olay topic sonunda açıldı! hadi gelin

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

eşya almada ne acelesi varmıştı bu kadar

canım ayrı şehirlerdemisiniz siz
tam bilmiyorum da o yüzden sordum
o yüzden mi sensiz alında eşyalar bebem

ya şuan ayrı şehirlerdeyiz ama uzak değiliz. bide dün benim izin günümdü gel dese giderdim izmitteydi sonuçta.

sel canım aklıma ne geldi, annesinin işi olmasın bu?
ablasına açık açık söyledim kasıtlı yapılmış gibi dedim. ben ne zaman sizden paranızın yetmeyeceği bişey istredim dedim.
kesinlikle kasıtlı değil ablacım dedi. bir anlık bişi yapmış mehmet ama hatalı dedi. bende olsam bende kırılırım. annem bu konuda kasıtlı bişi yapmaz dedi.

artık yapılcak bişi yok sel'cim çok haklısın ve sinr bozucu gerçekten
ama seninki düşüncesizlik yapmış takma artık bu saatten sonra yapılcak bişi yok gibi
canım benim :teselli:

eşya almada ne acelesi varmıştı bu kadar
almaya değil de bakmaya gitmiş. fakat o ürünleri o fiyata bulunca kaçırmak istememiş, yarın gelsem aynı fiyat dermisin demi şadamda olmaz demiş. benimkide kapora vermiş ama beni haftaya götürcekmiş beğenmediğimi değiştirebilirmişim

haklısın tatlım da yapacak bişey yok artık, hem beğenmediğini değiştirirsin işte. bende kayınvalidemin eşya bakmaya gelmesini hiiiiiç istemiyorum. ama benim annemler gelsin istiyorum. annem de o da bir anne ona haksızlık diyor :)

artık yapılcak bişi yok sel'cim çok haklısın ve sinr bozucu gerçekten
ama seninki düşüncesizlik yapmış takma artık bu saatten sonra yapılcak bişi yok gibi
canım benim :teselli:
evet çok sinir bozucu. aradı az önce dedim dün akşam hata yaptığı kabul ediyordun şimdi ne oldu da ben haklıyım diyordun dedim.
yaaa sana da şaka yapılmıyo biliyorsun dün akşam kabul ettim bak, şaka olduğunu anlamalısın diye :1closedeyes:

bence annen doğru söylüyor. bende mobilya bakmaya nişanlım gelmicek mesela çalıştığı için. ben benim annem, onun annesi ve görümcemle beğenicem zor olucak gibi ama hayırlısı bakalımCADIARZU

sel düğün ne zamandı senin balım? ay çok zevkli olcak ya yesyeni bir ev düzülecek sevdiğin insanla ikiniz için :asigim:

sel düğün ne zamandı senin balım? ay çok zevkli olcak ya yesyeni bir ev düzülecek sevdiğin insanla ikiniz için :asigim:
ağustosun 1 i 2 si kuzucuk.
ama valla böle olunca hiç hevesim kalmıyo.
senin ne zaman konuşuldu mu?

oloan olmuş sel takma artık canım tamam kırıldın canım anlıyorum seni ama napçan olan oldu...

selcim cnm hayırlı uğurlu olsun ben yokken baya bi olay olmuş....en son konuştuğumuzda ayrılmıştınız yanlış hatırlamıosam şimdi evlilik tarihi bile alınmış=)
çok sevindim cnm beyaz eşya konusuna gelince bence kafana takılıcak bişii deil kendini hiç üzme....

iyi o zaman canım sorun yok sinirlenme artık beğenmezsen içine sinmezse değiştirirsin

al işte hepsi böle bunların

ağustosun 1 i 2 si kuzucuk.
ama valla böle olunca hiç hevesim kalmıyo.
senin ne zaman konuşuldu mu?

öle deme canm herkes yaşıyor böyle sorunlar hatta daha beterlerini
gelip geçici bunlar
eşya için kırmaya değmez birbirinizi canım benim

slm olay topik insanlarııı
selim hayırlısı cnm sen git gene bak begenmedigini degiştirin en güzelii
aman bunlarıda sorun etme neyse olan olmus bitmiş gecmişş Şeniz
güle güle mutlulukla kullanın yeter kii içinde huzurlu olunda gerisi boşş

Daha ne kuzum, boyle yapması ıyı olmus ıste degıstırebılırsın ıcıne sınmezde ne guzell..
Olur boyle seyler evlılık telasında.. sıkma canını... ınan soyle olsun boyle olsun dıye heveslenıyor ınsan normal olarak ama artık evlılıgın bır zaman gecıcne aslında hıc onemı olmadıgını anlıyorsun..
Yeter kı mutlu olun kırmayın bırbırınızı..

nabaysınız yurdum topiğinın gusel hatunları

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…