Oğlumu köpek ısırdı 😩

Mahkemelik olur ve para cezası alır sürüncemede kalıyor o davalar

Mahkemelik olur ve para cezası alır sürüncemede kalıyor o davalar
Sürüncemede kalmıyor, buna benzer dosyada bizzat mağdura zorunlu vekillik yaptığım oldu. Kanunen bu suçun cezası 6 aya kadar hapis veya adli para cezasıdır zaten. Adli para cezası da bir müeyyide neticede. Hapis cezası alınmama ihtimalinin olması, hiç ceza almıyor anlamına gelmiyor.

Boşuna bekliyorsunuz
Oğlunuzu riske atıyorsunuz
Tanıdık birinden sahte bir kart atsa haberiniz bile olmaz
Veteriner ismi bile bilmiyormuş adam, nereden kart bulacak
Ben olsam çoktan şikayet etmiştim
Siz beklerken köpeği başka yere götürmüş bile olabilirler
Bana biraz rahat geldiniz veya ben çok tezcanlıyım bilemedim

Dün oğlumu hastaneye götürdüm.
İlk aşısı yapıldı, asla ihmal etmem.
Bugün kendileri yollayacaklarını söylediler bende tahmin ediyorum herhangi bişey yapmayacaklarını.
Köpeği istediği yere götürsün adı var telefonu var.
Yarın şikayet edicem mutlaka.

Köpeğe it demek cinsel birliktelik yaşamış kadına kadın yaşamamış kadına kız demekle aynıdır. İkisi de çok çirkin
Valla bacım bizim burada ite it, ata at derler.

Simdi biraz müsadenizle cocuklarimla oyun oynamaliyim. O piti piti karemela sepeti, terazi lastik cimnastik.

Köpeğe it demek cinsel birliktelik yaşamış kadına kadın yaşamamış kadına kız demekle aynıdır. İkisi de çok çirkin

Kusura bakmayın ama kadın ile it kelimesi arasında bir bağlam yok
Hayvanseverlerin her konuda havadan nem kapması daha çirkin aslında
Üye orada yöresel bir tabir kullanmış

ya ne alaka offff kadin direkt konudaki kopekten bahsederek it dememis ki, deyim yazmis. bunu anlayamiyor musunuz cidden? benim de kopegim var buna alinmak hic aklima gelmedi.

konu sahibi bu arada bence de kopek asili degil. vakit kaybetmeden oglunuza asi yaptirin derim. bu kadar savsaklamalari normal degil. buyuk ihtimalle siz sikayet vs dediniz diye bir cikar yol bulmaya calisiyor adam.

Çok haklısınız, her ihtimale karşı aşları yaptırıp şikayetçi olmalısınız , kimse sorumluluğunu alamayacağı bir canlı beslememeli.

Kusura bakmayın ama kadın ile it kelimesi arasında bir bağlam yok
Hayvanseverlerin her konuda havadan nem kapması daha çirkin aslında
Üye orada yöresel bir tabir kullanmış
Ben de yöresel tabir diye kadına garı diyeyim o zaman aynı şey ikisi de çirkin ikisi de kaba. Yöresel her kelimeyi sözlüğe alıyorsanız bir şey diyemem tabi

Ne kadar terbiyesizlik ya. Çok üzüldüm geçmiş olsun. Köpeğini bırakıp tatile gitmek nasıl bir kafa anlamıyorum neden bu insanlar hayvan besliyor.

Aşı karnesi gelse dahi aşı yapılma tarihine bakın, çocuğunuzu ısırdıktan sonra mı aşı yaptırılmış kontrol edin, var çünkü öyle uyanıklar, para gidecek diye aşıyı yaptırmaktan kaçınıyor şikayet ederiz vs denince apar topar karne çıkartılıp aşı yaptırılıyor.

Hiç aklıma gelmedi
Polisi mi aramam gerekli
Arayın şikayetci olun bence de. Köpeğin aşısı olsa ne fark eder; neticede saldırgan bir köpekleri var ve tasmasız gezmesinde bir sakınca görmüyorlar. Ben süs köpegimi bile piknik gibi halka açık yerlere götürdüğümde bağlıyorum, rahatsız olanı olur, köpek fobisi olanı olur, olur da olur diye. Kuduzluk bir sey olmasa bile küçüçük cocukta travmaya sebep olması muhtemel. Bu arada kuduz köpeklerin salyaları akıyor diye biliyorum köpekte öyle bir durum var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…