olay topic sonunda açıldı! hadi gelin

gel canım gel zaten bütün meraklı bekar hatunlar burda..........

hayırlı cumalar efem herkese
ALLAHım gönlünüze göre hakkınızda hayırlısını nasip etsin herkese a.s.

selam a.s.
hayırlı cumalarrrrrrrr herkese Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin inşallah :Saruboceq:

hayırlı cumalar arkıdısler
allahım tum dualarımızı kabul etsın ınsallah.
hakkıımızada olanı gonlumuze gonlumuzde olanı hakkımızda hayırlı eglesın..selamete cıkarsın ınsallah..
her ısımız rast getsın..sıkıntılarımız son bulsun..mutlu huzurlu saglıklı olalım..amın..

AMİN :Saruboceq:

günaydınn. sel şimdi bana laf sokarsın kesin napimm geç yatıp geç kalkıyorum :ecrin_bebek:

günaydınn. sel şimdi bana laf sokarsın kesin napimm geç yatıp geç kalkıyorum :ecrin_bebek:
canım özledim gıı ŞenizŞeniz
yok be ne laf sokayım hala başımı koyacak bi yer arıyorum. işe gelmesem hala uyurdum.
annem zorla kaldırıyor sabahları sinir oluyorum yaaaa, evlenince yatacam anasın satiiimm :dilcikar::dilcikar:

bende tam tersi evlenince erken kalkıcam. malüm kocişi işe yollarken kahvaltısını hazırlıycam. ayy ne güzel dimi kıss :asigim:

bende seni ösledimmm balımm muckss

bende tam tersi evlenince erken kalkıcam. malüm kocişi işe yollarken kahvaltısını hazırlıycam. ayy ne güzel dimi kıss :asigim:

bende seni ösledimmm balımm muckss
ya bende öle ama onu yolladıktan sonra tekrara uyumayı planlıyorum :jeyyar::jeyyar:
bilmiyorum ya durumlar ne olur o zaman.
senin ne kadar kaldı kafeem, bide benim takvimde ne kadar yazıyo bi bakana benim pc takvimleri göztermiyorda nedense :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…