Oğlum Olacak :)))

a.s.canım benim cok sevindim iki gündür hep erkek bebek haberi alıyoruz benimde oglum olacak ya ne güzel allah saglıklı olarak kucagımıza almayı nasip eder inşallah canım

Olmazmı ben varım yerimseniben
Tebrik ediyorum canım
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Cok mutluyum arkadaslar cumartesi gunu ogrendim ki oglum olacakmıs. Allah hepinize bu mutlulugu nasip etsin.

a.s.canım benim cok sevindim iki gündür hep erkek bebek haberi alıyoruz benimde oglum olacak ya ne güzel allah saglıklı olarak kucagımıza almayı nasip eder inşallah canım

canlarım tebrikler eli ayağı düzgün ayıpsız kusursuz inşallah allah analı babalı büyütmek nasip etsin tüm olmayanlara da versin inşallah a.s.

gözünüz aydın canım.allah sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip eder inşallah hepimize

canım bende bir erkek bebek annesi adayı olarak sen tebrik ediyorum allah sağlıklı eli ayağı düzgün aklı fikri yerinde bebişler versin inşallah

tebrik ediyorum hayatım Allah kucağınıza aldığınız hayırlısıyla büyüdüğü günleride gösterir size inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…