oğluşum yürüyor

tatlxixxsxirine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2008
127
0
44
:nazar::nazar::nazar: kızlar oğluşum yaklaşık on adım atıyor kendş başına. babamla aramızda birbirimize gönderiyoruz. pıtır pıtır yürüyor.:nazar::nazar::nazar: maşallah kuzuma. ama sanırım zor günler kapıya baya yaklaştı. gez bakalım arkasından değil mi:) darısı sizinkilere. çok şeker görünüyor ama yaaa.

oyy maşallahhhhh yerım onu ben pıt pıt kıcıındakı bezde sallanıyordur oraya buraya onun sımdıı. maşallah

maşallah sizinkilere ya benimki daha emeklemiyor bile tuttuğumuzda adım atıyor nerdeyse uçacak çokta hosuna gidiyor ama kendi kendine çaba yok, benimkinde de çene bol kelimeleri başladı söylemeye ( gel, git, ver, baba gel falan) diyor bazen bizim soylediğimiz kolay kelimeleri taklit ediyor ama yurume adına bişi yok iyimi kötümü bilmem.bir yandan iyi nekdar gec yuruse tehlike okadar azalıyor bir yandan kötü biz ayaklandıkmı oda istiyor bizle herseyi görsün yapsın durmuyor.

maşallah sizinkilere ya benimki daha emeklemiyor bile tuttuğumuzda adım atıyor nerdeyse uçacak çokta hosuna gidiyor ama kendi kendine çaba yok, benimkinde de çene bol kelimeleri başladı söylemeye ( gel, git, ver, baba gel falan) diyor bazen bizim soylediğimiz kolay kelimeleri taklit ediyor ama yurume adına bişi yok iyimi kötümü bilmem.bir yandan iyi nekdar gec yuruse tehlike okadar azalıyor bir yandan kötü biz ayaklandıkmı oda istiyor bizle herseyi görsün yapsın durmuyor.

sanesni benim kızımda emeklemedi. Bizde elinden tuttuğumuzda koşar adım gidiyor. Bende endişelenmiştim ama şimdi okadar endişelenmiyorum her bebek emeklemeyebiliyormuş.

sanesni benim kızımda emeklemedi. Bizde elinden tuttuğumuzda koşar adım gidiyor. Bende endişelenmiştim ama şimdi okadar endişelenmiyorum her bebek emeklemeyebiliyormuş.

Evet banada öyle dediler aslında çok endişelenmiyorum çünkü gücü kuvveti yerinde maşallah bezini bile değiştiremiyorum bazen yattıgı yerden hic sagdan solda ndestek almadan kalkabiliyor ama sorun şu ki artık sıkılıyor oturdugu yerden gezinmek istiyor o yuzden acaba emeklese yürüse sıkıntı ortadan kalkarmı ?

X