offffffff yaz geldi ne giyeceğiz

FERAYKANAL

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2007
982
4
45
kızlar kendimden iğreniyorum artık hiçbirşeyimin içine olmuyorum yaz geldi şort falanda giyemeyeceğim badylerin içinde de göbeğim fırlıyor bikininin içinde berbat bi görüntüm var eski halımı özledim senağlama senağlama siz ne durumdasınız

benimde biraz göbiş var dar giyince fılıyo dışarı yaza bikini diilde mayokini düşünüyorum...bende eski göbeğimi özledimm :KK43:((((

Valla ben kesilikle denize falan giremem az da olsa göbeğim var alışık değilim.Birde ek kıyafetim olmuyor elbise almaya başladım kendme göğüs altında bollaşan o zaman göbeğim belli olmuyor..

off yaa aynı dert bendede var yazda geldı napcam bılmıyorum catlaklar o bıcım tren yolu gıbı koca koca bıkını asla gıyemem bende eskı hıccc mı hıccc olmaya gobegıme hasretım tişörtlerımın ıcınede zar zor gırıyorum oda karnım 10 kat oluyo valla napcam bılmıyorum offf eskkı halım off senağlama

aynen bende inanılmaz kilolu hissediyorum kendimi ve öyleyimde zaten hiç bişeyim olmuyo artık vermem lazım bu kiloları eski halimi bende çok özledim

bende kılo kalmadı eskı halım gıbıyım 50 kıloydum hatta 1 kılo zayıflamısım 49 olmusum ama catlaklar cok kotu mıdem bulanıyo ve gogusler kocaman emzırdıgım ıcın ıgrenc cok yıyınce gobekte cıkıyo off yaa anne olmak cok guzelde ınsandan herseyı alıp goturuyo guzellıgını uykularını fedakarlık ıstıyo gercekten

Sezaryan ile doğum yaptığım için hamile iken aldım tüm kilolar hemen hemen üzerimde kaldı :çok üzgünüm: nolacak halim bilmiyorum bende spor yapacam vakit bulabilsem bide hiç bi kıyafetim olmuyor yeni sezon kıyafetlerinede dibim düşüyor bakınca senağlama offff offfffffff neyseki göbişimde çatlağım yok kızlar bundan sıyırdım :roflol:

slm kızlar valla ben doğum yapalı 4 sene oldu ama ne yaparsanız yapın o göbek gitmiyo ben şimdi zayıfım 50 kiloyum ama azda olsa göbek kalıyor gören hemen diyor doğum yapmışsın heralde die .He bide çatlakların geçmesi için salyangoz kremi var büyük aktarlarda istanbılda oturanlar için söylüyorum beyazıta gidida var acayip faydalı napalım bi güzellik doğuyor bi güzellik gidiyor:)))

X