Oleeeeey hamileyim bende

canım tebrikler allah hayırlısıyla kucagına almayıda nasip etsin 5 yıl beklemişsin allahım daha fazla bekletmeden sgöndermiş inşallah bizleride allahım fazla bekletmez sogun kürünü nasıl uyguladın bir sorunuuz varmıydı başka tedaviden geçtinmi...

soğan kürünü yazdım ama nerye bilmiyorum canım 2 kez tüp bebek oldum ama olmadı allah zamnını güzel ayarlıyo inşallh en yakın zamnda sizinde olur dualrım sizinle valla sayfa 2 de herhalde yazdğım şeyler o:1hug:kursun canım

gozun aydın arkadasım saglıklı ve hayırlı evlat olur ınsallah
sogan kurunu hangı gunler uyguladın yumurtlama gununden once mı sonra yaparsan ve bılmeden hamıleysen bır zararı var mı acaba

hayr canım hiç bi zararı olmaz adet bitimine 2 gün kala başla 2 hafta devam et hiç bişi olmazsa içini temizliyo havuç suyuda iç kuru incirde ye sadece bunları uyguladım bu ay ve rabbim verdi sizede versin iiiiiii byramlarkaydirigubbakcemile3

tebrikler canım hayırlısıyla kucagınada almayı nasip etsin allahım
nekadardır istiyordum hamile oldugunu ne zaman ögrendin birde özel birşey yaptınmı veya kullandınmı
çok soru sordum kusura bakma

Canım tebrikler. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: Şeniz

Canım tebrikler. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: Şeniz

canım soğan suyu içtim tam4.5 yıldr aynı zamnda tüp bebekte oldum ikikezama olmadı allahtan umudumu kesmedim ve dua ettim rabbim sanda versin aratmasın dualarım sizinle canım öptümol b

Tebrik ederim canım.Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.Allah bizlere de nasib etsin.

tebrikler canımm rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallahh darısı bizlerin başına

X