Oksapar iğne hakkında acil

Nefasett

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2021
344
200
Merhaba arkadaşlar daha önce 3 kimyasal gebeliğim var. Bu ay hamile kaldığımı öğrendim şuan 5+2 deyim keseyi ve yolk saç kesesini gördük 1 haftaya gel kalp atışlarını dinleyelim dedi doktor. Daha öncesinde de kimyasal gebeliğim olduğu için oksapar iğne verdi her ihtimale karşı fakat hiç bir kan tahlili vs. Yapmadan verdi bunu. En düşük dozda düşük yaşamama ihtimaline karşı veriyorum bunu dedi böyle bişe yaşayan var mı aranızda 3 gündür günde bir olacak şekilde vuruluyorum iğneyi ama çok korkuyorum yan etkisi olacak diye böyle bir durum yaşayan var mı?

Canım bende vuruyorum 4 binlik hergun ama benım pıhtılaşmam var senin ki kaçlık iğne

Benim de testlerde birşey çıkmamasına rağmen her iki hamileliğimde 0.6 lık kullandım doktorunuza güvenin uygulayın

Tüp bebek ile hamile kalanlara herkese test bile yapmadan veriyorlar. ben 11. haftamdayım hala günde 4000 lik kullanıyorum. kan sulandırıcının sakıncası yok rahat olun doktor zaten bebeğe zarar verecek birşey kullandırmaz güvenin bence de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…