oje sürmekte çok zorlanıyorum!!!

kubraaa333

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2016
1
0
41
kızlar merhaba,
oje sürmek için kuaföre gitmeye vaktim yok zaten para da yetiştirmek zor:KK43: evde tek başıma oje sürerken de çok zorlanıyorum. sürekli taşırıyorum:KK43: bildiğiniz bir yöntem var mı yardım edin bana lütfeeeen:KK43::KK43:

Taşan yerleri kulak pamuğuna biraz aseton dökerek oje sürme işin bittiğinde silebilirsin.

kızlar merhaba,
oje sürmek için kuaföre gitmeye vaktim yok zaten para da yetiştirmek zor:KK43: evde tek başıma oje sürerken de çok zorlanıyorum. sürekli taşırıyorum:KK43: bildiğiniz bir yöntem var mı yardım edin bana lütfeeeen:KK43::KK43:
tırnak etlerinize çok yaklaştırmadan sürmeye çalışın, en kanarlarına ve en altını birazcık boşluk bırakırsanız bulaşmaz :) Bulaşanları da kulak pamuğuna aseton döküp siliyorum ben.
ojeyi sürerken tırnağınızın orta kısmına sürün ilk, sonra fırçayı tırnağınızın dibinden kenarlara doğru çekerek tırnağınızın yanlarına uygulayın. yazarak pek anlatamadım sanırım :)

derdinize derman olacak süper bir ürün çıkmış. geçen gün aldım denedim acayip işime yaradı. care it easy diye bir marka . gittigidiyor.com da satılıyor. gittigidiyor.com a girin. arama bölümüne " care it easy " diye yazın direkt çıkıyor karşınıza. açıklama bölümüne youtube videolar da koymuşlar. bir arkadaşım söyledi yurt dışında varmış bu ürün, nereden bulabilirim derken internette görmüş bunu.

X