öksürüyorum...

honey53

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
82
0
merhaba arkadaşlar,1.5 aylık hamileyim:CüvCüv:fakat dün çok kötü öksürmeye başladım.ilaç da içemiyorum.çok korkuyorum,ne yapabilirim?öksürürken karnım kasılıyor bebişe bişi olurmu acaba.ALLAHIM sen yardım et bize.bana yardım edebi,lecek birileri varmı acaba?:çok üzgünüm:

canım gecmiş olsun. ben de dün test yaptım silik çizgi çıktı. hamile olabilirim. günde 1 paket sigara içiyordum dünden beri içemiyorum. o da boğazımı mahfetti. sigara içmeyince bi müddet vücuttan atılırken öksürük yaparmış. mahfoldum. gece hiç uyumadım oksurmekten. senin gibi bende korkuyorum sarsılırken bişey olur diye

canım 1 tatlı kaşığı bala az bişey karabiber serpip onu ye. baya faydası oluyor. rahatlatıyor. üstüne de ılık bi süt iç. iyi gelir canım

kızlar teşekkür ederim sizlere ,ben sigara kullanmıyorum,ama benim alerjim var.mevsimler değiştiği zamanlar öksürmeye başlıyorum.doktoruma bal yiyimmi diye sormuştum.fazla olmasın 2 kaşık kadar yiyebilirdin demişti.inşallah bişin olmaz allahımm. allah korusun bizleri.:teselli:

canım zencefil,ıhlamur,salep içersen iyi gelir.Geçmiş olsun

gripseniz ayva kompostosu ve ayva yaprağıyla yapılmış ıhlamur için çok faydalı gribe bire bir iyi geliyor ayrıca öksürüğe baslın içine arkadaşın dediği gibi karabiber koyun ayrıca baklın içine çörek otunu iyice ezin onu koyup her öksürükte bir kaşık yiyin geçiriyor... ben de çok kötü bir şekilde grip oldum öksürürken belim çok kötü ağrı yapıyordu hatta idrar bile kaçırıyordum onları yaptım ve iyi geldi size de tavsiye ederim...

bende 6 aylik hamileyim.oksurukle basladi ve bronsit oldum.her yolu denedim ama oksuruk kesilmiyor.ilk aylarimdada olmustum.atesini surekli kontrol et.ve cok oksurmeye devam edersen bence bekleme doktora.git.ben antibiyotik kullaniyorum.doktor yoksa daha kotu olursun dedi.ama bildgim kadariyla 3 aydan once antibiyotik kullanamazssin.en azindan belki srup verir.ama atesini mutlaka kontrol at cok tehlikeliymis.

evet kizlar bende cok oksuruyorum. son 1 aydir falan sigara hic icmedim ama onceden cok iciyordum. acaba hakkaten birakinca vucut atmaya mi calisiyor icerde kalanlari. cok korkuyorum bebege bisey olacak diye oksururken. ihlamur ve bali deniyeyim.

cnm bende 2 aylık hamileyim ve 1 haftadır grip ve öksürük var dün doktora gittim ve kesinlikle ilaç yok dedi doktorum. bal,karabiber,zaytinyağ ve limonu karıştırıp yemeni tavsiye ederim vede gögüsüne vicks i sürüp bir havluyu ütüyle ısıtıp göğüsünün üstüne koy bana onlar çok ii geldi vede azaldı öksürüğüm. vicks in ve balın bir zararı olmadığını söyledi doktorum bence dediğimi yap canım ben çok faydasını görüyorum geçmiş olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…