Öğretmen ve gardiyan

Haklısınız. Yaşımdan büyük insanların cümleleri beni daha mutlu etti. Yaşıtım olan insanlar benim gibi düşünüyor. Ama geçirmiş insanların fikirleri daha önemli. Daha net anladım teşekkür ederim

Aşık olmak için aradan zaman geçmesi gerekmiyor yalnız. Aşık olsanız baştan olurdunuz zaten. Sevmiyorsanız zorlamayın, içinize sinmiyor belli ki.
Yok aslında aşık olmak bana zor geliyor. Ben hep bahsettiğim konunun sorun olacağını düşündüğüm için kendimi geri çektim. Şu am daha net adımlar atacağım.

Hayır meslekleri niye dert ettiniz ki sanki siz Sabancı CEO’suymuş gibi konuşuyorsunuz…
Bu tamamen ailenin, çevrenin sosyoekonomik durumuyla alakalı. Üyenin bu bakış açısı ipucu veriyor aslında biraz. Atanınca hayatın gerçekleriyle yüzleşir.

Gardiyanlık öğretmenlikten üstün değil ki neden kompleks yaptınız böyle.

Yaa sallayın bu toplumsal şeyleri . Kimle nasıl mutluysanız çok zeki olmasına gerek yok . Statü olarak çok üst olmasına gerek yok . Rahat bırakın ilişkilileri

Açılın ben ikm yim birincisi ikm öğretmen, sağlık mezunlarıyla dolu. İkincisi kadro olmadan yükselme sınavlarına girilmiyor. Üçüncüsü neden küçümseme sezinledim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…