Anket oglumun adı

lütfen arkadaşlar çok kararsızım ben

• Ankete Katılan
    69
  • Anket Kapalı .

hsurmal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
1.368
0
arkadaşlar çok kararsız kaldık isim konusunda ne zor bi işmiş bu bu zamana kadar bebegime arda diyorduk ama ben pek istemiyordum

keske yanlarına ne anlama geldıklerınızde yazsaydın canım a.s. daha ıı olmaz mı *

yarkın ve orkun cok sert bı dılle solenıo sankı . ardayıda sen ıstemıosan eymen dıyorum ben :1hug:

canım bende eymen diorum anlamı çok güsel bende 2 aylık hamileyim oğlum olursa şimdiden ismi hazır :eymen

havva kuzusu bende arda dedim hep öle alışmışım elim eymene gitmedi ama eymen de güzelll düğerleri biraz tuhaf gibi geldii

yarkın ve orkun bencede sert biraz söyleyişi sıcak isimler değil.bende arda diyorum

bende arda diyenlerdenim ama kara senin ğuna isim koyarken düşün kaldırabileceği isim olsun mümkünse 2 isim olması en iyisi

yarkın ve orkun biraz garip geliyor...ardayıda sen istemiyosun...eymende sanki biraz hoş değil...geriye ne kaldıı..en iyisi ben oy kullanmayım....:1closedeyes:

Ben orkun dedim ama sen belirlemişsin heralde ...ardayı koycaksın sanırım....

havvacım
ben de arda dedim alıştık diye değil
eymen bu sıralar çok konulan bir isimde onun için arda kulağa çok hoş geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…