olay topic sonunda açıldı! hadi gelin

şimdi ılk önce çocuk varsa uyutulur ımkan varsa evden gönderılır(babanne,anneanne,teyze)sonra duş alınır...psikolojıye göre iç çamaşırı seçimi yapılır makyaj (seven varsa yapılır,yapılmıssa tazelenir).afrolu bı parfüm...beklenır hamamcı koca beklenır...beklenır...gene beklenır..gelir sonunda yolları batasıca nerde kaldı demeye an kala.sora bıraz yalandan sohbetten sora...içinden geçenlerı anlaması için ip uçları verılır ama karsındakı bıraz anlama güçlüğü çekıyosa(benımkıne öle bı kanı koydular:) )çamaşırının ufacık bı parçası gösterılır... e bunuda anlamazsa .k..z derler adama...sora nerdeyseler orada kesı atılmaya başlanır..

BOL KESİLİ GÜNLER EFEM:roflol::roflol:

herüfüm işten gelmek üzere kızlar sonra görüşürüz bol kesili günler size...sevgülülüler gününü kutlayam herüfün sonra anamgile gedeceyük..öptüm hepinizi..sizi sefiyorummmmmmmm..kaydirigubbakcemile3
Şeniz

demek beklemek ..o kaaa zor ha sabır ıstiyiiiiiiii....:roflol::roflol::roflol:

eee camasırın ucunu göstersende adamın kesı yapacak halıyok:1shok: uyudu..mirmirmirmir.netcezzzzzzCADIARZUfisfisfis

he gıs sen okaaa uğraş bekle 1 saatte bitsin olacak işmı ne kaaa kötii

bak bu güzelmiş bende o zaman zilli donumu giyeyim o zaman anlar heralde..

ula clab sen dülsün ben karar verdim

yok ula 2005.09 11 tarıhınden beri eflıyım..ama aşk çok adama fazla gelıyo... uuuuuu bunlaa nekı ben neleeeee yapıom zavallıya...yazık acıdım şindii du ben bı arıyıp özür dıleyem:

yabanım sanada kesılı gunler....dur bıde üpemŞeniz

yok ula 2005.09 11 tarıhınden beri eflıyım..ama aşk çok adama fazla gelıyo... uuuuuu bunlaa nekı ben neleeeee yapıom zavallıya...yazık acıdım şindii du ben bı arıyıp özür dıleyem:
delisin dicektin kuzum yanlş yazmışım :roflol:

kızlar hepınıze ıyı aksamlar ben cıkıyorum byeeeeeeee opuyorum mucukssssssssssss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…