Öfke Yönetimi

Yumusak yuzlu olma
Yemekleri verirken su kadar surede kapidaki standa birakin boslarinizi de
Kahvalti coplerini toplarken yemeyen varsa pecetenin uzerine yiyeceklerinizi alin tepsileri almam gerekiyor de
Ama soyle ama boyle diye uzun cumle kurma
Yerler pisse temizlik personeli yonlendiriyorum de gec
Depo daginiksa ben aldigim yerleri duzenli birakiyorum kim dagitiyor bilemem kamerayi inceleyip sikayet olusturabilirsiniz de
Resmi ol kisacasi

Yumusak yuzlu olma
Yemekleri verirken su kadar surede kapidaki standa birakin boslarinizi de
Kahvalti coplerini toplarken yemeyen varsa pecetenin uzerine yiyeceklerinizi alin tepsileri almam gerekiyor de
Ama soyle ama boyle diye uzun cumle kurma
Yerler pisse temizlik personeli yonlendiriyorum de gec
Depo daginiksa ben aldigim yerleri duzenli birakiyorum kim dagitiyor bilemem kamerayi inceleyip sikayet olusturabilirsiniz de
Resmi ol kisacasi
Temizlik personelinin yönlendirme gibi yetkim yok onlarda bakıyorum belli aralıklarla temizlik yapıyorlar. Adamın söylenisi hasta yakını değil hastane sahibi gibiydi.
Yumuşak veya sert değilim. Hani şöyle yemek copunuzu yemediyseniz buraya koyun hemşireler şikayet ediyor diye söylüyorum bugün mesela birisi hemşirelerin çöpüne yemek artığı atabilirsiniz demiş hasta yakinlari atmışlar
Hemşireler bizi şikayet etmiş.

Temizlik personelinin yönlendirme gibi yetkim yok onlarda bakıyorum belli aralıklarla temizlik yapıyorlar. Adamın söylenisi hasta yakını değil hastane sahibi gibiydi.
Yumuşak veya sert değilim. Hani şöyle yemek copunuzu yemediyseniz buraya koyun hemşireler şikayet ediyor diye söylüyorum bugün mesela birisi hemşirelerin çöpüne yemek artığı atabilirsiniz demiş hasta yakinlari atmışlar
Birde ben nasip olursa ileride hastanede farklı birime geçmek istiyorum yemek dağıtım isi çok zor. Birde ben 23.00' da işe başlıyorum. 08.00 mesai bitimi ya tam bitiş saati uykusuzken böyle durum yaşayınca sinirlendim

Yetkin olmasa da oyle soyle gec git ordan
Hemsireler sikayt ediyor falan deme
1 saat sonra gelip alicam de gec
hemsireler bizi sikayet etti demissin kac kisisiniz yani niye ustune aliniyorsun kim dediyse onu bulun ben hicbir hastaya atabilirsiniz demedim de gec
Pasif kaliyorsun sanirim

Başkalarının yapmadıkları iyi veya kötü niyetle benim suçlanmış olmam sinirime gitti.
Sînîrî çelikten insan kazanır .Sınırı çelik olana delirir insanlar tecrübe ile sabit.Aliskanlik edinmelisiniz alıştırma yapın sıfır tesir .Bunların dedikleri beni etkilemez sıfır tesir sürekli söyleyin

X