olabilirmiii acabaa???

senemcik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
354
2
41
ya kızlar benim adetim 10 şubat fakat bazı belirtilerim var.
*karnımda,kasığımda,midemde garip bir ağrı var adet sancısınada benziyor ve bir haftadır hergün ara ara geliyor bu sancı ve ağrılar
*tuvalet sorunum var (kabız yani)
*başdönmeleride var
*göğüslerimda ağrı var ve bazen uçlarıda acıyor.
* ve akıntımda var

canlarım sizce bunlar belirtimi????sanki bu ay olacakmış gibi geliyor.fakat geçen 3 aya nazaran bu ay daha rahatım..

*karnımda,kasığımda,midemde garip bir ağrı var adet sancısınada benziyor ve bir haftadır hergün ara ara geliyor bu sancı ve ağrılar
*başdönmeleride var
* ve akıntımda var

canlarım sizce bunlar belirtimi????sanki bu ay olacakmış gibi geliyor.fakat geçen 3 aya nazaran bu ay daha rahatım..
merhaba canım benimde 10 şubat kasıklarımsa ne göğslerimde ağrı var

*başdönmeleride var
* ve akıntımda var

belirtiler icin henüz erken gerci ama insallah hamişsindir canımm
bi kaç gün bekle sonra bi kan testi yaptır bencee

hamileliğin normalmi yoksa tedavi ile mi

normal canım.
evliliğim 6.ayı 4 aydırda deniyoruz inş.bu ay olur.belki ilk bakıldığında yeni evliyim erken acele etmemem gerek ama bebek için karar verdikten sonra hüsranla geçen her aydan sonra bebek için daha çok istekleniyor insan.yani bende öyle oluyor
senin nasıl canım

Canım sanırım hamileliğin en büyük belirtisi gögüslerdeki normalden fazla şişlik ve açıması benim ki öğle oldu burdaki arkadaşlardan da okuduğum kadarıyla bu bide kasık ağrısı adet tarihin geçti mi?canım inş hayırlısıyla hamile kalmışsındır herşeyin hayırlısı.

insallah bu belirtilerin hamilelik belirtileridir canim bende bakalim bu ay cok belirti hissettim kendimde bakalim insallah bu ay tum isteyenlerle birlikte bizde yakalariz hamileligi canim allah seninde gonlunce versin iyi haberlerini aliriz insallah kan testini yaptir bence hoscakal haberlerini bekliyoruz

insallah canlarım 10 şubatta bakalım inş.adet olmam allah herkeze nasip etsin inşallahhhhh

guldeniz meraba benimde goguslerimde bu ay fazlasiyla agri acima oldu nedir acaba

Ranagül canım benim göğüslerim normalden fazla şişti ve çok açıyordu kasık ağrısı da vardı.Benimki öğle olmuştu.Şimdi 12 haftalık hamileyim:dance:Allah sizede nasip eder inş.Kan testi kesin sonuç veriyor test yaptırın inş hayırlısıyla hamişsinizdir.a.s.

ben 2.5 senelik evliyim ilk önce bende pkos vardı o bitti sonra gene istedik eşim varikosel ameliyatı (erkekte kısırlık sebebi) oldu temmuzda sonra istedik gene olmadı yumurtlama tembeliymişim son 1 aydır iğneyle yumurta oluşturuldu geçen gün çatlatma iğnesi vuruldum bekliyorum adetim 10 şubat ama hiç ümitli değilim çünkü sinirlerimiz öyle yıprandıki kavga etmekten beraber olamadık sadece 1 hafta beraber olamamız gerekiyor toplam 4 kere. döllenme için ama biz 1 de kaldık

Ranagül canım benim göğüslerim normalden fazla şişti ve çok açıyordu kasık ağrısı da vardı.Benimki öğle olmuştu.Şimdi 12 haftalık hamileyim:dance:Allah sizede nasip eder inş.Kan testi kesin sonuç veriyor test yaptırın inş hayırlısıyla hamişsinizdir.a.s.

merhaba güldeniz önce bebişin hayırlı olsun.bişeysormak istiyorum.benim adet tarihim 11 şubat yani bugünlerde kan testi yaptırsam şayet gebelikvarsa belli olurmu acaba.şimdiden teşekkür ederim.

ya valla cesaret edemiyorum teste falan beklicem ayin yedisine kadar gun koydum kendi kendime bakalim insallah arkadasim insallah ama sunu solim cok buyuk his var icimde hamileyim diye yanilmam umarim allah saglikli sihhatli evlatlar nasip etsin basta hep ole dua ediyorum insallah mutl haberimi vermek naip olur buraya aminnnn

ben 2.5 senelik evliyim ilk önce bende pkos vardı o bitti sonra gene istedik eşim varikosel ameliyatı (erkekte kısırlık sebebi) oldu temmuzda sonra istedik gene olmadı yumurtlama tembeliymişim son 1 aydır iğneyle yumurta oluşturuldu geçen gün çatlatma iğnesi vuruldum bekliyorum adetim 10 şubat ama hiç ümitli değilim çünkü sinirlerimiz öyle yıprandıki kavga etmekten beraber olamadık sadece 1 hafta beraber olamamız gerekiyor toplam 4 kere. döllenme için ama biz 1 de kaldık

ah canim benim ya bende yasadim ayni seyleri once adat duzensizligi sonra kistler sonra yumurta tembelligi vs hangisini anlatayimki her ay baska bir problem soyluyordu doktor ve problem sadece benden.yakin arkadaslarimizin cocuklari olurdu esimle bende hic huzur olmazdi stresden birbirimize tavir yapardik ama desdekde olurduk.derken 4 seneyi bitirdik tam tup bebek yapmaya karar vermistik ki suan 9 haftakil hamileyim.Allah buyuk canim bol bol dua et.doktorlar sadece bir vesiledir.sen yeterki gonulden iste.o kocaman problemler bile birden yok oluveriyor.

ah canim benim ya bende yasadim ayni seyleri once adat duzensizligi sonra kistler sonra yumurta tembelligi vs hangisini anlatayimki her ay baska bir problem soyluyordu doktor ve problem sadece benden.yakin arkadaslarimizin cocuklari olurdu esimle bende hic huzur olmazdi stresden birbirimize tavir yapardik ama desdekde olurduk.derken 4 seneyi bitirdik tam tup bebek yapmaya karar vermistik ki suan 9 haftakil hamileyim.Allah buyuk canim bol bol dua et.doktorlar sadece bir vesiledir.sen yeterki gonulden iste.o kocaman problemler bile birden yok oluveriyor.
teşekkür ederim bence bu hafta sorunsuz atlatılmalıydı ama olmadı Allahtan ümit kesilmez artık bebeğim olma şansım şu an sadece %20 civarı gene sonraki aya kaldık sanırım

X