okullar acilacak kayitlar basladi biz hala karar veremedik

Cemaate bağlı bir yere verirseniz eğitim katı olabilir, bilmiyorum tecrübe etmedim.

Ben ilk çocuğu değerler eğitimi veren bir yere verdim, Kuran öğretiyorlar bir de ayın değeriyle ilgili etkinlikleri oluyordu.
Görüşmeye gittiğimizde Kuran konusunda ne vadediyorsunuz dediğimde hiçbir şey dediler, aradığım cevap.
Ödül, Kurana geçtim töreni yok.
Tamamen çocuğun hızında ilerlediler, asla baskı yok.
Cennet-cehennem kavramları, soyut kavramlar bildiğim kadarıyla geçmedi.

Benim için çok tatmin ediciydi.
Okul öncesi sadece dini eğitimde değil, herhangi bir alanda oyunu değil de bilgiyi öncelemeyi asla doğru bulmuyorum.
Göz önünde bulundurabilirsiniz.

Merhaba, sizin gibi düşünen biriydim bende. Ancak değerler eğitimi veren bir kurum buldum. Yanlış anlaşılmasın göndermez diyebileceğim herkesin gönderdiğini gördüğüm bir yerdi. Akıl oyunları ingilizce temel kuran eğitimi,okul öncesi tüm beceriler geziler etkinlikler herseyiyle mükemmeldi benim için. Şimdi bire başlayacak ve inanılmaz özgüvenli ve bilgili eski haline ve yaşıtlarına göre. Zaten okul öncesi öğretmeni farklı oluyor değerler eğitimi veren farklıydı. Çok tecrübeli hepsi ve yaşına uygun olarak öğretiyolardı. Ben çok memnun kaldım araştırırsanız bulabilirsiniz. Apartman altı okulları tavsiye etmiyorum çok okul değişmiş biri olarak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…