Okullar kapanır mı? Duyumunuz bilginiz varsa paylasırmısınız?

Okullar kapanıp uzaktan eğitime döner mi?

• Kapanır

OY: 14 50,0%
  • Kapanmaz

OY: 14 50,0%

• Ankete Katılan
    28
Artık kapanmaz şimdiden bizim okulda 2 sınıf kapandı vaka yoğunluğundan o sınıflarda uzaktan eğitim devam edecek ve o sınıflara giren öğretmenler temaslı kabul edildiği halde diğer sınıflarda yüzyüze eğitime devam etmek zorunda kalıyorlar .

Tek kendi çocuğum değil tabiki lise grubu kendini korumayı biliyo ama okul öncesi ve ilkokul maske bile takamıyo çocuklar farkında değil hiç bişeyin. Bi yanım hiç istemiyo gitmelerini bi yandan da nereye kadar gitmiycek diyorum.
Sorma yegenim ilkokulda yuregimiz agzımızda ablam her telefonda bir şey oldu sanıyor. Egitim gelir ama saglık daha onemli ya kapasalar keske

Artık kapanmaz şimdiden bizim okulda 2 sınıf kapandı vaka yoğunluğundan o sınıflarda uzaktan eğitim devam edecek ve o sınıflara giren öğretmenler temaslı kabul edildiği halde diğer sınıflarda yüzyüze eğitime devam etmek zorunda kalıyorlar .
Ya diger sınıflardaki cocuklarada bulasırsa ay bu nasıl is ya

Sorma yegenim ilkokulda yuregimiz agzımızda ablam her telefonda bir şey oldu sanıyor. Egitim gelir ama saglık daha onemli ya kapasalar keske
Aynen öyle gerçekten . Rabbim esirgesin evlatlarımızı deyip gönderiyoruz ama en ufak bi karnım ağrıyo dese aklım çıkıyo ne zamana kadar böyle oluvak nasıl biticek bu illet

Aynen öyle gerçekten . Rabbim esirgesin evlatlarımızı deyip gönderiyoruz ama en ufak bi karnım ağrıyo dese aklım çıkıyo ne zamana kadar böyle oluvak nasıl biticek bu illet
Onlem olsa biraz yine bir derece ama sınıflarda hicbir onlem yok bizimki devlette 34 kisiler sınıfta 8saat cocuk maskeli durmaktan kuru kuru oksurmeye basladı

Kapanmasın zaten okullar iki yıldır egitimsiz devam etti çocuklar
Evde nereye kadar egitim olur ?
Kapanmasın ama onlem alınsın. İki sene kendinizi koruyun demekten baska bisi yapmadılar simdi hicbirsey yok gibi actılar okulları. Keske sayı azaltılsaydı onlem alınsaydı bir derece rahat ederdik

Ya diger sınıflardaki cocuklarada bulasırsa ay bu nasıl is ya
Öyle malesef sadece 2. Vaka çıkan sınıflar kapatılıyor ve uzaktan eğitime geçiyor ama o sınıfın öğretmenleri devam ediyor. Sadece o sınıfa uzaktan eğitim oluyor, diğer sınıflara yüzyüze eğitim devam ediliyor okulda. Ve üstelik diğer öğretmenlerle birlikte aynı öğretmenler odası da paylaşmaya devam ediliyor ister istemez yani öğretmen öğretmene de bulaş sağlayabilir.

Kapanmasın ama onlem alınsın. İki sene kendinizi koruyun demekten baska bisi yapmadılar simdi hicbirsey yok gibi actılar okulları. Keske sayı azaltılsaydı onlem alınsaydı bir derece rahat ederdik
Bunu yapabilmeleri için yazın tamamen kapanma olmalıydı yani en azından yurtdışı giriş çıkış yasak olmalıydı yabancıların gelip 14gün karantinadaymış gibi durmak yerine herkes kuralı uygulamalıydı. Her tatil bölgesinde maskesiz kuralsız olunca hele kurban bayramıyla birlikte bunu herkes düşünmeliydi ki bunun kışı var herkes kurallara uymak yerine uymamaya çalışmamalıydı. Herkes aşılanmalıydı aşı karşıtı olmak herkese zarar veriyor özellikle böyle pandemi durumlarında.

Kapanmasın tabiki herkes önlemini alsın
Sınıf bazlı kapanması konusundaki karar en doğrusudur bence
Çocuklar 2 yıldır yarım yamalak eğitim gördüler. Pek verimli de olmadı şahsen

X