oğluşumu gördüm:)

brn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2007
230
2
az önce oğlumu gördük tam 1094 gr.yüzünü gizliyordu ama onu görmenin tarifi yok mutluyum çooook.gelişimi de güzelmiş.:emir_bebek:20 ağustos diye söylenen doğum tarihi için şimdi 14 ağustos deniyor anlamıyorum artık:uhm:.hazırlıklar tamamlandıkça heyecanım artıyor Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu..

oyyyy kendımı gordum sankı.. gcen yıl bu zamanlar bende ıple 20 agustosu bekleyen koca göbeklı bı anne adayıdım.. ve 14 agustosta aldım tosunumu kucagıma..

allahım hayırlı dogumlar versın işallah..

az önce oğlumu gördük tam 1094 gr.yüzünü gizliyordu ama onu görmenin tarifi yok mutluyum çooook.gelişimi de güzelmiş.:emir_bebek:20 ağustos diye söylenen doğum tarihi için şimdi 14 ağustos deniyor anlamıyorum artık:uhm:.hazırlıklar tamamlandıkça heyecanım artıyor Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu..

ahhh canım ne güzellll ALLAH'IM YARDIMCIN OLSUN bu arada oğluşunun doğum tarihi benim doğum tarihimle aynı olacak ozaman:)))):dance:

çok sevindim cnm Allah inşallah hayırlısıyla bebeğine kavuşmayı nasip eder..darısı tüm bebiş isteyenlerin başına çok güzel bi duygu başkasının o anını paylaşırken bile insan duygulanıyor bide onu yaşamak ne güzeldir yaa...bu arada benmde doğum tarihim 14 ağustosyerimseniben bu tarihte erkek çocuklarını bilmem ama kız çocukları çok inat oluyorlar annem benden çok çekmiş meselaa her istediğimi yaptırırmışımsırnaşık şey halada değişemedim tabi işin şakası bi yana kız olsun yada erkek yeterki Allah isteyen herkese bu kutsal duyguyu yaşatsın....

canım seninle aynı haftadayız ve bende dün gittim kontrole ve bende oğluşumu gördüm :sm_cool: nerede doğum yapmayı düşünüyorsun belkide aynı gün doğum yapacağız sırnaşık şey
senin kilo alımın ne durumda? ben her gittiğimde fazla aldığım için azar işitiyorum doktorumdan diyetisyenden liste bile aldım buna uyuyorum ama yok yinede olmuyor :çok üzgünüm:

amaaannn artık umursamıyorum bebeişim iyi olsunda, allah bebişlerimizi sağ salim kucağımıza almayı nasib etsin inşallah, her isteyenede bu eşsiz duyguyu yaşatıp tamamına erdirsin..

ay canım ne güzel.inş.allahım bizede gösterir 1 kilo oldukları zamanları.ne güzel kocaman olmuştur şimdi.allah sağsalim kucağına aldığın günleride göstersin sana canım.

GNC canım doğum henüz nerede olacağı netleşmedi.inşallah bir zorunluluk olmadıkça normal olmasını çok istiyorum dr. bunu 38.haftada belirleyebiliriz sezeryanmi normalmi olacağını dedi.kiloma gelince 10 kg almış durumdayım nolcak bu gidişle bilmiyorum bebeğimi görünce dr.ile bu konuyu konuşmayı hep unutuyorum.çok fazla kilo aldığımı düşünüyorum (üstelik geçen hafta hastaydım yazmıştım ya üç dört gün yemek yiyemedim ama bir görsen beni gören çoğu tanıdık tombik leştiğimi söylüyor ilginç yanı kalça bel normal yalnız önümde bir irice basketboltopu var gibi görünüyorum:))çok fazla dondurma yiyorum colayı min. içmeye çalışıyorum her yeni hafta önceki haftaki rahatlığımı aratıyor ama değer tabi..

GNC canım doğum henüz nerede olacağı netleşmedi.inşallah bir zorunluluk olmadıkça normal olmasını çok istiyorum dr. bunu 38.haftada belirleyebiliriz sezeryanmi normalmi olacağını dedi.kiloma gelince 10 kg almış durumdayım nolcak bu gidişle bilmiyorum bebeğimi görünce dr.ile bu konuyu konuşmayı hep unutuyorum.çok fazla kilo aldığımı düşünüyorum (üstelik geçen hafta hastaydım yazmıştım ya üç dört gün yemek yiyemedim ama bir görsen beni gören çoğu tanıdık tombik leştiğimi söylüyor ilginç yanı kalça bel normal yalnız önümde bir irice basketboltopu var gibi görünüyorum:))çok fazla dondurma yiyorum colayı min. içmeye çalışıyorum her yeni hafta önceki haftaki rahatlığımı aratıyor ama değer tabi..

canım ben 12 kilo aldım şimdiden senağlama. bende aynıyım hala düşük bel eşofmanlarımı kalça bacak yönünden çok rahat giyebiliyorum ama göğsümün altından itibaren kocaman top var önümde :) insanlar nerene aldın diyorlar ama alıyorum işte hemde açım :) canım inanışmaz tatlı istediği halde yanına yaklaşmıyorum bile, ama yinede her gittiğimde 2 kilo almışsın diyor doktorum. canım bence kolayı özellikle bu haftalardan sonra hiç tüketme. allah korusun!!! kafeinin erken doğumu tetiklediğini okumuştum. hemde zaten uyku sorunumuz varken bide uykusuzluğuna neden olmasın.kendine çok iyi bak, bebişinede.

X