olmaz dediğini duanız kabul oldu mu hiç?

Neolmusyani12

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2019
56
17
33
Merhaba arkadaşlar. Olmasını çok istediğim dua ettiğim bir konu var. Ama malesef ki bazen ümitsizliğe düşüyorum. Sizin de olmadı mucize olan dualarınız kabul oldu mu hiç. Neler yaptınız ne dualar okudunuz. Bir kaç yerde tefriciyye duasına denk geldim. 4444 kere okunması gerekiyormuş. Bunu deneyip gercekten duası kabul olan var mı?

Yok mu arkadaşlar ?

Belki ummadığım şekilde , belki istemediğim bir durumda oldu. İyi ki de oldu , Rabbim o kadar güzel biliyor ki zamanını bin şükür , Allahıma .
Mucizeleri bitmiyor asla.
Siz doğru yoldan şaşmadan , içiniz ferah bir şekilde nasıl olurunu düşünmeden , olay örgüsü kurmadan duanıza devam edin.
Olmasa bile başka bir yerden sizi korur, ahiretinizi güzelleştirir, belkide tam istediğiniz gibi olur. Ama sabırla devam:)
Allah hayırlı dileğinizi kabul etsin

Kendi adıma oldu dedim ama yanlıs olmasın, bir kısmı oldu. Gerisinede hala dua ediyorum.
Helal yoldan ve sadece Allahtan istiyorum , eskiden daha sacma sapan davranabiliyordum

Öncelikle hayirlisini isteyin. Siz çok istersiniz ama Allah sizin daha cok üzülcegnizi bilir ve duanizi kabul etmez. Yani önce istemeyi bilelim.. hakkınızda hayirlisi

Dilegin kabul olur insAllah Allaha kalpten edilen her dua kabul olur

Allah razı olsun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…