olay topic sonunda açıldı! hadi gelin

hadi ii geceler kıslar, ohh kocişi olan gidiyo yanına. zavallı bizler..
kaydirigubbakcemile3

nasıl bı rahatalama yaşadın anlat hele:jeyyar:

piskolojik fizyolojik seksolojik vücutolojik vajinolojik yatakolojik her türlü olojik olarak rahatlıyon
şahsen ben öyleyimm olmazsaa depresyona giriyom şu an olduğu gibimmklava:senağlama:a015:

günaydın kıslarrrrrrrrrrrr

sel ne oldu uyanamadınmı canım benima.s.

ya ben uykuya aşığım çok zor kalkıyorum sabahları. evlenince sadece bu problem olaak sanırım mirmirmirmir

laa tembeller ben 6da kalktım sımdık gerı sayfaları okuycam bakım bılgı var mı:jeyyar:

ya ben uykuya aşığım çok zor kalkıyorum sabahları. evlenince sadece bu problem olaak sanırım mirmirmirmir

mecburen alışırsın merak etme canımyerimseniben

uy okudum hepsını tek tek noktasına gadar:1shok:
egem senn bılgın cok guzel ama betül aşmış kendını haa
gıcrtı yağ yok mağara neyım baya guzeldı haa cok şey öğrendım
kahve nan yuhhh dıyom saa okadar saf olma senı kandrıyolar kötu olsa herkes çatır çatır cocuk doğurur mu evlenır mı amanen
utanmazlar sızı nasılda anlatmışlar
öldum gulmekten beee
sel kankan hayrlı olsun nan sende cok safsın en uyanık benım ben hepsını bılıyodum sımdık tam öğrendım evlenmemdekı engel kalktıdelikafadulden
gözek saol cnm engun bılguler ıcın

böcüğüm iyi öğrenmişsin
en güzel betül anlattı mükemmeldi yani

bakıyorum sesınız solugunuz kesıldı soracak bır sey kalmadıı.. :roflol:. noldi renginiz soldii :roflol:

sende de var mıydı

yok canım ben her zaman az uyumuşumdur ama uyuyanlarda mecburen kalkacak en azından eşinin kahvaltısını hazırlamak için:1hug:

Teşekkur ederım efenım... a.s.
Anlayana sıvrı sınek sazzz, anlamayana davul zurna az degıl mı.. kaydirigubbakcemile3
Banlanmadan kolayca anlastıkk.. :jeyyar:

yok canım ben her zaman az uyumuşumdur ama uyuyanlarda mecburen kalkacak en azından eşinin kahvaltısını hazırlamak için:1hug:

yok be canım ben oyle yapmıyorum.. :)
ama benım kı kahvaltı etmeyı sevmıyoorr ondan..
arada cok nadır kahvaltı yapmak ıstıyor o zaman beraber yapıyoruz..
ama yınede erken kalkıyorum mecbur bızım kucuk Aslan var malumm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…