Oleeeeey hamileyim bende

ne mutlu sana ,senide babayıda tebrik ederim...rabbim sağlıkla kucaklamayıda nesib etsin inşallah....

ne mutlu sana ,senide babayıda tebrik ederim...rabbim sağlıkla kucaklamayıda nesib etsin inşallah....

rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallahhh tebrikler darısı bebiş isteyenlerin içinde bizlerinde başına aminn

kıslar mutluluğum kısa sürüyo galiba kanamam var ve yarın dr gitcem ağlıyorummmmmmmmmmmm

artık bebeğim yokkkkkkkkkkkkkkkkk dr boş gebelik diyo dünyam yıkıldı allahımmmmmmmmmmmm

canım geçmiş olsun.. üzülme allah sabrını veriyoo.. 1 aya kadar yeniden ümitlerin yeşeriyo hiç bişe yaşamamışsın gibitekrar istiyosunn...ve daha rahat oluyosun öyle yada böyle hamile kalabiliyorum diyosun..... inşallah boş gebelik değildir eğer öyleysede 2. gebeliğin sağlıklı olur inşallah.. şuan ne desek boş üzüleceksin ama bilki allah sabrını veriyo canım

canım senin adına çok sevindim uzun bi bekleyişten sonra Mevlam bebişini vermiş sana Allah tamamına erdirsin sağsalim kucağına almanı nasip etsin inşallah

çok üzüldüm cnm ya baş kısımları okuduğumda çok sevinmiştimm kısmet :KK43: başka hiçbişi diyemiyorum bende bebeğimi kaybettim deli gibi ağladım üzerimden attım üzüntümü sakın içine atma...şimdi yeniden hayaller kurmaya başladımm.. umarım en kısa zamanda atlatırsın..

X