olay topic sonunda açıldı! hadi gelin

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bizim heriflerde böyle yapmasın köprüyü geçene kadar cicim sonra allaahh klava: kaydirigubbakcemile3

eee bu hayat ne çıkarsa şansına herşey karşılıklı yani ama benim eşim hep şöyle der bir evde son sözü hep erkek söyler oda şu '' TAMAM KARICIM'':roflol:

alıştınn tabüü :jeyyar: olursunn
şaşıı gözünn düselmişşş alıştıktann sonraa bizde isee
ben:uhm:
o:dance:
ben:icecream:
okafamçokkarıştı
been
o
ben:jeyyar:burda tekrarr istediktenn sonraaa
o:1shok:
benkaydirigubbakcemile o :1shok:
ben:mymeka:
o:a015:

gözek allah senı ne etmesın ...töbe töbe....:sm_cool::teytey::dance:

aboooowwwwwwwwwwwwwwwww:1shok: delikafadulden

kessinlikle ve kesinlikle yani yeminlerde etse sakınnnn inanama değişmem diyene... kesinlikle değişiyorlar kesinlikle....a.s

mesele ne degısıyor....sevgılerımı ilgilerımı...CADIARZU
konusmalarımı nasılsa aldık benımdır .........deyıpte baska sekıldemı davranıyorlar...:uhm:fisfisfis

kesinlikle bir süre sonra herşey alışkanlık haline geliyor pek çok insanda ben çok uzun süre direndim ama bende sonunda pes ettim... birde modelinden modeline değişiyor benimkinin modeli bu baen diyorum zaten ben bu adama nasıl aşık oldum diye ama sonra eski günler geliyor aklıma suç benim değil yani o beni kandırdı:çok üzgünüm:

gözek sokkkkk oldum vallaaa :1shok:
ama güzel anlatmısın heee:roflol:

mesele ne degısıyor....sevgılerımı ilgilerımı...CADIARZU
konusmalarımı nasılsa aldık benımdır .........deyıpte baska sekıldemı davranıyorlar...:uhm:fisfisfis

dileğimin izlerini takip ettim beni buralara getirdi...
çok hoşsunuz .......
canım soruna gelice tabiki her bireyde her konuda olduğu gibi bu konu dada farklı değişkenlikler olur ......
misalen benim kocişte çok değişti.... ama çok şür iyi yönde......... ilgisi çoğaldı...sevgisi çoğaldı....evlenmeden önceki hali çok çekingendi...
inanılır gibi değil ama öyleydi.....çok seviyorum ben aşkitomu:lepi:

bende geldım bende geldım
ama evlılık konusmak dusunmek ıstemıyorum ama canım arkadaslarımı yalnız bıralmıyım:))

aman ıyı yonde degıssınler....sonradan gercek yüzlerı acıga cıkmasında....
hayal kırıklıgına ugramıyalım....

way meraklı melayatlar wayyy:jeyyar:

sankim bilmediğiniz bişey var he
siz varya suya götürüp susuz getirirsiniz milleti allaama:jeyyar:
pek hayırseverde çıkmamış valla he şöyle heeç bilmeyenleri aydınlatsın :roflol:sırnaşık şey

ilk gece..
Oğlan tam bir “ana kuzusu”dur. Anne zoruyla evlendirilmiştir..Kendi baskısıyla bu evliliğin gerçekleştiğinin farkında olan anne; oğlunun, ilk gecesi için çok endişelenmektedir; dayanamaz ve oğlunun evini arar. Telefona çıkan oğluna sorar:
— Napıyorsunuz oğlum?
— Hiiiiiiiiç TV seyrediyoruz anne.
Kadın ilginç bir vurgu ile;
— Yatak odasına geçseenize oğlum
Oğlu her zamanki gibi “peki” der ve telefonu kapatır.
Anne çok pimpirikli olduğundan dayanamaz, çok geçmeden yine arar...
— Oğlum napiyorsunuz?
— Yatak odasında TV seyrediyoruz..
Anne bunun üzerine kızar:
— Oğlum üstünüzdekileri çıkarsanıza!
— “Peki anne,” der ve telefonu kapar.
Aradan 5 dk geçmeden anne duramaz yine arar;
— Oğluuum napıyorsunuz?
— Hiiiiç!! Yatak odasında, çıplak TV seyrediyoruz.
Annenin kafasının tası atmıştır:
— Oğluuuum!! Her şeyi ben mi sana söyleyeceğim? Senin en kıllı yerini karının çişini yaptığı yere…!
Neyse kadın verdiği talimatın rahatlığı ile 15 dk oturur, ardından oğlunu arar..Fakat bu kez telefona gelini çıkar.. Anne:
— Naaaapiyorsunuz? !
Gelin:
— Ben çıplak olarak TV seyrediyorum ama vallaha kocamın ne
yaptığını anlayabilmiş değilim..
— Nasıl?
—Kafasını klozete sokup sokup çıkarıyor!
kızlar gülün azcık..

sellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll nerdesın selllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

uyudun kaldınmı...azman sellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

gel artık selllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

amaaaaaaaan yuh demek ıstıyorum izninizle.....:1shok:
yazık bunla evlenen kıza vah vah.....delikafadulden
aklı yok deliiiii..klava::roflol::roflol::sm_cool::teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…