Tuvalet Eğitimi oğlum 3 yaşında ama ...

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.
canım ya bı pedıgogla konussan belkı faydası olur
oglusumda 2 yaında kestı kendı kendıne ne çiş ne kaka gece gunduz yapmadıı sımdıde tuvalete tyek basına gıdıyo poposunu sılıyo kendı basına cıkıyoooo bızı tuvalete sokmuyo :))

esmacım ne güzel yaaa valla inaşallah bizde aşarız bu sorunu çiş konusunda hiç bir problemimiz yok birden kesti onu ama kaka konusunda çok zorluyo bizii pedogoga götürdüm o zamnlar 2 buçuk yaşındaydı dr rahat bırakın fazla üstüne düşmeyin dedi ama yok olmuyoo hergün konuşuyorum ama olmuyo yaa eylülde okula başlıyacak kakaya alışması lazım birden kesecek herhaldeeolumunekankayizsmile

merhaba,
Benim oglum da yeni alıstı.
Daha 1 ay olmadı bile.
Sana tavsiyem evde heryere yapsın hic sorun etme.
en fazla 1 hafta sürüyor, bir bakmıssın ogrenmis. cok sabırlı olmak gerekiyor ve de bezleri tamaamen ortadan kaldırıp aniden hayatından cıkarmak gerekiyor.

merhaba,
Benim oglum da yeni alıstı.
Daha 1 ay olmadı bile.
Sana tavsiyem evde heryere yapsın hic sorun etme.
en fazla 1 hafta sürüyor, bir bakmıssın ogrenmis. cok sabırlı olmak gerekiyor ve de bezleri tamaamen ortadan kaldırıp aniden hayatından cıkarmak gerekiyor.

hadi bakalım sevindim senini adınaa :)) yok canım hiç sorun etmem öyle şeylerii temizlersin olur biter çocuğumun sağlığı benim için daha önemlii bezi tamamen hayatımızdan çıkaralı 6 ay oluyo asla bağlamam şu saatten sonraa arada bi tuvalate oturuyo ama kaka yapmıyoo buda biir gelişme elbet bi gün başarıcazz bu işi

günaydın canımmm benim deniyeceğim yönteme göre bakalım ne olacak önceden kakasıyla ilgili konuşunca dinlemiyodu bilee şimdi hiçç kakadan konuşmuyoruz şimdide o kakayla ilgili konuşmaya başladıı gelişme bu kadar daha 2 günlük bir denemeyle

durum iyi gözüküyor, acele etme, sakin ol. bi bakıyosun bi gün içinde öğrenmiş . ben konuyu açarken en az senin kadar dtresliydim. çünkü benim oglumda eylül de okula başlayacak. anannesi artık ona bakarken çok zorlanıyor. malum ben de çalışıyorum. o yüzden ya öğrenemezse diye çok stres yaptım. ama bak ögrendi şimdi. benimki kakadan sonra tuvalete bakıyo mutlaka ve yorumlar yapıyo :) büyüüüüüüüük, küçücük, yılan gibi vs. ve kesinlikle onun yanında sifonu çekmiyorum haberin olsun :)

X