OKUYANA 70 BİN MELEGİN DUA ETTİGİ ESMAÜL HÜSNAYA YARDIM

berre1

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
185
50
46
şuan hastayım amaliyat oldum kas erimem var şifam için okurmuyuz tıbben çarem yok beş on gönlünüz den geldigi kadar 1 de önemli 1500 kaldı haşr 22 24 süresi

Kim sabahladığında üç kere " EÜZÜ BİLLAHİS-SEMİİL ALİMİ MİNEŞ-ŞEYTANİRRACİM " (ALLAH'ın rahmetinden kovulmuş şeytandan, işiten ve bilen ALLAH'a sığınırım) diyerek haşr süresinin son üç ayetini okursa, ALLAH ona akşama kadar YETMİŞ BİN MELEĞİ - salevat getirmek, istigfar etmek üzere -müvekkel kılar. yukardaki ayetler haşr süresidir
O gün kişi ölürse ŞEHİTLİK sevabına yakın bir sevap kazanır.

• Keşfü’l-Esrâr isimli eserde geçtiğine göre, Resulullah (Sallallahü Aleyhi ve Sellem) şöyle buyurmuştur: "Kim Haşr Suresini okursa, cennet, cehennem, Arş, Kürsi, Hicab, gökler ve yerler, haşerat, kuşlar, rüzgar, ağaç, hayvan, dağ, güneş, ay ve melekler ne varsa hiç biri geri kalmadan hepsi onun için dua ve istiğfar ederler. O gün yada gece vefat edecek olursa, şehid olarak ölür."

Son düzenleme:
fatihama çok destek verdin beni haşr süresine terfi ettirdin allah razı olsun kardeşim

10 kez okudum Rabbim Şâfi ismi şerifi ile şifanızı versin tez zamanda inşaAllah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…