okumadan geçmeyin lütfen

sinemis06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2008
38
0
arkadaşlar öncelikle herkesin geçmiş bayramı mubarek olsun...

bana fikir verecek,yol gösterecek yorumlarınıza ihtiyacım var arkadaşlar.ne olur bilgilerinizi benimle paylaşın...

benim bir an önce işe girmem lazım ve şu an büyük alışveriş merkezlerinde nasıl işe girebileceğimi araştırıyorum ama internetten bi bilgi bulamadım.Ankara ve İstanbul'da büyük alışveriş merkezlerindeki mağazalarda işe girebilmek için nereye başvurmam gerekiyo?örneğin migros ve boner gibi mağazalarda tezgahtar olmak için..ayrıca aradıkları özellikler nelerdir?

mutlaka bu konuda bişeyler duymuşsunuzdur.bana bi yol gösterin.eşimden ayrılmak üzereyim ve acilen iş bulmam lazım kira bile ödiyecek halim yok.yardımlarınız için çok çok çok teşekkürler şimdiden...yorumlarınızı bekliyorummm

canım netten mıgros carrefour büyük marketlerin genelinin siteleri var. ordan insan kaynakları bölümüne girip form doldurabilirsin

migros ve boyner gibi firmalraın sitelerine gir
orada kariyer yada insan kaynakları diye bölümleri vardır kesin
sen başurunu yap.ama eğer çok yakın ise sana direk oalrak mağazaya gidip oradaki perseonele de sorabilirisn.ç
belli aşamalrı ve galiba kısa bri eğitimlei var.
birde kariyer net yada yenibiris, secretcv gibi siteler var bu siteler aten ilan veiryorlar.
örneğin.yeni alışveriş merkezleri için arana elamnaları ben bu sitelerde çok görüdm.
sende google dikatli bir arama ile başarabilirsinç.
allah kolaylık verisn

çok teşekkürler arkadaşlar çok yardımcı oldunuzŞenizmigros iş başvuru formunu doldurmaya başladım bile şu anda.diğer büyük mağazaların forumlarınıda doldurucam inşAllah işe alınırım en yakın zamanda

benim arkadaşlarım var öyle yerlerde çalışan hatta biriyle iş görüşmesine gitmiştim bende 700 ytl ye çalısacaktı adam dedi ki bizim için önemli olan iyi konuşmanız ve fiziğinizinizin çok kötü olmaması bunlarda sizde var gelin başlayın demişti. ( belki biliyorsunuzdur ankarada ykm diye bir yer )ama o öyle başvuru formu falan doldurmadı. gezmişti öyle ankarada.ama şartları bana biraz ağır gelmşti sabah 8 aksam 10 falan.... umarım tam istediğiniz gibi bir iş bulursunuz. kolay gelsin..

istediğin mağazanın sitesine girdiğinde iş başvurusu insan kaynakları başvuru formu adı altında butona bas ve işlemini tamamla bunu bankalara dahi yapablirsin

bence form doldurmakla zaman geçirmen kendin şahsen müracat et yinede form felan isterlerse o zaman doldurursun.İyi şanslar canım.

bence hem internetten form doldur,hem kariyer sitelerine başvur hem de o tür mağazalarda bazen yazıyorlar "bizimle çalışır mısınız" diye,doğrudan onlara da başvurabilirsin,hatta bu şekilde daha kolay olur diye düşünüyorum ben...

canim sahsen gidersen daha iyi olur. cunku binlerce bavuru geliyordur. duzgunce giyin, magazalara gir sor. ben burada valismak istiyorum. kime basvurabilir diye.

oyle yaparsan hem girisken oldugunu dusunurler hem de direkt manager ile gorusup isi baglayabilirsin. hadi kolay gelsin iyi sanslar.

mağazalarına gidip te form doldurabilirsin canım
yerimseniben insallah en kısa sürede iş bulursun :Saruboceq:

allah yardımcın olsun bu devirde kolay işde bulunmuyorrrr.....

bi de İK danışmanlık firmalarından da destek alabilirsiniz..
bol şanslar

Allah yardımcın olsun arkadaşım yenibiriş sitesinde iş ilanlarına bakabilir başvurabilirsin ordaki işlerin çogu magzacılıkla ilgili

arkadaşlar çok teşekkür ederim yardımlarınız için.şu an yine internetten başvurularıma devam ediyorum.

birazcık daha yardım istiycem sizden
mesela ben lise mezunuyum ve mağazalarda tezgahtarlık dışında pek bi iş bulamayacağımı biliyorum zaten.şu an yenibiriş.com ve secretcv.com da forum dolduruyorum.tezgahtarlık işi bulabilmek için mağazacılık bölümünü ve satış ve satın alma bölümleri var onlarımı seçicem?

ve bizzat başvurmaya gittiğim zaman etek ceket tarzı giyiniyim dimi görünüş olarak düzgün görünmek etkili olur diye düşünüyorum.ayrıca bazı mağazaların iş başvuru forumlarında talep ettiğiniz ücret diye bi bölüm var.ben oraya 500 ytl yazıyorum.çokmu yüksek yoksa iyimi bu ücret?

bence az bu ücret. kiranı bile zor ödersin sen bu paraya. daha yüksek yaz. ya da uygun görülen yazabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…