Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Öğretmen korkusu

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

gibigibi88

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015
832
266
Arkadaşlar birşey soracağım.. oğlum 3.5 yaşında haziranda kreşe başlayacak fakat 2 yaşındayken 3 ay kreşe yolladım alışamadı kreşin isteğiyle bıraktık kreşi tırnaklarını kopartmaya başladı. 3 ay boyunca hep ağlamış yemek yememiş uyumamış fakat kreşdekiler bana söylemediler iyi çok iyi dediler hep. Sorum şu oğlumu tekrar kreşe alıştırmaya çalışıyorum 1.5 yıl oldu kreşi bırakalı. 3 gün önce yukarda bir ev var içinde bir sürü arkadaş var bana eymen gelsede birlikte oynasak dediler dedim bana baktı baktı orada öğretmen varmı dedı var dedım ozaman gıtmem anne dedı. hala o gıttıgı kresın şakasını yapsak aa okulun ne guzel desek yoo yoo dıyıp kacıyor. kreşe başlamadan bir pedegoga gitsem mi? anlatırmı neden ıstemedıgını yada tekrar gıtmesı ıcın yardımcı olurmu sızce?

Merhabalar Tuzla'da Yeşilbahçe Anaokulunu tavsiye ederim. Eğitimi çok iyi, öğretmenler güler yüzlü. Çocuğum her gün mutlu geliyor. Ayrıca fiyat konusu çok iyi. Bizim çocugun da öğretmen korkusu vardı 2 kreş değiştirdik. burayı seviyor hatta eve gelince ağlamaya başlıyor okula gitmek istiyorum diye. bence pedegoga hiç gerek yok okul farkı olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…