OLAY göz makyaj temizleyicisi

yellowkitty

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2010
2.240
31
Bugün olay gentle cleansers göz makyaj temizleyici ürünü aldım ve az önce gözümdeki makyajı temizledim. Sonuç berbat bir ürün yada benim gözlerim hassas bana uygun değil bilemiyorum fakat paylaşmak istedim makyajı temizliyor evet ona bir diyeceğim yok fakat gözü çok fazla yakıyor ve göz içinin kızarmasına sebep oluyor.................:KK50:sitesinden numarasını aldım yarın arayıp ürün hakkındaki olumsuz yorumlarımı kendilerine ileticem konuyu açmaktaki maksatım kullanıp memnun kalmadığımı ve tavsiye etmediğimi belirtmek paranız boşa gitmesin bence....

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün olay gentle cleansers göz makyaj temizleyici ürünü aldım ve az önce gözümdeki makyajı temizledim. Sonuç berbat bir ürün yada benim gözlerim hassas bana uygun değil bilemiyorum fakat paylaşmak istedim makyajı temizliyor evet ona bir diyeceğim yok fakat gözü çok fazla yakıyor ve göz içinin kızarmasına sebep oluyor.................:KK50:sitesinden numarasını aldım yarın arayıp ürün hakkındaki olumsuz yorumlarımı kendilerine ileticem konuyu açmaktaki maksatım kullanıp memnun kalmadığımı ve tavsiye etmediğimi belirtmek paranız boşa gitmesin bence.....

hmmm bu topigi simdi gördüm sana bu konuda yardimci olabilirim söyle ama bu olay in firmasinin nasil desem honkong subesinin müdür yada sef seviyesinde yanilmiyorsam benim akrabam :) ona sorabilirim ama bir gun bekletecegim seni ok?
ama sunu soyleyim bende olayin yuz temizleme jeli ve nemlendiricisini uzun süre kullandim hic sikayetim olmadi o bahsettigim akrabam ise bana tereddüt etmeden kullan ürün cok iyi dedi..bende cok kisiyede tavsiye ettim ve cok memnunlar.
senin sorunun baska olabilir belki yanlis uyguladin cok bastirdin gibi yada bilmiyorum walla. ama soracagim ok?

hmmm bu topigi simdi gördüm sana bu konuda yardimci olabilirim söyle ama bu olay in firmasinin nasil desem honkong subesinin müdür yada sef seviyesinde yanilmiyorsam benim akrabam :) ona sorabilirim ama bir gun bekletecegim seni ok?
ama sunu soyleyim bende olayin yuz temizleme jeli ve nemlendiricisini uzun süre kullandim hic sikayetim olmadi o bahsettigim akrabam ise bana tereddüt etmeden kullan ürün cok iyi dedi..bende cok kisiyede tavsiye ettim ve cok memnunlar.
senin sorunun baska olabilir belki yanlis uyguladin cok bastirdin gibi yada bilmiyorum walla. ama soracagim ok?

Yanlış uygulamadım zaten göze bastırmam söz konusu olamaz ben tamamen ürünün kötü olmasından yada bana uygun olmamasından kaynaklandığını düşünüyorum.

Yanlış uygulamadım zaten göze bastırmam söz konusu olamaz ben tamamen ürünün kötü olmasından yada bana uygun olmamasından kaynaklandığını düşünüyorum.

ben yetklili arkadasla görüstüm ..bazi insanlarda alerji yapabilir dedi üründe hata yok dedi..yakma ve kizariklik varsa kullanmayi biraksin dedi.birde ürün kodunu ver bakalim..onuda sordu..bazilari sahte yapabiliyor dedi.

Ürün kodunu yazamıycam çünkü ürünü kullanamadığım için attım.Bir arkadaşımda denedi annemde denedi belki bana alerji yapmıştır diye ama onlarda memnun kalmadı.Ürünün bozulmuş yada sahte olmadığından eminim aldığım yere güveniyorum daha önce bu marka harici aldığım hiçbir üründe problem yaşamamıştım...................

X