olay topic sonunda açıldı! hadi gelin

ne olursa olsun benim fikrimin sorulması gerekmiyormuydu clab:nazar:

tabıkı ever..ama senınkı yapmıs bı danalık bırak bakalım ne aldı..belkı hoşuna gıder..sinirlenme gelincim..ben cekcem kulağını onun bak gör:eek:klava:

sel bence kesin git canım ne o canım erkek beyaz eşyadan ne anlar bi kez alınıo içine sinenei seç kendin......

sel bence kesin git canım ne o canım erkek beyaz eşyadan ne anlar bi kez alınıo içine sinenei seç kendin......
biliyorum bu akşam büyük kavga var telde. şuan mağazaalar annesiyle bakıyorlar büyük ihtimal alacaklar :çok üzgünüm:

Biraz gec yaziyorum cevabimi kusura bakma canim, bizim erken nikah yapma nedenimiz vize islemleri yüzünden. Ayrica isyeride haftaya kapali 1 hafta tatil yani, yaz tatiline kadar izinde alamazdim, firsat bu firsat diyip biletimi aldim cumartesi Istanbul'a ucuyorum hihoyyyt Dil kursuna baslayacak nisanlim sonra, ardindanda hemen vize basvurusunu yapacak, nikah cüzdani olmadanda yapamiyor, vizesi ciktigi an dügün olcak Allah nasip ederse ve beraber dönecegiz buraya, dügünden sonra yine ayri kalmak istemedik ikimiz bu yüzden nikahimiz dügünden aylar önce olcak.
Aslinda bende böyle istemezdim ama kader böyleymis, artik iki evlenme yildönümü tarihi kutlariz, biri nikah biri dügün :eek:

Anladım canım.. olsun ıkısını de kutlarsınız dedıgın gıbı..
Allah mutlu etsın ınsallah daim olsun.. :1hug:

abla bnim nişanlım ben görmeden gidip beyaz eşyayı alıcakmış.
bene diyorum ki bende gelim görim bi e alıyon nasıl bişi alıyn sen bana güven diyo.
çılırmak üzeryim, bu gece dananın kuyruğu kopacak sanırım :kızgın:

canım anlıyorum seni bende yaşadım ,benim eşimde biz nişanlıyken kendi gidip seçmişti ama ben umursamamıştım gayet güzelde kullandım.tekrar bikaç sene önce eşya değiştirdik aslında bana sürpriz yaptı,gene ben görmeden eşyalar değişti ama eşim çok zevkli gene zevkle kullanıyorum.aslında oturma oda takımımı gitsem almayacağım bir renk almış ama çok memnunum herkes rengini çok beğeniyor, fuşyaya yakın bir pembe ,halılarımıza hiç uymadı ,gitti bu seferde halı aldı, gayet hoş kullanıyorum.sende gitsen iyi olurdu ama belkide çok beğeneceğin şeyleri alacaktır.a.s.

düşünuyorum da bı sansım olsaydı eger terkrar evkadını olmayı secermıydım dıye...temizliği başkası yaparsa seçerım..ama ben yapcaksam aslaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......benımle aynı seyı düşünen varmı...annelıkten eş olmaK tan vazgecmıorum sadece temızlıkten:KK70:

Bende kendım bazen yapasım gelıyor hava fılan guzel olunca ama her hafta yapmak zorunda olmak bazen sıkıyor adamı..
hamılelıgın basından berı bır yardımcı gelıyor bana 15 te bır temızlıge arada da kendım yapıyorum.. ama utu fılan kalmıyor bana.. camasır da kalmıyor pek...

abla bnim nişanlım ben görmeden gidip beyaz eşyayı alıcakmış.
bene diyorum ki bende gelim görim bi e alıyon nasıl bişi alıyn sen bana güven diyo.
çılırmak üzeryim, bu gece dananın kuyruğu kopacak sanırım :kızgın:

Kuzum sakın ol..
Bende ben olmadan kendıne kıyafet bıle almasını sevmıyorum sımdı..
Haklısın begenmek gerek ıkınız kullanacaksınız.. ama sakın ol.. ıkna etmeye calıs.
Benımde gormem lazım de.. kavga etmeyım gozum.. evınıze esya alıyrosunuz keyfını cıkarın..
Tabı bunu dıyen bende evı duzerken burnumuzdan solurduk o ayrıı. kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
selcım canım sınırle kalkan zararla oturur sakın ol ole guz<ezllıkle anlat olurmu

aynen katılıyom selcim :lepi:
haklıyken haksız duruma düşme tmm konus anlat söylee yerimseniben
ama kavga ederek bagıra cagıra degil güzellikle sakince anlat tmm yerimseniben

biliyorum bu akşam büyük kavga var telde. şuan mağazaalar annesiyle bakıyorlar büyük ihtimal alacaklar :çok üzgünüm:

hadi ya bu kadar olur sanki kendi kullancak eşyaları..
ee sel ne oldu siz konuşmuşsunuzdur bu saate kadar gelişmeler ne

allahalla çözülmedımı o konu hala yahu..sel naaptı aceba..bılen varsa bılgılendırsın

Gunayddın... :nazar:
Kızlar olmuyor ama burayı cok ıhmal edıyorsunuz yakıstıramadım.. :1shok:
ı ıhh olmadıı..
:kahve:

Cok guzel canım gule gule mutlulukla kullanın ınsallah..
Ben boyle seyler hıc yapmadım evlenmeden once.. Annemın daha onceden koydugu bır ıkı parca sey vardı bu cıns..
Daha da onların ustune yaptırmadım ne de olsa kullanmayacagım yapma alma dedım :)
O yuzden evlenmeme ragmen hıc ceyız tecrubem yok kaydirigubbakcemile3
Sadece evımızı duzduk.. bohça verdık o kadar.. Allahtan ceyız meraklısı kımse yoktu hanı dedı kodu fılan cıkaracak..
ama olsada hıc umrumda olmaz dı valla napıyım.. kaydirigubbakcemile3

biz hep erteledik bu işleri şimdi 3 ay kaldı tutuştuk tabi. ama çok zevkli zamanım geçiyo işte. benim dedikodu yapacak bi çevrem var malesef kötükedihüso

sel geçmiş olsun kuzum. nişanlın napmış almış mı eşyaları?

geldim kuzucuklar.
dün akşam bi kızılca kıyamet koptu.
iyi de oldu. almış beyaz eşyaları en iyisini almış hemde ama vestel almış o ayrı bi konu.
ama önemli olan hangisini neyi aldığı değil, marka takıntımda yoktur. sadece benimde orda olmam gerekiyordu ben buna sinirleniyorum. ablasınıda aradım anlattım o da haklısın dedi hatalı dedi.
dün akşam aradsı eşşeklik yaptım özür dileriöm dedi. ama bu sabah yine aynı şeyi söylüyor ben haklıyım diyor.

X