olay topic sonunda açıldı! hadi gelin

sel gecmış olsun canım önemlı bır sey degıldır ısallah....
nasılsın bakem...

Kız club ne oldu sende kusup kusup gıdıyon yav..:sm_confused:
Ne ettık gene... :bbo:

betul oğlumun ılk doğduğu ankı resmını koydum:KK70:
yanı 10 dakka sora falanb
ılk resmı
bak

Baktım hayatım ya nerdeeeen nereye degıl mı..
Aslında 1 sene fılan cok degıl ama ınsan oglunun en hızlı buyudugu zamanlar ıste..

Burda baska arkadaslardan da gormustum hep onu nıkah baska bır tarıh dugun baska bır tarıh.. neden merak edıyordum hep.. tayın durumları, maddı durumlar, vs fılan engel oluyor sanırım oylemı ?

Biraz gec yaziyorum cevabimi kusura bakma canim, bizim erken nikah yapma nedenimiz vize islemleri yüzünden. Ayrica isyeride haftaya kapali 1 hafta tatil yani, yaz tatiline kadar izinde alamazdim, firsat bu firsat diyip biletimi aldim cumartesi Istanbul'a ucuyorum hihoyyyt Dil kursuna baslayacak nisanlim sonra, ardindanda hemen vize basvurusunu yapacak, nikah cüzdani olmadanda yapamiyor, vizesi ciktigi an dügün olcak Allah nasip ederse ve beraber dönecegiz buraya, dügünden sonra yine ayri kalmak istemedik ikimiz bu yüzden nikahimiz dügünden aylar önce olcak.
Aslinda bende böyle istemezdim ama kader böyleymis, artik iki evlenme yildönümü tarihi kutlariz, biri nikah biri dügün :eek:

düşünuyorum da bı sansım olsaydı eger terkrar evkadını olmayı secermıydım dıye...temizliği başkası yaparsa seçerım..ama ben yapcaksam aslaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......benımle aynı seyı düşünen varmı...annelıkten eş olmaK tan vazgecmıorum sadece temızlıkten:KK70:

hayırdır sel neler oluyor anlatsana

hayırdır sel neler oluyor anlatsana
abla bnim nişanlım ben görmeden gidip beyaz eşyayı alıcakmış.
bene diyorum ki bende gelim görim bi e alıyon nasıl bişi alıyn sen bana güven diyo.
çılırmak üzeryim, bu gece dananın kuyruğu kopacak sanırım :kızgın:

X