Oğlumun bilgisayar bağımlılığı

Benim kastettiğim bu değildi bu gibi oyunları kodlarla(c# falan gibi) yazabilmesi.Sizinle vakit geçirmesi için onunla onun sevdiği şeyler üzerinden iletişim kurmalısınız,bence tabi.

Hayatindaki boslugu bilgisayar oyunlariyla doldurmaya calisiyor.
Onun sevecegi seyleri elbetteki biliyorsunuzdur.
Futbolumu seviyor, gidin ailecek futbol maclarina.
Vurdulu kirdili oyunlar mi oynuyor, kuzenleri, yegenleri, arkadaslarini toplayin goturun paintball oynamaya.
Araba yarisi mi seviyor goturun go karta..
Diyecegim o ki bilgisayarda sanal seylerde aradigi keyfi gercek hayatta sunun onune.

Benim kastettiğim bu değildi bu gibi oyunları kodlarla(c# falan gibi) yazabilmesi.Sizinle vakit geçirmesi için onunla onun sevdiği şeyler üzerinden iletişim kurmalısınız,bence tabi.
İnşallah üniversite de bilg. Müh. Kazanırsa kodlarada geçer. Evet oturup pes oynuyoruz birlikte ama hep evdeyiz sonuçta. Okulların açılması ile umarım kurtulacağız az da olsa. Bunum yanında birde herşey dört dörtlükmüş gibi okulların açılmasını erteledilet. Bizler rahat rahat dışarda oynardık. Şimdi aman gözümüzün önünde olsunlar dedik. Ve teknoloji sayesinde oyunlar herşeyin önüne geçti. Yani birşeyler aldı başını gitti...

Bence iyi takibe alın çünkü bu yaşlar biseyleri merak ettikleri kendilerini kefsettikleri ve yeni şeyler öğrenmek istedikleri için ayıplı videolar izleyebiliyorlar benim çocuğum yapmaz demeyin çevremdeki o yaş grubundaki bi kaç çocuğun izlediklerini duyduğum için dikkatli olun bence

X