olay topic sonunda açıldı! hadi gelin

napıyosunuz bensiz bakayım bu konudan benim niye haberim yok tesadüf görmesem hiç haberim olmayacak

sevgilim;
bu bırlıkte 8.sevgılıler gunumuz,sen bu gunu kabul etmesende (dünya kabul etmiş senkım oluyosun)
yanımda olduğun için sana mınnettarım..zaman zaman meymenetsız suratıma tahammulün için,nedensız terslemelerım için,en önemlisi bulamız için sana ayrıa tesekkur ederım.ama bu kadar laftan sora hanı hedıyem dersen bosuna bekleme kuresel krız kocamıda fena vurdu gıbısınden iğrenç bi espiri yaparım...uzun lafın kısası sen benim değerlim en kıymetlim en uzak sevdamsın... iyiki varsın karakulem iyiki birlikteyiz..

BENİ KANDEMİR

kızlar ben yaşlı ve hasta bir kadınım OFT falan kullanamıyorum yeni mesajlar kalktı ben yeni konulardan kalktım ya

romantizm tavan yapmış :asigim::asigim:
bu gece kesi var dimek ki :roflol:

tşkler iyiyim duygum Şeniz
sen nasılsın bitanem neymiş bu detaylarrrr :jeyyar:

ev hanımı hosgedın
vala bende es keza goruyom yenı konuları
yoksa bens evgılısınden ayrılanlardan cıkamıyom
:))))))
(((((((((((((((((((

sel bacım gel ben sana masaj yaparım.çok güzel masaj yaptığım söylenir pişman olmazsın bak..

eeeeee aksan iş var demek ha....kese işi peki nasıl baslanır bu kese işine....
bastan anlat bakalım...clubkale

sansürlümü sansürsüzmünaniknanik

anlıyacagımız dılden...sonra banlanlllmayalım....

ev hanımı annem....Şeniz..........ne demek yaslandım hastayım...

yaslı genc herkese ıhtıyac var....seli bilgilendırme ve egıtme derslerı verıyoruz...

tabı bızde ügrenıyoruz....:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…