ve 3 kez hamiş kaldım ama bebeklerimi her dafasında kaybettim..ve bu gebeliklere hiç beklemeden kalmıştım.ama bende hazirandan bu yana deniyorum olmuyor..hakkımızda hayırlısı muhakkak zamanı var deyip bekliyorum..
canım duarım ve kalbim seninle inş en kısa zamanda hamile kalırsın

Çok teşekkürler canım benim...

duymamıştım bu jeli.. araştırayım bi.. cok sağol.

canim iliskiden hemen sonra kalcanin altina bir yastik koy,hatta bu is icin ozel bir yastik ayirsan daha iyi olur,cunku arada kazara akabiliyor da.Mumkunse sen iliski sonrasi hic kipirdama,esin koysun yastigi da,sen bacaklarin havada oyle en az 20 dk bekle.Bir de benim tavsiyem sadece yumurtlama gunlerinde degil butun ay boyunca gun asiri iliskide bulunmaniz,benim gec yumurtlama oluyodu mesela,duzensiz oluyodu,isi sansa birakmamis olursun.BUnlari denedigin halde 3-4 ay daha hamilelik olmazsa ondan sonra doktora gorunmende fayda var tabii.Allah gonlune gore versin.

canım kafana çok taktığın belli oluyor ve doktora gitmeden rahatlamayacaksın. bence soktora git hem sen hem eşin. zaten eşin sadece bir örnek vericek. sen de adetinin üçüncü günü doktora gider ben 12 aydır bebeğim olmuyo dersin. kim bilecek 6 ayı. neyse hormonlarına ve rahmine bakar sana durumunu söyler. tiroit hormonuna baktırmayı da unutma. sen böyle stres oldukça zaten çocuk olmaz. bu sonuçların temiz çıkarsa zaten hamile kalırım diye rahatlarsın.

hatta bebiş için çalışmaalara başlamadan önce gitseydiniz daha iyi olurdu. umarım bu stresini hemen üzerinden atarsın ve bebişinde seni bekletmeden gelir.

canım öncelikle allah ne zaman izin verirse o zaman olucaktır buna inanmalısın. kafana takmamak en güzeli ama insan takıyo biliyorum. bizde 1 sene korunduk. korunmayı bıraktıktan 4 ay sonra hamile kaldım. 3 ay folik asit kullandım beslenmeme dikkat ettim eşim bol bol keçi boynuzu yedi sonra hamile kaldım. ama biz korunmayı bırakmadan önce ikimiz de doktor kontrolünden geçtik testlerimizi yaptırdık hamile kalmaya engel bir durum olup olmadığı araştırıldı birşey çıkmadı şükür şimdi dünya tatlısı bir kızım var 9,5 aylık. allah isteyen herkese nasip etsin.

canım öncelikle allah ne zaman izin verirse o zaman olucaktır buna inanmalısın. kafana takmamak en güzeli ama insan takıyo biliyorum. bizde 1 sene korunduk. korunmayı bıraktıktan 4 ay sonra hamile kaldım. 3 ay folik asit kullandım beslenmeme dikkat ettim eşim bol bol keçi boynuzu yedi sonra hamile kaldım. ama biz korunmayı bırakmadan önce ikimiz de doktor kontrolünden geçtik testlerimizi yaptırdık hamile kalmaya engel bir durum olup olmadığı araştırıldı birşey çıkmadı şükür şimdi dünya tatlısı bir kızım var 9,5 aylık. allah isteyen herkese nasip etsin.

Amin cnm bnm allahım herkese nasip etsin...

evlendikten sonra 6 ay kdr eşim korundu hep. doğum kontrol hapı hiç kullanmadım.. 6 aydır da olmuyor işte :KK43: ayaklarımı yukarı kaldırıp bekledim hep yarım saat fln.. olmadı..
duaların için allah razı olsun canım..

peki bişey daha soracağım: bu soğan kürü ve çörekotu tarçın bal karışımı hakkında ne diyorsunuz? bugun adetimin 2. gunu.. denesem mi acaba ?

canım ben 1 ay bal çörek otu karışımından yedim ama faydası olmadı bana. kafaya çok takma ben heray test yapıyodum negatifi görünce çok üzülüyodum kimselere de söyliyemıyodum içime atıyodum.mafoldumben
hamile kaldığım ay hiç kafama takmadım olursa olur hayırlısı nezamansa ozaman gelır dedım ve o ay geldi.
adetim 14 gün geçtikden sonra test yaptım ve pozitifi gördüm çok şükür.
sende kafana takma o geleceği zamanı bilir Allahım hayırlısı nezamansa gönderir. opuyorumnanaktan

canım ben 1 ay bal çörek otu karışımından yedim ama faydası olmadı bana. kafaya çok takma ben heray test yapıyodum negatifi görünce çok üzülüyodum kimselere de söyliyemıyodum içime atıyodum.mafoldumben
hamile kaldığım ay hiç kafama takmadım olursa olur hayırlısı nezamansa ozaman gelır dedım ve o ay geldi.
adetim 14 gün geçtikden sonra test yaptım ve pozitifi gördüm çok şükür.
sende kafana takma o geleceği zamanı bilir Allahım hayırlısı nezamansa gönderir. opuyorumnanaktan

Canım sen ne zmndır bebiş istiyodun ve kaçıncı ayında oldu? ve neler yaptın?

Canım sen ne zmndır bebiş istiyodun ve kaçıncı ayında oldu? ve neler yaptın?

1 seneye yakın korunmadım . 11.ayda hamıle kaldım . bol bol dua ettim . dediğim gibi hemen kalkmadım yastık koyup yarım saat yattım . banyo hemen yapmadım . kafama çok takmadım . başkada bişey yapmadım .
inşallah senınde bebişin çok bekletmeden gelir :Saruboceq:

kendimi görüyorum sende..ilk evlendiğimde eşim beni korunuyor bilirken ben korunmuyordum.çünkü o çocuk istemiyordu.habersizdi.uzun zaman bekledim korunmadım.olmadı.sonra korunmadığımı ve cocuğumuzun olmadığını eşime söyledim.6-7 ay sonra dokrtora gittik.1 seneyi bekleyin dedi.bekledik bizde.yine olmadı.bir sürü test vs...eşimden alınan sperm örnekleri..benim her ay yapılan rutin hormon testlerim..geçen seneler..olmadı olmadı..bir sorunn yoktu ama olmuyordu.3 seneden fazla geçmişti.bir gün tesadüf eseri kendiliğinden hamile kaldığımı öğrendim.malesef düştü.ve başka bir doktora gittik.klomen +çatlatma iğnesi denedim.ve şimdi 28 haftalık hamileyim.:nazar:allahın izniyle bir kızım olacak..sabret ve bekle.sen çok kısa bir zamandır deniyorsun.daha 6 ay olmuş..beni arkadaşım 7.ayda hamile kaldı.diğeri 3.ayda.belli olmuyor ki..belki ufacık bir sorununuz vardır ve hemen hallolur.ben ne pozisyonlar denemiştim.sırf kolaylaştırsın diye.allah vermeyince olmuyor.düşün ki birgün o mutlu haberi alacaksın.inan bana cok isteyince ve o şeyin üstüne gidince olmuyor.herşeyin oluruna bırak.yaşamana bak.bu günlerin tadını çıkar.bak çocuğun olduktan sonra çok ararsın bu günleri..boshayallersmile

kendimi görüyorum sende..ilk evlendiğimde eşim beni korunuyor bilirken ben korunmuyordum.çünkü o çocuk istemiyordu.habersizdi.uzun zaman bekledim korunmadım.olmadı.sonra korunmadığımı ve cocuğumuzun olmadığını eşime söyledim.6-7 ay sonra dokrtora gittik.1 seneyi bekleyin dedi.bekledik bizde.yine olmadı.bir sürü test vs...eşimden alınan sperm örnekleri..benim her ay yapılan rutin hormon testlerim..geçen seneler..olmadı olmadı..bir sorunn yoktu ama olmuyordu.3 seneden fazla geçmişti.bir gün tesadüf eseri kendiliğinden hamile kaldığımı öğrendim.malesef düştü.ve başka bir doktora gittik.klomen +çatlatma iğnesi denedim.ve şimdi 28 haftalık hamileyim.:nazar:allahın izniyle bir kızım olacak..sabret ve bekle.sen çok kısa bir zamandır deniyorsun.daha 6 ay olmuş..beni arkadaşım 7.ayda hamile kaldı.diğeri 3.ayda.belli olmuyor ki..belki ufacık bir sorununuz vardır ve hemen hallolur.ben ne pozisyonlar denemiştim.sırf kolaylaştırsın diye.allah vermeyince olmuyor.düşün ki birgün o mutlu haberi alacaksın.inan bana cok isteyince ve o şeyin üstüne gidince olmuyor.herşeyin oluruna bırak.yaşamana bak.bu günlerin tadını çıkar.bak çocuğun olduktan sonra çok ararsın bu günleri..boshayallersmile

evet cnm,haklısın.. oluruna bırakacağım artık... Allah hayırlısını versin... yardımlarınız için hepinize teşekkürler kızlar..

canım ben 11 aylık evliyim 11 aydır korunmuyoruz ama olmadı bizde hep yumurtlama günlerinde ilişkiye giriyoruz ama olmuyor. bence eşin ve sen bir doktora gidin spermiyogram testi yaptırsın eşinde vardır belki problem.inşallah biran önce hamile kalırsın.allah kimseye yokluğunu aratmasın

X