olay topic sonunda açıldı! hadi gelin

çok sinir bozucu o göz seyirmesi bendede bir ara olmuştu ama hiçbirşey yapamadm valla
kendiliğinden geçti ama uzun süre devam etti sinirsel de olabiliyomuş canım

Goz seyirmesinin en onemli 3 nedeni:
1. yorgunluk-uykusuzluk,
2. stres
3. kafein
Bilgisayar kullanimi ve parlak isiklar da uyarici olabilir.

Hastalarimizin uyku ve dinlenme saatlerine dikkat etmesi, stresli yasamdan uzak durmasi, bilgisayar kullanimini azaltmasi, evlerinde yumusak ve parlak olmayan aydinlatmalar kullanmasi ve kahveyi kesmesi onlara yardimci olabilir. Ayrica geceleri goz kapagina nemlendirici surup hafif hafif kapak cildini yuz kemigine dogru bastirarak masaj yapmalari da faydali olabilir.

Bunlara ragmen:

Ciddi goz seyirmesi devam ederse ve gittikce siddetlenirse, 2. yuzun diger bolumlerinde kasilmalar da birlikte olursa, 3. o gozde sislik, kizariklik veya capaklanma varsa, 4. seyirme "goz kirpistirma" yani gozu tamamen kapatan bir sekil alirsa, 5. goz kapaginda dusukluk olursa, mutlaka goz doktoruna basvurmalari gerekir.(alıntıdır)

yaaaa kızlaaaar benim devamlı gözüm seyiriyo nası geçirecem ben bunu yaaa
cnm bak alıntı yaptım okuman için :)))
çok sinir bozucu o göz seyirmesi bendede bir ara olmuştu ama hiçbirşey yapamadm valla

aynen valla katılıyorum bende
dayanamıyorum olunca .........
insan durduramıyo ya hani istem dışı o yüzden çok sinir olunuyo yani dimi??:roflol::roflol:

cnm mrb
hiç duydunmu bilmiyorum ama böyle dediğin zaman evlen geçer derler kaydirigubbakcemile3

1,5 ay seyirip duracak mı bu yaw

hemde nasıl sinir yaa hoplayıp duruyo

bu ara pc başında çok duruyorum ya ondan ya kahveden o zaman. kahveyi de asla bırakamam kiiii:çok üzgünüm: yatarken masaj yapayım bari bilgiler için çok tsk ederim canım.

cnm bak alıntı yaptım okuman için :)))

aynen valla katılıyorum bende
dayanamıyorum olunca .........
insan durduramıyo ya hani istem dışı o yüzden çok sinir olunuyo yani dimi??:roflol::roflol:

aynen ya kıpr kıpır kıpraşıyo sinir. bide başına kötü bişey gelir derler ya ondan da tırsıyorum bak Allah korusun.

1,5 ay sonra evleniyosun demek
hakkında hayırlısı olmasını dilerim cnm
umarım o eğirme o kadar sürmezzz berbat olurrr
kahveyi bırakamam diyosun tıpkı eşim dicem yaniii
en azından azalt...
pc dede en azından bir süre az dur belki faydası olur
strestende uzak dur tabiii kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2relax

ben cugara içmee gidiyorum gelirim bşrazdan görüşürük ayyyy tatile gitmek istiorum birden nerden geldiyse bu duygu bağa hihoyyyt

aynen ya kıpr kıpır kıpraşıyo sinir. bide başına kötü bişey gelir derler ya ondan da tırsıyorum bak Allah korusun.

allah korusun cnm
öle demezler ona kötüye yorma
sağ sağlık
sol varlık..... derler
ok:)

kikkiri kokokiriiii

kıss selll sen niye kikirdiyon orda bacım
hayalet gibisin yavrim bi ordasın bi burda kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kikkiri kokokiriiii

ne gülüyon oğlum çok mu komik :mymeka:

tskler canımcım evet evleniyorum inş. düüğünde pır pır eden bi göz düşün amaneeyy:1shok: hmm eşinde gayfekolik desene. bilgisayardada işim var bu sıra netcez bilmem.

ben cugara içmee gidiyorum gelirim bşrazdan görüşürük ayyyy tatile gitmek istiorum birden nerden geldiyse bu duygu bağa hihoyyyt

get iç bende içtim az önce balayına az kaldı bol bol yaparsın tatil merak etme :jeyyar:

oohh içim rahatladı bak sağolasın

kimse benden daha hızlı yakamazz :roflol::roflol::roflol:
kıss sell yemek borçlusun bağaa cigaranı yaktım ayol ...............
kayfede verem sağa dur :)

nasılmış benim güzellerim sell nasıl gidiyo yafrum hazırlıklarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…