öğretmenler günümüz kutlu olsun

sitedeki tüm öğretmenlerin öğretmen gününü kutlarım.

bu gün öğretmen yakınlarınız için kutlama dışında birşeyler yapanlar var mı? hediye alıyormusunuz?

Öğretmene

birgün yetmez öğretmene
hergün ögretmenler günü
ne mutlu harf öğretene
bu gun öğretmenler gunu

öz evladı talebesı
öğretmektir tek hevesi
zorluklara cıkmaz sesi
bu gun öğretmenler gunu

ilim deryasına dalmıs
ATATÜRK'ü örnek almış
öğretmekle gururlanmıs
bu gun öğretmenler gunu

hep dört dörtlük yapmalısın
öğren öğret aydınlansın
geleceğin mımarısın
bu gun öğretmenler gunu..

a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.

Öğretmenlerimize bu videoyu armağan ediyorum:sm_cool:

[YOUTUBE]Jn7UKcZuRK0[/YOUTUBE]

ilkokul öğretmenimle hala görüşüyorum aradan 10 yıl geçti.. bazı öğretmenler gerçekten iz bırakabiliyorlar ki bence asıl öğretmen olanlar da bu kişiler.. ama gelin görün ki öğretmenlikle alakası olmayan insanlar bu kutsal mesleği seçiyorlar.. bizim okulda birkaç tane var.. yazılılarda kendi bilmediklerini sormak özel zevkleri arasına giriyor...

daha iyi yaa..CADIARZU.
bu kezde siz onlara ögretmiş olursunuz...:1rolleyes:

ben de üstüme alındım teşekkür ederimmmm :):) ben de ingilizce öğretmeniyim ve bütün öğretmenlerin öğretmenler gününü kutluyorum

Önce Başöğretmen M. Kemal Atatürk'ün,sonra babamın,sonra biricik eşimin ve tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun..
Ülkemizde üç kuruş maaşa bilgi dağıtan,bilgilerini ve eğitimini kalkan yapan,doğuda,batıda,güneyde,kuzeyde eğitim ve öğretim için didinen tüm öğretmenlerimiz;
en az sizlere değer veriliyor ülkemizde bu bir gerçek..Ama sizler olmasaydınız cahillik bir çığ olup akardı..
Özellikle dağda ki teröristlerin bile çocuklarını koruyup kollayan asker ve polislerimize,bir o kadar herşeyi göze alarak onları eğitmek amaçlı kendilerini mesleklerine adamış tüm öğretmenlerimizin bu güzel günlerini kutluyorum ve öğretmenlerime hak ettikleri değerin geç olmadan verilmesini temenni ediyorum..
Sevgiler...

bütün öğretmenlerin öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlarım :1hug:

Ben öğretmen olacağım

İlerledikçe seni anımsayacağım

Hani hep dersin ya!

Öğrenciler çiçektir
Söz veriyorum
Çiçeklerime çok iyi bakacağım

Ben öğretmen olacağım!

Senin gibi
Heyecanlı hep canlı
Hep bir şeyler öğreteceğim
Hergün yeni adımlar
Yeni umutlar doğacak

Ben öğretmen olacağım!
Her yeni öğrencimde
Her güzel bakışda
Ve her öğretişimde
Seni anımsayacağım öğretmenim

Bütün öğretmen arkadaşlarımın öğretmenler gününü kutluyor meslek hayatlarında çok çok başarılar diliyoruma.s. a.s. a.s. a.s.

benim erkek kardeşim,eşi ve kızkardeşim öğretmen. onların ve bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım.

tüm öğretmenlerin bu mutlu günü kutlu olsun....onlar iyiki varlar!

Eşimin ve tüm öğretmenlerin ve özellikle köy öğretmenlerinin öğretmenler gününü kutluyorum.

tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum ayrıca bugün kuzenim emelin evlilik yıldönümü onada eşi ve çocuklarıyla mutluluklar diliyorum

Tüm isini hakkiyla icra eden ögretmenlerimizin ÖGRETMENLER GÜNÜNÜ candan kutlarim,Allah sizleri basimizdan eksik etmesin insallah....

Ülkemizi gerçek hedefe,gerçek mutluluğa kavuşturmak için iki orduya ihtiyaç vardır.Biri vatanımızı kurtaran asker ordusu diğeri ulusumuzun geleceğini yoğuran irfan (bilim ve kültür) ordusudur.

M.Kemal ATATÜRK

Bütün öğretmen arkadaşların,Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.Görevi başında şehit düşen öğretmenlerimize Allahtan rahmet,ailelerine de sabırlar diliyorum.
Hepinizin önünde saygı ile eğiliyorum.

BAŞÖĞRETMEN

Atatürk benim,
Başöğretmenim,
Ne öğrendimse,
Ondan öğrendim.

Yenilikleri,
Hep o düşünmüş,
Milleti için,
Ağlamış, gülmüş.

Çocuk kalbimle,
İlk onu sevdim,
Atatürk benim,
Başöğretmenimdir.
:enbuyukkk:

alıntı)

evvela Başöğretmen Ulu Önder Atatürk'ün, sonra hayatımda iz birakan; bu balık hafızama rağmen unutulmamayı başarmış değerli öğretmenlerimin, son olarak da bu kutsal mesleği layıkıyla yapan, Atatürk ilke ve inkılaplarına sıkı sıkıya bağlı, vatanına milletine bayrağına aşık, ülke için hayırlı bireyler yetiştiren, yaşı kaç olursa olsun idealistliğinden birşey kaybetmemiş, "öğretmen" sıfatını hakkıyla hakeden değerli öğretmenlerimizin öğretmenler gününü en derin duygularımla kutlar ellerinden öperim...a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…