Öğretmen olup tüp bebek yapan var mı, rapor konusu?

Sofiasofia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
1.325
1.340
31
Kızlar merhaba, aranızdan öğretmen olup tüp bebek yaptıran var mı. Okul zamanı opu yumurta takibi için git gel yapmak zor olacağından şu an 15 günüm varken memleketimde tüp bebek yaptırmak istiyorum. Normalde doğuda küçük bir ilçedeyim.

Ama sürece başlamak için adet olmayı bekliyorum ama zamanını bilmiyorum. Birkaç gün reglim gecikirse okula bir iki gün geç kalabilirim çünkü yolumuz uzun türkiyenin bi ucundan bi ucuna gidiyorum
Böyle bir durumda tüp bebek merkezi rapor yazabiliyor mu okula vermem için?
Ya da burdaki herhangi bir aile hekiminden rica etsem verirler mi?
Bu konuda napmam gerekir

Ben de öğretmenim tedavim 2 yıldır devam ediyor her hastaneye gittiğimde hafta içi olunca doktorum günlük rapor veriyor. Opu çok ağrılı geçti 1 haftalık rapor almıştım tüp bebek rapor konusunda daha esnek

Ben de öğretmenim tedavim 2 yıldır devam ediyor her hastaneye gittiğimde hafta içi olunca doktorum günlük rapor veriyor. Opu çok ağrılı geçti 1 haftalık rapor almıştım tüp bebek rapor konusunda daha esnek
Opudan sonra tüp bebek merkezinden 1 haftalık rapor alabilirsem her türlü hem dinlenirim hem de yola çıkınca zorlanmam. Sadece okuldaki idarecilerim öğrenmiş olur :/ bu da çok önemli mi diye düşünüyorum, kime ne yani

Ben ilk transferimde yakın arkadaşlarıma bile söylemedim tüp bebek tedavisi olduğumu.gözümde çok büyütüyordum şimdi konu komşu akraba okuldakiler herkes biliyor kendimi boşa sıkmışım hayır duası alıyorum kimse kimseyi böyle bir konuda üzmez emin olun

Ben özelde öğretmenim. Benim okulum bile konu tüp bebek olunca aşırı esnek davranıyor. Rapor da aldım daha önce. Hatta bir iki günlük durumlar için okulum rapor almanıza gerek yok diyor. Siz sanırım devlet okulundasınız. İşiniz daha kolay diye düşünüyorum. Stres yapmayın rapor alıp süreci en sakin şekilde geçirin.

Opudan sonra tüp bebek merkezinden 1 haftalık rapor alabilirsem her türlü hem dinlenirim hem de yola çıkınca zorlanmam. Sadece okuldaki idarecilerim öğrenmiş olur :/ bu da çok önemli mi diye düşünüyorum, kime ne yani
Bende öğretmenim henüz tüp bebek olayına girmedik ama tedavi görüyorum. Öğrensinler boşverin daha iyi olacağını düşünüyorum ben şahsen 😃 tedavi görüp hamile kalacağımız için bize hoşgörülü yardımcı olurlar. Görevlerde işlerde felan felan 😃😃

benim opu zamanı perşembeye denk gelmişti galiba 2 gün rapor vermişlerdi. doktorunuzla konuşun yardımcı olacaklardır
okulun da problem yapabileceği bir durum yok açıklama yapmanıza gerek bile yok🌷

Canım opudan sonra 2-3 yeter toparlanmak için çok ağrı olmuyor zaten. Ben opuyu yaz tatiline denk getirdim ama transferim geçen hafta olduğu için seminere denk geldi 10 gün rapor aldım. Benim okul da özel olduğu için biraz sıkıntı çıkardı hatta baskı gördüm diyebilirim ama umurumda değil

Benim de aynı şey aklımdaydı. Peki tüm okul biliyordur tüp bebek yaptırdığınızı. Ben saklamak istiyorum ama rapor alınca herkes öğrenir mi canımı sıkıyor bu durum

Kızlar merhaba, aranızdan öğretmen olup tüp bebek yaptıran var mı. Okul zamanı opu yumurta takibi için git gel yapmak zor olacağından şu an 15 günüm varken memleketimde tüp bebek yaptırmak istiyorum. Normalde doğuda küçük bir ilçedeyim.

Ama sürece başlamak için adet olmayı bekliyorum ama zamanını bilmiyorum. Birkaç gün reglim gecikirse okula bir iki gün geç kalabilirim çünkü yolumuz uzun türkiyenin bi ucundan bi ucuna gidiyorum
Böyle bir durumda tüp bebek merkezi rapor yazabiliyor mu okula vermem için?
Ya da burdaki herhangi bir aile hekiminden rica etsem verirler mi?
Bu konuda napmam gerekir
Evet yazıyorlar. Soruyorlar zaten çalışıyormuşsunuz diye. Çalışan kişilere rapor yazıyorlar.

Merhaba ben de öğretmenim, 23 ağustosta transferim olacak, olumlu sonuçlanırsa seminer dönemi ve sonrasında bir süre rapor alsam diyorum ama biraz da çekincem var neden bilmiyorum süreçten henüz kimseye bahsetmedim. Bence siz de mecbur kalmadıkça belirtmeyin sizin özeliniz sonuçta.

Merhaba ben de öğretmenim, 23 ağustosta transferim olacak, olumlu sonuçlanırsa seminer dönemi ve sonrasında bir süre rapor alsam diyorum ama biraz da çekincem var neden bilmiyorum süreçten henüz kimseye bahsetmedim. Bence siz de mecbur kalmadıkça belirtmeyin sizin özeliniz sonuçta.
Merhaba. Kadın doğumdan karın ağrısı veya başka bir şey yazıp rapor veriyor hastaneler tüp bebek yazilmasini istemediğiniz sürece. Bizzat bu hafta hastaneden öğrendim içiniz rahat olsun

Evet ben de söz etmek istemiyorum ailem bile bilmiyorken. Benim de opu okul dönemine denk gelebilir. raporda da tüp bebek merkezi yazıyordur herhalde yoksa sadece doktorun adı mı yazıyor

Evet ben de söz etmek istemiyorum ailem bile bilmiyorken. Benim de opu okul dönemine denk gelebilir. raporda da tüp bebek merkezi yazıyordur herhalde yoksa sadece doktorun adı mı yazıyor
Tüp bebek merkezi yazmıyor doktorun adı yazıyor bir de durumunuzu anlatırsanız normal hastaneler de veriyorlar zaten, benim tek sorun meslek hayatımda nadir rapor aldığım için aralıksız raporlar aldığımda mutlaka tahmin ederler 😄

Raporda tüp bebek biriminden aldığınız görünüyor doktor adı yazıyor tabi ama tanıya infertilite -abdominal ağrı falan yazdılar bana. Ben sadece müdür yardımcısı ve zümre başkanına söyledim izinler için siz de çok takılmayın bence hem belki daha iyi karşılarlar. Biz de pek öyle olmadı ama özel okul genellikle sıkıntılı

Tüp bebek merkezi yazmıyor doktorun adı yazıyor bir de durumunuzu anlatırsanız normal hastaneler de veriyorlar zaten, benim tek sorun meslek hayatımda nadir rapor aldığım için aralıksız raporlar aldığımda mutlaka tahmin ederler 😄
Çok aralıksız olmaz hocam anlamazlar yani. Bilinmesi hoş değil herkesin dedikosu olmak istemem malum☺️

Benim gittiğim merkez direk tüp bebek merkezi. Kadın doğum doktoru değil. Bu konu benim kafamı karışıyordu naparım diye başlık açmanız iyi oldu

Ben de ogretmenim ve 3 yıldir Antalya'dan Ankara'ya gidip geliyorum tüp bebek için, 1 hafta rapor yazıyorlar sen istersen tabi,ben mudurumle konuştum kimsenin bipmesini istemiyorum dedim ,gerçekten de çok anlayışlı davrandılar,diğer türlü herkes sorar merak eder daha da stres olurum.bana dedi ki hocam siz rahat olun ben ne kadar isterseniz izin veririm,okuldan çok kendinizi düşünün,bu sizin hakkınız dedi,sagolsun

X